Přejít na obsah

Modely škodovek


kodemi.:R

Doporučené příspěvky

Tak dlouho jsem na ni čekal, ale konečně je doma. Podařilo se nemožné a cestou necestou mám v ruce Octavii II v 1:18.

Takže sem házím pár foto. Model je to krásnej, mám doma několik špičkových modelů od AutoArt a Kyosho ( pro porovnání s modelem Q7) a tohle se jim směle vyrovná.

Všechno se dá otevřít, dokonce zrcátka jsou sklápěcí (to jsem ještě na žádném modelu neviděl) , lak má pěknej, krásná jemná perleť, chromové lišty dveří a nárazníků jsou lepené, vzadu je nápis Shanghai Volkswagen. Interiér je vcelku precizní, koberečky, drobné detaily (zadní plato v kufru se dá nadzvednout atd...) Opravdu krásný model a hladně pokud se Abrex nerozhýbe, tak asi dlouho jediný model Octavie v měřítku 1:18....

p1010001resizebt9.th.jpgthpix.gif

p1010002resizetn5.th.jpgthpix.gif

p1010004resizesj3.th.jpgthpix.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 5 týdny později...

S tím Legem to nebylo připravený - synátor to akorát dostavil, tak se to nějak spojilo ........ . Klidně ti udělám další foto , ale jsem amatér ..... ;)

Jinak něco nového - Roomster 1:18 ( cena vysoká, ale propracování od koberečků po bezpežnostní pásy atd. je good) :palec2:

post-5305-1232875570_thumb.jpg

post-5305-1232875603_thumb.jpg

post-5305-1232875618_thumb.jpg

post-5305-1232875648_thumb.jpg

post-5305-1232875826_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...