Přejít na obsah

Garny servis vše okolo


garny

Doporučené příspěvky

Fabia na výmněnu zadních silembloků.... na jedné straně už vůbec nebyla ta guma a kolo se vychylovalo 10 cm dopředu a dozadu....

musí se vyndat celá náprava..... :aggressive:

Garny, nemusí, jde to dělat postupně jedna strana a pak druhá, jen vycuknout spodní čep z ramene, sundat objímku stabíku a rameno vyndat s tou hliníkovou konzolí, já tam dávám potom nové silenbloky ze seatu cupry, jsou celistvé a tedy už navěky

p.s. kdyby jsi neměl co dělat, ale moc si netroufám radit Mistrovi Garnymu :)

http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...4286&st=175

je tam i nákres přípravku pro lisování těch plných silenbloků, si dovolím švestičky pane učiteli, z vlastní zahrádky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Garny, nemusí, jde to dělat postupně jedna strana a pak druhá, jen vycuknout spodní čep z ramene, sundat objímku stabíku a rameno vyndat s tou hliníkovou konzolí, já tam dávám potom nové silenbloky ze seatu cupry, jsou celistvé a tedy už navěky

Ahoj pane.. no hele .. pro mně je asi lepší to vyhodit complet .... už ten stabilizátor a hlavně na straně spolujezdce to vymyslelo pako ...toho vidět...

takže já to vyhodím ven complet venku si to rozeberu a pohoda.. ono totiš už se mi stalo párkrát že ten přední šroub co je vtom hliníku a drží rameno .. pěkně zaroste a nejde pomalu povolit ani autogenem.... takže pekně ven a venku tomu kleknu na plíce a už to lítá .. :smich:

jinak ten tvůj přípravek jsem viděl i prodávat .... sice na ložiska kola ale je to podobné ...

A silemblok .. jojo máš pravdu zrovna nedávno jsem to tu jednomu s clubu dělal ty cuprácký ... a asi už budu dávat jenom ty.. za prvé jsuu nejlepší a vydrží mnohem víc a za druhé se daleko lépe lisují ... než ty plastové .. se to pořád někam kroutí .. no znáš to ... nějaké foto mám tak nějak to sem hodím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tet od jinat ... mám tu jednu storku o mém autě... jako když se to stalo tak jsem trochu nechápal a mněl hroznej vztek ale tet se už i usmívám ...

Celá příhoda se stala následovně ... kamarád mi volá.. ségra má fabiju a nejede ..je třeba jí opravit .. mužeš zařídit i odtah .. auto stálo kousek odemně a tak nebylo co řešit.. odtahovka němněla hned čas a tak jsem se vydal s tažnou tyčí na záchranou misi ... bohužel jiné auto než bělouš doma nebyl a tak jsem vyrazil formulí ..

Příjezd k autu .. auto opravdu nejelo .. zapráhnul jsem auto a vysvětluji důrazně slečně asi 4 krát .. že musí jet hlavně pořád za mnou ,musí kopírovat mojí zád a tyč musí být stále rovně.... ano ano a jedem..

A jedém ... příjíždím do první světelné křižovatky.. oba pruhy volné .. žádné auta ani předemnou .. jedu pomalu a lechce brzdím... NO A CO SE STALO .. ??

tažená fabia se slěčnou neudělala nic lepšího .. ,že si asi vůbec neuvědomila ,že je vlastně tažena a ještě na tiči a prostě so stočila do volného pravého pruhu.. prostě mně chtěla předjet aby byla taky první na světlach ... asi ???? no každopádně akce jako hovado ... já jenom vidím v pravém zrcátku fabku jak se štosuje o muj blatník a nárazník ... a to se šinula jen svojí silou setrvačnosti .. přitom stačilo jen šlápnout na brzdu ... A to mně ještě trochu otočila ....

tak jsem vylezl ven a jenom se modlil ,aby to nebylo promáčklé nějak moc.... no nstěstí to odnest trochu nárazník a lišta a to jen barvou .... a slečna ve fabii to mněla horší ..blatník a nárazník.. no každopádně jsem nějak němněl slov ... slečna jen čumněla jak bubák a říkala ..jééé já to nějak .. nooo jsem nevěděla... tak jsem radči sednul do auta a pomalu dotáhl domů ... auto jsem ji opravil ona škodu zaplatila a odjela... no naštestí se mně toho tolik nestalo .. ale myslel jsem ,že vyskočím s kůže... kdyby to nebyla ženská .. tak se neznám ..

Každopádně slovo na závěr... po této akci už asi nikdy nubudu takle někoho táhnout .. fakt je ,že jsem na tyči odtahal už dost a nikdy se nestalo nic podobného .. ale poprvé jsem takle táhnul ženskou a katastrofa... fakt tak trochu za dobrotu na žebrotu ... :)

post-368-1229420487_thumb.jpg

post-368-1229421118_thumb.jpg

post-368-1229421318_thumb.jpg

post-368-1229421578_thumb.jpg

post-368-1229423099_thumb.jpg

post-368-1229423161_thumb.jpg

post-368-1229423606_thumb.jpg

post-368-1229423669_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petre, tak to je uzasna story, fakt :smich: Soracz, asi to nasere, lidska blbost je opravdu neuveritelna :( Ta slecna mela ridicak na nekoho jinyho ne, pri tom iq ji ho museli dat leda nejak oklikou :D Hlavne, ze belous zustal v pohode, vypada to jen jak posrany. Fakt neuveritelny, pro dobrotu na zebrotu coz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petre, tak to je uzasna story, fakt :smich: Soracz, asi to nasere, lidska blbost je opravdu neuveritelna :( Ta slecna mela ridicak na nekoho jinyho ne, pri tom iq ji ho museli dat leda nejak oklikou :D Hlavne, ze belous zustal v pohode, vypada to jen jak posrany. Fakt neuveritelny, pro dobrotu na zebrotu coz

no přesně.. prostě mně uplně odzrojila .... a já v tu chvíly fakt nevědět co říct .. ani jsem nevěděl .. zda mám žvát,brečet a nebo se smát ... jsem nechápal... chlavně nejhorší ta bezmoct .. už jsem stál pomalu v křižovatce a nemněl jsem kam jet... masooo :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Octavi II výmněna dvouhmotného setrvačníku na automatu DSG ... docela maso ... převodovka váží snad mětrák ... :aggressive:

To mě teď čeká u dvou firemních, příznaky jako jsi psal. Vyrábí jim to Sachs Luk nebo nějaká úplně jiná firma?

Ještě nezapomeňte pravidelně měnit olej, u tý starší to měli udělat ve 120tkm kdy to bylo na /velké/ prohlídce v autorizáku ale neudělali to, tak se to o 40tkm přejelo, olej černej jako bota a při plným plynu odmítala řadit vyšší stupně, naštětí po výměně oleje se to vrátilo k normálu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...