Přejít na obsah

Ústí nad Labem


Aismenn

Doporučené příspěvky

Jen aby to nebylo u Žofky.

Majda si na chvilku odeběhla a mezi tim si Žofka zapalovala svíčky na narozeninovej dort a .............Dítě, které si v pondělí ráno hrálo se zapalovačem, způsobilo požár domu v Ústí nad Labem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám tu jedno videjko ze dneška hlavně pro OCtaviana ať ví, co Jumbo dokáže :-)

http://uk.youtube.com/watch?v=YNbSPu4GzGM

Videjko hezky ale pokud nepojedes po jednom kole tak nejsi poradnej frajer, od stredy nejak do soboty budu zase ve valkericich tak prijed pokud budes mit cas, tedakrom ctvrtku dopoledne kdy jsem v liberci. Jinak nevim teda kde a jak je to mozny ale pichnul jsem gumu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Videjko hezky ale pokud nepojedes po jednom kole tak nejsi poradnej frajer, od stredy nejak do soboty budu zase ve valkericich tak prijed pokud budes mit cas, tedakrom ctvrtku dopoledne kdy jsem v liberci. Jinak nevim teda kde a jak je to mozny ale pichnul jsem gumu :)

Tak teda po jednom to fakt nezvladam, sem rad ze se docela povedlo tohle :-) S tema Valkericema to nevidim moc dobre, pres tyden moc nestiham, leda ze bys dojel do Usti, ve ctvrtek chceme jit zrovna jezidt nekam po okoli, tak se muzes pridati. Jo a gumu uz sem taky pichl, taky nevim jak, ale stalo se, a to nebude poprvy a a ni naposled :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teda po jednom to fakt nezvladam, sem rad ze se docela povedlo tohle :-) S tema Valkericema to nevidim moc dobre, pres tyden moc nestiham, leda ze bys dojel do Usti, ve ctvrtek chceme jit zrovna jezidt nekam po okoli, tak se muzes pridati. Jo a gumu uz sem taky pichl, taky nevim jak, ale stalo se, a to nebude poprvy a a ni naposled :-)

Podle toho v kolik se vratim z liberce chci tam zustat a podivat se do Babylonu-- kdyztak pisnu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi reknete o cem se bavit resp na co to tu je kdyz treba Blacky mesic po sobe nahazuje nejakej sraz a nikdo se neozve, pak se delaj indivindi srazy no. To sjem zvedavej kdo se ozve tomu jirikovi na ten sraz. Ja jsem pro, blacky urco taky a to bude zase asi tak vse ne? :)

Nejakej mensi sraz kolem komina by bodnul ne jezdit takovou dalku :)

Editováno: , autor: Octavian1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To beru, jen jsem si vzpomněl, že relativně nedávno jsem kvůli tomu i vyfasoval pár varování ve chvíli, kdy se chtěla ořezávat tahle sekce z důvodu, že se tu jen řeší vše možné a blbosti a já si dovolil tehdy moderátorům oponovat, že existují jiná vlákna, kde je hokej a že tady to až tak neva..já jen že by bylo škoda, aby se podobné myšlenky zas tahaly napovrch jen proto, že tu bude hafo příspěvků o ničem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To beru, jen jsem si vzpomněl, že relativně nedávno jsem kvůli tomu i vyfasoval pár varování ve chvíli, kdy se chtěla ořezávat tahle sekce z důvodu, že se tu jen řeší vše možné a blbosti a já si dovolil tehdy moderátorům oponovat, že existují jiná vlákna, kde je hokej a že tady to až tak neva..já jen že by bylo škoda, aby se podobné myšlenky zas tahaly napovrch jen proto, že tu bude hafo příspěvků o ničem

To chapu, ted mluvim teda za sebe kdyz to vemu kolem a kolem tak tady stejne resime srazy (sice jen ve dvou ale porad to srazy jsou) :)

Tak na kdy ten sraz? ja jsem teda do nedela asi ve valkericich, ale neni probelm nekam dojet pokud se domluvite na necem. at da kdytak fakky vedet ten ma cislo urcite :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě vyhovuje, že se tu kecá o všem nejenom o srazech... to bych za chvíli musel chodit do hospody do vlákna motorkáry, pak do vlákna blbosti, vlákna kraviny etc. :) tohle je ústecký vlákno a kecá se tu prostě o všem... :D:palec2:

jinak sraz? hmm... jako na kafe u pumpy? hospoda a večeře? nebo jakej sraz by to měl být Jirko?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě vyhovuje, že se tu kecá o všem nejenom o srazech... to bych za chvíli musel chodit do hospody do vlákna motorkáry, pak do vlákna blbosti, vlákna kraviny etc. :) tohle je ústecký vlákno a kecá se tu prostě o všem... :D:palec2:

jinak sraz? hmm... jako na kafe u pumpy? hospoda a večeře? nebo jakej sraz by to měl být Jirko?

Pánové když je tu tedy řeč o srazu, tak bych se také klidně přidal ke sražení, tak někdo něco zorganizujte :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...