Přejít na obsah

Climatronic - cnetrální vypnutí/zapnutí


KRYSIMLADE

Doporučené příspěvky

[Ja bych taky porad neco "tunil" na aute... :kol-135:

Na tohle byla úžasná Fabia skoro classic, tam bylo pořád co tunit, OII RS moc příležitostí neskýtá :p

To ne, ale porad se tam zatim neco najde!! ;)

Jen drobnůstky...

Ty drobnustky ale nekdy lezou dost do penez... :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz jsem tam byl,v servisu VW a Škoda,řekli mi,že se to dělá jenom komplet s předním panelem Climatronicu,samotný půltlačítko se neprodává!!!!!!Jedině zajít na VW vrakáč!!!Nevíte někdo kde to půltlačítko sehnat???Díky :help:

Uz sem to tady nekde cetl ze se musi koupit celej ten panel klimatizace. No treba ten vrakac nebo ebay!! ;) Kdyby si koupil panel tak to mas zase s modrym podsvicenim... :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednak by to vyslo stejně asi na pěkný lupení a ještě bych se musel babrat s tím panelem, a ještě by to hrálo všema barvama.Stejně to nechápu,proč to nemaj jako náhradní díl,když je to tlačítko a jde snadno ven.Na vrakáči mi to asi taky nesundaj,protože jestli bude Climatronik funkční,tak by to už pak bez toho půltlačítka nikdo nekoupil. :prc:fuck Chtělo by zjistit,kde ty panely vyrábí,ale jak???kdo má nějaký známý ve Škodovce??? lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednak by to vyslo stejně asi na pěkný lupení a ještě bych se musel babrat s tím panelem, a ještě by to hrálo všema barvama.Stejně to nechápu,proč to nemaj jako náhradní díl,když je to tlačítko a jde snadno ven.Na vrakáči mi to asi taky nesundaj,protože jestli bude Climatronik funkční,tak by to už pak bez toho půltlačítka nikdo nekoupil. :prc:fuck Chtělo by zjistit,kde ty panely vyrábí,ale jak???kdo má nějaký známý ve Škodovce??? lol

Sakriš, taky mě napadlo jít do VW shopu a objednat si ho, tak asi bagr, ho uloupnu někde v salůnu :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A načo vám je to tlačidlo OFF? Ja som si vylomil "kurvítko" a už mi to (aj bez nápisu OFF klimu vypína), ale že by som to potreboval, to nemôžem povedať. Jedine, že sa dakomu pochválim a zase to zapnem.

Používám v zimě, protože se podstatně rychleji ohřeje motor. Mám nějak zakódováno, že pro motor je nejlepší jezdít, když je ohřátý na provozní teplotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A načo vám je to tlačidlo OFF? Ja som si vylomil "kurvítko" a už mi to (aj bez nápisu OFF klimu vypína), ale že by som to potreboval, to nemôžem povedať. Jedine, že sa dakomu pochválim a zase to zapnem.

Používám v zimě, protože se podstatně rychleji ohřeje motor. Mám nějak zakódováno, že pro motor je nejlepší jezdít, když je ohřátý na provozní teplotu.

Ale to se Ti pak mlží skla, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A načo vám je to tlačidlo OFF? Ja som si vylomil "kurvítko" a už mi to (aj bez nápisu OFF klimu vypína), ale že by som to potreboval, to nemôžem povedať. Jedine, že sa dakomu pochválim a zase to zapnem.

Používám v zimě, protože se podstatně rychleji ohřeje motor. Mám nějak zakódováno, že pro motor je nejlepší jezdít, když je ohřátý na provozní teplotu.

Ale to se Ti pak mlží skla, ne?

Asi ne!! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A načo vám je to tlačidlo OFF? Ja som si vylomil "kurvítko" a už mi to (aj bez nápisu OFF klimu vypína), ale že by som to potreboval, to nemôžem povedať. Jedine, že sa dakomu pochválim a zase to zapnem.

Používám v zimě, protože se podstatně rychleji ohřeje motor. Mám nějak zakódováno, že pro motor je nejlepší jezdít, když je ohřátý na provozní teplotu.

Ale to se Ti pak mlží skla, ne?

Asi ne!! :D

Máš pravdu nemlží, ale to asi bude tím, že pořád stojím venku a nepoužívám garáž.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alebo tým, že do auta nasadáš priamo zo sušičky a nedýchaš, že?

Inak si neuvažoval nad tým, že by si nastavil teplotu na minimum? Vtedy vzduch do interiéru neprechádza radiátorom a teda ani neodoberá teplo z motora. Samozrejme radiátor obsahuje nejakú vodu a aj tá sa musí ohriať. Ale to ani tlačidlo off nerieši. Od doby Felicie už ventil na vodnom potrubí nie je.

A vyzývam na odmazávanie nepotrebnývh častí príspevkov. Myslím, že stačí ponechať maximálne príspevok, na ktorý sa odpovedá! Ak sa to tu nezlepší, budem dávať aj varovania.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nenasedám přímo ze sušičky a i dýchání si taky dovolím, ale protože obzvlášť po ránu mi chutná dobré cigáro, tak si zapálím a uvřu okno. Ono v zimě jde hlavně o to, že jak se radiátor ohřívá, tak ho proudící vzduch opět chladí a tím se dost prodlužuje doba, než se motor ohřeje alespoň na 70. Mám vyzkoušený, že vypnutý topení dobu ohřátí motoru dost podstatně zkrátí, zvláště, když je mráz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teraz nie je zima, aby som to vyskúšal (tlačidlo OFF som si síce oživil, ale nemá to na sebe napísané). Ale stále som presvedčený o tom, že ak sa nastaví teplota na minimum, tak radiátorom neprúdi žiadny vzduch a teda sa z neho neodoberá ani teplo. Presne to isté sa tane aj keď to dáš na OFF (klapka sa prepne na obtok radiátora), akurát sa ešte aj vypne ventilátor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teraz nie je zima, aby som to vyskúšal (tlačidlo OFF som si síce oživil, ale nemá to na sebe napísané). Ale stále som presvedčený o tom, že ak sa nastaví teplota na minimum, tak radiátorom neprúdi žiadny vzduch a teda sa z neho neodoberá ani teplo. Presne to isté sa tane aj keď to dáš na OFF (klapka sa prepne na obtok radiátora), akurát sa ešte aj vypne ventilátor.

To jestli proudí nebo neproudí vzduch záleží na teplotě venku, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zkoušel už někdo, kdo nemá nezávislé topení zprovoznit tlačítko, kterým se nezávislé topení zapíná/vypíná pokud je součástí výbavy? U VW jsem právě objevil, že když tam není nezávislé topení, tak tam je tlačítko "DUAL". K čemu to je nevím, tipuju, že se tím srovnají hodnoty nalevo i napravo.

http://www.volkswagen.co.yu/files/rs/eleme.../2045400608.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

Čau, tak jsem to prostřední kolečko taky vyloupnul ,ale nic tam na odstranění není.Když jsem se ptal známého v servise ať se podívá i na jiné Octavie tak nic tam na oddělání není. Tak ,že by to odstranili ? Mam ji měsíc starou.Mám na mysli zapínání a vypínání klimatizace.Ahoj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...