Přejít na obsah

Upc modem


Davon

Doporučené příspěvky

Chci se zeptat nekoho kdo tomu rozumi. Chci mit po byte bezdrat net, prijimat budu od UPC, nechci vsak jejich modem a pak wifi router, ale rovnou wifi modem. Je toto mozne? Vim ze na ADSL to lze, lze to vsak i na UPC? Oni tvrdi ze ne... Jak to je a popripade jaky model koupit?

Diky all

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, muzu se zeptat na duvod proc to tak chces? Vzdyt je vysledek naprosto stejnej jen ti na zemi lezi dve zarizeni. Jinak srovnavat ADSL s UPC nevim, ADSL je proti internetu od UPC (mam Karneval) nic moc...

obavam se ze to budes muset resit presne tak jak nechces jejich modem a tvuj router (mam to taky tak a spokojenost)

V tom pripade mi prijde lepsi ADSL, ty maji wifi modem v jednom zarizeni... Kuvy :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, muzu se zeptat na duvod proc to tak chces? Vzdyt je vysledek naprosto stejnej jen ti na zemi lezi dve zarizeni. Jinak srovnavat ADSL s UPC nevim, ADSL je proti internetu od UPC (mam Karneval) nic moc...
obavam se ze to budes muset resit presne tak jak nechces jejich modem a tvuj router (mam to taky tak a spokojenost)

V tom pripade mi prijde lepsi ADSL, ty maji wifi modem v jednom zarizeni... Kuvy :help:

Ahoj, duvod je prosty a ty jsi ho rekl. Lezi ti na zemi 2 zarizeni, zabiraji ti 2 zasuvky a utiras prach na vetsi plose. :)

Jinak je mi to jedno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

davon: Ja som to poriešil tak, že som zospodu stola našróboval šróby a modem aj router som na tieto šróby nacvakol. Prach utierať netreba, lebo sa na to nepráši, nezavadzia to ani na stole, ani na zemi, proste paráda -_-

Take to tak nejak poresim, bo mi to bude vadit se nekde valet! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mám MSI RG54G3. Síce produkty MSI zrovna nemám v láske, tento router je úplne super - je rýchly, má široké možnosti nastavenia... Umiesnil som ich viacero do rodiny a po známych a nikto sa nesťažuje. Napr. s routermi Belkin a SMC nemám až tak dobré skúsenosti, Belkin mal malé možnosti nastavenia (a pri zapnutom wifi rušil bezpečnostné infra kamery), SMC je zasa hrozne pomalý... Pozrel by som ešte prípadne Linksys.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už jsme u routeru za modemem od UPC, tak jaký typ máte a jaké s ním máte zkušenosti? Uvažuji o koupi tohoto. Co na něj říkáte?

Kdyz jsem volal na TP pro info, co k modemu UPeCe volit, presne jak hazis link - ten mi byl doporucen! Asi do nej tez pujdu, moc se v tom nevyznam, treba nekdo jeste poradi, co by mel miti navic co tento Ovislink 2000R nema... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...