Přejít na obsah

je to na p.ču


TomasB

Doporučené příspěvky

V úterý manželce řekl doktor podle ultrazvuku, že má prcek jednu ledvinu zvětšenou a jednu extrémně zvětšenou. Tímto relativně bezproblémové těhotenství končí. Poslal nás do FN v HK. Dnes jsme tam byli. Já jsem uvnitř nebyl, ale doktorka prej prskala, že nejsme objednaní, ačkoliv nás dle toho prvního doktora měli očekávat. Řekla že je to špatný, že ta ledvina je v prdeli, ale že nemá čas a ať příjdem za 14 dní. A máme prej počítat s tím, že si tam manželku nechaj a je i možné, že budou operovat ještě v těhotenství. Jinak každopádně budeme muset rodit tam a je jisté, že malej bude trávit první týdny či měsíce v nemocnici. Super vyhlídky. Jen doufám, že tím "nemám čas" něco neprošvihnou. Ku.va, vůbec nevíme co bude, ale doktorčiny řeči, že pokud bude čas, tak nás příště na dětském poučí, jak se o "takové" dítě starat... To je opravdu povzbudivé. Jak to u nás doma vypadá snad ani nemusím povídat. Manželka bulí, je vzteklá a já jsem furt někde v prdeli na cestách. Hromadí se mi administrativa a vůbec na to nemám náladu to zpracovávat. Včera jsem se ještě uklidňoval, že to nebude tak zlý a dobře to dopadne, ale po dnešku teda nevím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V úterý manželce řekl doktor podle ultrazvuku, že má prcek jednu ledvinu zvětšenou a jednu extrémně zvětšenou. Tímto relativně bezproblémové těhotenství končí. Poslal nás do FN v HK. Dnes jsme tam byli. Já jsem uvnitř nebyl, ale doktorka prej prskala, že nejsme objednaní, ačkoliv nás dle toho prvního doktora měli očekávat. Řekla že je to špatný, že ta ledvina je v prdeli, ale že nemá čas a ať příjdem za 14 dní. A máme prej počítat s tím, že si tam manželku nechaj a je i možné, že budou operovat ještě v těhotenství. Jinak každopádně budeme muset rodit tam a je jisté, že malej bude trávit první týdny či měsíce v nemocnici. Super vyhlídky. Jen doufám, že tím "nemám čas" něco neprošvihnou. Ku.va, vůbec nevíme co bude, ale doktorčiny řeči, že pokud bude čas, tak nás příště na dětském poučí, jak se o "takové" dítě starat... To je opravdu povzbudivé. Jak to u nás doma vypadá snad ani nemusím povídat. Manželka bulí, je vzteklá a já jsem furt někde v prdeli na cestách. Hromadí se mi administrativa a vůbec na to nemám náladu to zpracovávat. Včera jsem se ještě uklidňoval, že to nebude tak zlý a dobře to dopadne, ale po dnešku teda nevím...

Mno takový jednání by mě teda pěkně nakrklo. Ale uvidíš, dobře to dopadne :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohlo by se to jeste srovnat, nejhorsi je, ze s tim clovek neudela vubec nic... Preji, at je to dobry, pokud mozno, kdyz ne, tak co nejlepsi... Ale jednani doktorky by me nenechalo uplne asi v pohode... Zazival jsem tez stresy pred narozenim, ale nikdo mtakto nejednal, naopak se snazili byti v klidu, vysvetlit a ne ze nemaji cas. Bych bouchnul!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohlo by se to jeste srovnat, nejhorsi je, ze s tim clovek neudela vubec nic... Preji, at je to dobry, pokud mozno, kdyz ne, tak co nejlepsi... Ale jednani doktorky by me nenechalo uplne asi v pohode... Zazival jsem tez stresy pred narozenim, ale nikdo mtakto nejednal, naopak se snazili byti v klidu, vysvetlit a ne ze nemaji cas. Bych bouchnul!!!

Já u toho nebyl, dovnitř mně nepustili. Čekal jsem na chodbě. Dozvěděl jsem se to až se vrátila. Mám strach co bude, protože ta jedna ledvina je hodně. A to při minulém ultrazvuku byla jen jedna ledvina mírně zvětšená, což tehdy říkal doktor, že se srovná až se vyčůrá po porodu. A za ten cca měsíc se to takhle zvrtlo. Se bojím, že se to do porodu ještě zhorší. A nějak si neumím představit, jak se operuje nenarozené dítě aniž by ho předčasně porodili. I tato varianta nad námi visí. Za ty dva tejdny se nejspíš z té nemocnice vrátím sám, asi si tam manželku nechají na průbežné monitorování, teda na to nás připravujou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurňa chlape, hlavně se drž, uvidíš, že to bude nakonec v pohodě. Bráchu strašili taky s něčím podobným a teď má krásného zdravého kluka. Ať Vám to dopadne co nejlíp. Ta doktorka smutný, každej je nějakej a třeba to bude i přes to, že se chová hulvátsky, odbornice na svém místě. držím palce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

tak to mne moc mrzi.

To chovani v nemocnici, hnuj, ale bud silnej a per se za rodinu, nenech se odbyt, zkus jinej spital, klidne nekde dal.... drzim palce...

Jeste jedna vec, kdybys chtel zkusit jeste jinou, nez klasickou medicinskou cestu, nejakou alternativu, napis mi SZ... ;)

Mila

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

větší kapacity na vady v prenatálním vývoji, a následné možná komplikovanější porody, bys v ČR jen těžko hledal... změna špitálu fakt není v dané věci ku prospěchu. Je sice neomluvitelné chování té lékařky, ale nikdo z nás tam nebyl a je to zprostředkované už přes 2 osoby a lékařka se určitě nevyjádřila, cituji: "že ta ledvina je v prdeli" atd... adi byla nerudná, ale jestli tam měl ten jiný lékař třeba zavolat a neudělal to... No každopádně by ji za to měl někdo podrbat, jde tu přece o nenarozené dítě!!! Jinak samozřejmě přeju ať vše dopadne dobře :palec2:

Editováno: , autor: Aidolon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky všem za podporu

Soucítím s tebou, vydrž, to čekání je hrozné, zkus najít ještě jiné info k problému - volil bych FN Motol, jen konzultaci, věřím, že to dobře dopadne - osobně mám oboje ledviny od narození zvětšené a to tak že dvojitě, takže mám vlastně čtyři, trochu problémy tak do 15 let, pak už a doteď zatím o.k. za předpokladu slušného zacházení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky všem za podporu

Soucítím s tebou, vydrž, to čekání je hrozné, zkus najít ještě jiné info k problému - volil bych FN Motol, jen konzultaci, věřím, že to dobře dopadne - osobně mám oboje ledviny od narození zvětšené a to tak že dvojitě, takže mám vlastně čtyři, trochu problémy tak do 15 let, pak už a doteď zatím o.k. za předpokladu slušného zacházení.

tobě refluxuje moč? Nebo jaký je důvod?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...