Přejít na obsah

Jakou LCD TV nebo Plasma TV?


Martinoslav

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

Nema nekdo z Vas nahodou LG LH5000 nebo LH7000 ? Zajima me tadle fce : umožňují přímé přehrávání hudby (MP3), obrázků (JPEG) a videa (DivX, DivX HD, XviD, MPEG, MKV, AVI aj.), a to přímo z externího paměťového zdroje, například USB paměti nebo pevného disku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo presne o tom mi jde. Pokud by to umelo MKV coz podle vsech clanku co sem k tomu nasel umi, tak by to byl naprostej narez. Predstava, ze k ni pripojim NASku s 1TB storagem, ktera pro tu tv slouzi jako ten USB disk, bezi mi na tom FTP, tzn HD filmy ukladam rovnou na tu nasku --> proste sen !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cele pasivni to neni, ale nejvic hluku dela HDD, ten vymenim za nejaky SSDcko. Vetracky uvnitr skrine jsem vymenil za bezhlucne, jsou tam dva 6ti centimetrove vzadu a jeden 12ti cm vpredu a samozrejme ve zdroji, ale vsechny jsou ultra tiche, bezici na minimalnich otackach.

Skrin je super, protoze opravdu vypada treba jako zesilovac, takze v obyvaku nerusi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...