Přejít na obsah

Zabezpečení Octy VIN vyleptanej


zabiak

Doporučené příspěvky

Zdravím,

obálku jsme odesílali my, takže se k tomu hlásím zcela dobrovolně. Také mi napište do mailu a my Vám obratem vyměníme všechny poškozené části té sady.

Taková nepříjemnost se bohužel stává zcela výjmečně (za 3 roky a cca 3000 sad se to stalo cca 5x), takže nebyl uplně důvod lepit na ampulku dřívka nebo cokoli jiného. Ampulky jsem záměrně vybral dostl odolné, schválně Vám pošlu i jednu prázdnou. V ruce jí téměř není šance rozmačkat, vydrží i když na ní šlápnete, ale samozřejmě větší tlak na malou plochu nevydrží (třeba přivření do dveří, ránu kladivem :) atd.)

Krom časového zdržení rozhodně o nic nepřijdete, stačí jen napsat.

P. Svoboda

Vinprotect

Jo jo, právně na vině je pošta. Ale uznejte sami ta baňka je z celé zásilky nejsilnější cokoli se na obálku položí vyvíjí tlak nejprve na tu ampulku která je z křehkého plastu. Já bych k baňce přiložil nebo přilepil kousek silnějšího materiálu (dřívka). Pak by ten tlak nešel na baňku ale na to dřívko. Ale to by musel ten odesilatel trošku přemýšlet a nespoléhat se na to že ty čtyři bublinky v obálce co se jich baňka dotýká všechno vyřeší.

Je to i moje blbost měl jsem si to nechat udělat v servisu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...