Přejít na obsah

Ako dat dole hagusy z Fabie Combi? :)


triscene

Doporučené příspěvky

caute chalani...mam myslim dostatocne porobenu fabku..foto mozno v blizkej dobe :) a chcem dat dole hagusy nech to nevyzera ako prepravnik :)

viem ze treba dat dole strop a tak to dat dole...kedze som to este neskusal..viete mi povedat ze ake sroby drzia hagusy a pripadne aj velkost kluca pripadne sroby? :)

chcem tam totiz dat nejaku gumu s hlavickou potom aby to nepretekalo a nemal flaky na strope ked bude prsat :p

a tie listy na strechu neviete cca kolko stoja? diky..profor..zisti mi cenu..diky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

caute chalani...mam myslim dostatocne porobenu fabku..foto mozno v blizkej dobe :) a chcem dat dole hagusy nech to nevyzera ako prepravnik :)

viem ze treba dat dole strop a tak to dat dole...kedze som to este neskusal..viete mi povedat ze ake sroby drzia hagusy a pripadne aj velkost kluca pripadne sroby? :)

chcem tam totiz dat nejaku gumu s hlavickou potom aby to nepretekalo a nemal flaky na strope ked bude prsat :p

a tie listy na strechu neviete cca kolko stoja? diky..profor..zisti mi cenu..diky :)

tyjo ja bych je nesundával, když sem fábku kupoval, tak jsem je nechtěl, po určitý době sem je naopak zase chtěl a to už to zase stálo balík

prostě bejt tebou nechám je tam :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

caute chalani...mam myslim dostatocne porobenu fabku..foto mozno v blizkej dobe :) a chcem dat dole hagusy nech to nevyzera ako prepravnik :)

viem ze treba dat dole strop a tak to dat dole...kedze som to este neskusal..viete mi povedat ze ake sroby drzia hagusy a pripadne aj velkost kluca pripadne sroby? :)

chcem tam totiz dat nejaku gumu s hlavickou potom aby to nepretekalo a nemal flaky na strope ked bude prsat :p

a tie listy na strechu neviete cca kolko stoja? diky..profor..zisti mi cenu..diky :)

tyjo ja bych je nesundával, když sem fábku kupoval, tak jsem je nechtěl, po určitý době sem je naopak zase chtěl a to už to zase stálo balík

prostě bejt tebou nechám je tam :palec2:

vsak ja ich dam dole a nepredam keby nahodou...ale za 6 rokov nenasli vyuzitie a ani ich nenajdu..myslim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sundat výplň stropu (všechny gumy kolem dveří a madla, sluneční clony, horní plasty), pak matičky na 10" klíček a hagusy jsou dole. Budeš muset vyměnit ty střešní lišty,...B)

jj..uz len zistit ze kolko stoja..za kolko ficia v Cechach ?:)

no, ja mam fabii combi bez nich. Chci si je dodelat... Od Neumanna stojej cca 3900, montaz cca 800 Kc. Toz tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Triscene: jedna strana stoji 1035SK.....tak sa rozhodni či si hagusy nenecháš....hehe

no to nie je moc ked ide o otazku dizajnu :))))

len mi zisti ze ako to ucpeme tie diery a mozeme ist to dat dole :D

napisal som ti sz :)

a maverick: nj..aj mne sa pacili ale myslim ze po tom ako som znizil auto a dam dole hagusy tak bude opticky vyzerat este nizsie :) a aspon pri umyvani budem mat o kusok menej roboty :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Jedinej kombík, kterej se mi líbil bez hagusů byl Klácův (a možná ještě Amoghův), tam jsem si je tak nějak neuměl představit. Jinak pokaždý když vidím kombíka bez hagusů, tak mi tam chybí.

a co napriklad dat z tohto dole tie hagusy.. :palec2:

Sorry, ale já bych spíš dal dolů tu věc na 5. dveřích (to křídlo nebo co to je) a vyměnil bych zadní světla za sériové a pak z toho bude pěkné auto ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedinej kombík, kterej se mi líbil bez hagusů byl Klácův (a možná ještě Amoghův), tam jsem si je tak nějak neuměl představit. Jinak pokaždý když vidím kombíka bez hagusů, tak mi tam chybí.

a co napriklad dat z tohto dole tie hagusy.. :palec2:

Sorry, ale já bych spíš dal dolů tu věc na 5. dveřích (to křídlo nebo co to je) a vyměnil bych zadní světla za sériové a pak z toho bude pěkné auto ;)

to kridlo tam ostava :D netreba sa opicit po ostatnych a kupovat kusy ktore ma kazdy a paci sa nielen mne :D

a seriove som dal prec lebo vyzeraju hnusne..cierna cira optika je pekna :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Jedinej kombík, kterej se mi líbil bez hagusů byl Klácův (a možná ještě Amoghův), tam jsem si je tak nějak neuměl představit. Jinak pokaždý když vidím kombíka bez hagusů, tak mi tam chybí.

a co napriklad dat z tohto dole tie hagusy.. :palec2:

Sorry, ale já bych spíš dal dolů tu věc na 5. dveřích (to křídlo nebo co to je) a vyměnil bych zadní světla za sériové a pak z toho bude pěkné auto ;)

to kridlo tam ostava :D netreba sa opicit po ostatnych a kupovat kusy ktore ma kazdy a paci sa nielen mne :D

a seriove som dal prec lebo vyzeraju hnusne..cierna cira optika je pekna :)

A ked das dole tie hagusy tak ja ich od teba kupim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedinej kombík, kterej se mi líbil bez hagusů byl Klácův (a možná ještě Amoghův), tam jsem si je tak nějak neuměl představit. Jinak pokaždý když vidím kombíka bez hagusů, tak mi tam chybí.

a co napriklad dat z tohto dole tie hagusy.. :palec2:

pekne, decentne, len kridlo a zadne lampy sa mi nepacia, ale to je vec vkusu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...
Trochu to tu obnovím :D

Triscene dal si dole hagusy a ak áno, ako si zaplátal diery v streche?

A ešte otázka. Lišty s kombíka čo nemá hagusy idú dole bez poškodenia? Dajú sa znovu použiť?

Díky :palec2:

este ich stale mam :)

a daju sa bez poskodenia dat dole..to urcite :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Áno, ak sa dajú dole hagusy, zostanú tam diery. Jediná možnosť je teda vymeniť aj strešné lišty.

OK, to by šlo. Origo lišty bez hagusov spoľahlivo zapchajú diery po hagusoch? Nebude tiecť do auta?

Sorry za možno blbé otázky ale nechcem ich dať dolu a potom jazdiť v aute s dáždnikom. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...