Přejít na obsah

Paket pro špatné cesty, tlumiče, pružiny


David-pv

Doporučené příspěvky

  • o 2 roky později...
Návštěvník

Tak jsem tez poridil plech pod motor.

Nejdrive hodim foto derave vany, kterou jsem si poridil na jedne polni ceste za necim a pote fota plechu.

Dnes se bude montit.

Musel jsem dokoupit nytovaci matice (bezp.srouby si sezenu) 7 x M10 - ty se jen vlozi do napravnice a nosniku a sroubem dotahnes na fest - zadne spesl kleste jak tu nekdo nekde furt siri a podobne navarovani matek ci co.

post-3876-029633200 1285829938_thumb.jpg

post-3876-085465500 1285830127_thumb.jpg

post-3876-066082800 1285830153_thumb.jpg

post-3876-089554500 1285830159_thumb.jpg

post-3876-091727400 1285830166_thumb.jpg

post-3876-087807800 1285830202_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni potreba kleste, jak jsem to delal , tez jsem pouzil nitovaci matky , jelikoz jsem ale nemel kleste, pouzil jsem delsi sroub a matku potom jsem vse nasadil a pritahovanim sroubu v nitovaci matce se to pekne zacalo nitovat i bez klesti. Mel jsis tam ale udelat taky dvirka na vypouseni oleje, ono se to docela spatne sundava a vymena je pak zbytecne zdlouhava. Jinak je to supr a uz se nemusis bat, ze si prorazis vanu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Vymena oleje - 2 x sroub a na napravnici si to jen vyhaknes a jeste sroubky - vruty plast.bocnich dilu.

Nechtel jsem delat diru do plechu pro vypust oleje - uz by to nebylo kryte - maximalne tam udelat nejaka dvirka na xxxx sroubku s proti navar.matkama a to uz neresim.

Jsem spokojen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem tez poridil plech pod motor.

Nejdrive hodim foto derave vany, kterou jsem si poridil na jedne polni ceste za necim a pote fota plechu.

Dnes se bude montit.

Musel jsem dokoupit nytovaci matice (bezp.srouby si sezenu) 7 x M10 - ty se jen vlozi do napravnice a nosniku a sroubem dotahnes na fest - zadne spesl kleste jak tu nekdo nekde furt siri a podobne navarovani matek ci co.

Ja som navaril na napravu 3x maticu M10 a bolo to , do prednych nosnikov som navliekol skrutky a dotiahol to. Babracka je z vyrezavanim bocnych plastov a upevnovanie plastov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

jo ten kryt pro sroub je dobrej - ale zatim nebudu narusovat kryt, je v zaruce a vymenu oleje mam bez problemu garantovanou, nejsem jedniny kdo ma tenhle kryt

post-3876-054859800 1285920696_thumb.jpg

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Bruno128 to má dobře vyřešený.Ono to sice sundáváš třeba 1-2-3 do roka kvůli oleji,ale není to jednoduchý,ještě tam jsou plasty a ono to všechno doladit na svý místo je trochu :prc: :prc: Plech jsem si po koupi autí 4*4 nechal otryskat a hodit do zinku a je pokoj.Čeká mě výměna oleje a při ní si tam udělám taky jen okýnko pro vypuštění oleje. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravím,
mám pár otázek na přidělání tohoto krytu. S tim nýtovánim matic. Opravdu se dají jen v nápravě utahovat většim šroubem? Oni se v ní neprotáčejí? Jinak jsem v Etce našel schéma plechu se všemi šrouby atd. možná se to bude někomu hodit. Mně to pomohlo.

Předem díky za odpověď na to nýtování :D

post-43534-0-79478100-1357408703_thumb.j

Editováno: , autor: Tetrosy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Caute mam škodu octavia 1 1,9 tdi 2002 s výbavou pre zle cesty (zvýšený podvozok ) chcel by som vymeniť tlmiče aj pružiny ale s tým že zachovám výšku auta org. tlmiče tam mam -predok 1J0 413 031 AM -PRUžINY -1J0 411 105 AF , ZADOK - 1J0 513 025 DJ ,PRUZINY  - 1J0 511 115 CF , chcel by som ich vymeniť ale org. je trošku drahý ake alternatívy by som tam mohol dať   dakujem za odpoveď 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...