Přejít na obsah

Ústí nad Labem


Aismenn

Doporučené příspěvky

Johanik: heheeheheeheheh to prvni je sqely heeh vrrrr plesk, ,vrrrplesk. :palec2: fakt dobry. S tou mensi 4kolou to jde evidentne lip. super.

jojo, vylozene se zadarilo :-)) Ta mensi ma nizsi teziste a navic uz ma skoro sjety gumy, takze je to o necem jinym, ale zas v terenu ty mensi gumy nic moc, tam mame navrch my :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele hoši, nemáte někdo možnost mi zapůjčit na víkend přívesný vozík? nejlépe co největší s co největší nosností :) chtěl bych si na chalupu odtahat nějaký palety ... ;)

Mi Ti vozejk pučíme.

Můžeš si vybrat jestli náš "menší" nebo ze družstva "velkej" tak 2,5 m dlouhej. :):)

Editováno: , autor: Luďa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok chlapci... díky moc za nabídky... určitě dámám včas vědět...viděl bych to na ten příští víkend... těch palet mám dost, takže ho budu potřebovat půjčit víckrát :) rád bych to odtahal během září a října... :) jo, už mám nove RZ... nakonec mě to stálo 450,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blacky : Jak je to v tu nedeli s paintballem, muzou tam i divaci nebo se tam nemaj kam uchylit?? kvuli fotkam, prijede Hujerovic rodina :)

Paintball plati. uz je nas lsusna particka vidim to na suprovou rezbu. divaci jsou vitani. Je tam tkaove zazemi, kde si musou dat burta a osetrovat postrelene. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...