Přejít na obsah

FABIA ANGEL EYES


ivanl

Doporučené příspěvky

ta cena je v přepočtu cca 6.500,- což je přibližně za stejnou cenu jako ty projektorový co jsou na trhu nyní

navíc mají "potkávačky" uprostřed, :)

no mě to vyšlo skoro 7700 za černý. stříbrný o 285 levněji.

angel eyes su len imidzovka...ja som si kupil tie cierne ale nie angely ale od TYC..dorobil xenon a to je nieco :) lebo povodne to svietilo hroozne zle :D..este horsie ako seriove

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No koukal jsem na ty od TYC zblizka - a bodet by nesvitily hur nez seriovy.

Hlavne parabol(k)a pro dalkovy svetla je naprosto smesna. Z toho proste nemuze jit zadnej poradnej svetelnej tok.

Xenon (nelegalni) to muze ale urcite zlepsit.

Panove, fakt ty svetla hovno sviti, ale vy co mate origo xeny cekejte po nejakych 100tis/km to same.Cekal jsem od origo xenu trosku vice, ale uz se me z nich staly doslova louce.Tak jsem se nasral, rozebral , kuknu a hup co nevidim?Slavne Hella paraboly uplne vypalene, misto toho aby se svitily jak psi kulky, tak popraskane a vyplaeny cerny flek.Takze prenos svetla zadny=(((Co ted s tim, ze??=))Sehnal jsem origo nove komplety cecek+parabol z OII, trosku poupravil, fuknul do Fabiackych xenu a svetllo je na svete=))Sviti to dabelsky, navic cocka je tam 2* vetsi nez u Fabky, vypada to jako origo a konecne vidim=))TAkze se teste bud na nove xeny, nebo mensi upravu=))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Mrkněte na ně: http://www.kopacek.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ=113

Vypadaj líp než od TYC, který jsem musel vrátit, ptže se nedali seštelovat - padali dolu a svítili pár metrů před auto. Uvažuji o těchto Angel...

Taky mám světla od TYC a ikdyž mi nepadají, tak musím říct, že svítí skutečně o hodně méně, než obyčejné lampy.... ty nové světla vvypadají zajímavě, ale počkám si, až někdo zveřejní foto, jak to skutečně svítí, obrázky na výše uvedené stránce nemají dobrou vypovídatelnou hodnotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...