Přejít na obsah

Jakou LCD TV nebo Plasma TV?


Martinoslav

Doporučené příspěvky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci, nechci nijak rejpat, ale plazma je plazma. Sám jsem to hodně dlouho porovnával a očumoval po kšeftech.

Ja mam ted vyber tadyhle:

http://www.elektromedia.cz/porovnat/?produ...887,51975,52977

A uz sem tam jednu plasmu pridal, protoze me nadchla v sobotu v krame a za ty penize...

Editováno: , autor: krysarr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedině LCD a od Samasungu.Dokonce prej i Sony tam dává komponenty od Smasungu.Mám ji půl roku a fakt slušný obraz.Doporučuju.

Je to tak, že Samsung a Sony, mají spol. továrnu na výrobu LCD a Plazma televizi.

Do Samsungu jde to nejlepší. Do Samsungu se dávají lepší LCD panely + trubice.

Nejduležitejší je statický (reálný ) kontrast + doba odezvy.

Mužeš porovnat, tak když se podíváš na obraz od Samsungu a Sony, ale musí být stejný příjem, jinak nemůžeš porovnávat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Pokud nemá člověk BR přehrávač a hodně filmů na BR nemá zatím smysl uvažovat o fullHD modelech,ze satelitu toho taky zatím moc ke koukání není,takže řešit full HD nebo HD ready ;)

Ten Samsung za těch 14 990,- se mi taky zdá jako dobrej kauf :palec2:

Ono koupit FullHF plasmu taky neni az tak jednoduchy, ze ano :) FullHD fakt vyuziju minimalne, pres TV tezko a kvalitni a levnejsi BR zatim jeste nakej patek az tak "dostupny" nebudou. Jen je skoda, ze se na ni neda podivat nekde v krame :)

Jinak tam mam jeste nakej slevovej kupon na 500, takze by vyslo na 14490 i s depeha, coz mi na plasmu samsung prijde pekny, jen aby to ukazovalo hezky :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak to nevím, ale když má LCD kontrast okolo 1 000 000 : 1 a výš, tak by měl mít podsvícení ledkama.

Určitě to má nový Philips Ambilight, produktové číslo: 37PFL7603D. Cena do 30.000,-

Taky to má Samsung Smart LED 40": LE40A 786. Cena do 40.000,-

Ten Philips je ledka??

Poslední příspěvky byly o zanedbatelném rozdílu hd a fullhd.

Pusťte si jen třeba dvd a poznáte rozdíl hned.

Vždyť je to o 30% míň řádků...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, ja bych taky radsi vetsi, ale pritule se dost brani. Ale spis mam pocit, ze ji vadi ne velikost, ale to, ze je to sirokouhly, to ji nedela dobre i u toho monitoru, ale jde spis o zvyk, ja si taky zvykal asi 2 dny lol Jasne, nema 102, ale 106 :)

http://www.elektromedia.cz/porovnat?produkty=49153,51809

Jedno 106cm a jedno fullHD 82cm se skvelym obrazem za podobny penize, a ted babo rad :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobne mi DVD uplne staci a hry na tom hrat nebudu, na to uz jeden veleSamsung mam :) K tomu mam celkem malej kvartyr a tak asi vemu 82cm, pac budu koukat cca ze 3 metru. Nebo ze by ta plasma precejen? Hehe, to je desny, ta ma 102cm :)

jdi do plasmy, na to se dá koukat z metru. mám 42" a můžu stát u ní a je to koukatelné, čumím na ni běžně od PC, kde od ní sedím tak max.2m a to ještě pod úhlem tak 30-45°(myšleno vůči ploše televize, prostě čumím na ni z boku) a obraz paráda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...