Přejít na obsah

Zabezpečení Octy VIN vyleptanej


zabiak

Doporučené příspěvky

A jak byl ten megan ještě zabezpečenej kromě toho VINprotectu ? měl ještě nějakej alarm, nebo construct apod ? Díky, docela by mě to zajímalo.

Bohužel jen sériově = imobilizér a zámky + páka na volantu. Tzn. tedy nic co by nešlo během chvilky překonat. Iluze si nedělám, po týdnu ukradli známému Lagunu II i s tajným vypínačem.... Je fakt, že každé další dílčí zabezpečení lupiče trochu zdrží, což ale nevadí, když jdou na jistotu.

To souvisí i s připomínkou peterese - auto ukradli "na míru", papíry podvodně legalizované verze byly na úplnýho dvojníka vyrobeného v témže roku, jen byl o půl roku mladší....

p.s.

do zamykání řadičky bych nešel, jsou to vyhozený peníze, to se krom dusíku dá snadno vyřešit odtahem přes spojku. Jedině nějaký hodně kvalitní a vychytaný alarm a parkování pod lampou před oknem.

100% je však jen výše zmíněné pojištění proti krádeži.

Ono teda stěma Renaultama je to celkově divný.Známý si pořídil nového Megana ale ještě ten starší model.Vzal si ho na leasing. Celou dobu v pohodě, zaplatil poslední-opakuju poslední splátku po třech letech a oddechl si že má lízačku z krku a bude jezdit. No jo ale 14 dní po poslední splátce mu auto ukradli. Měl garáž, ale ten večer tam auto nedal protože mu někdo něco narval do zámku(náhoda???? jak prase že jo???) tak je nechal venku. No měšťáci mu ukázali záběr jeho auta na záznamu z kamerového systému, jak s ním v klídku kdosí odjíždí o půl třetí ráno.

Takže se tam asi jede v dokonalých levárnách už od importéra do ČR jinak si to nedovedu vysvětlit a těch co měli Renauta nového na leasing a po splacení jim ho ukradli je v našem městě překvapivě dost. Prodejce+ importér? importér+výrobce. Prostě od těch aut jdou další klíča a asi i další papíry někde boční cestičkou.

Už z tohoto důvodu Renaul-NE NE NE NE NE a NE :aggressive: :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci, dozvedel jsem se,ze to leptani toho vin kodu neni dobry napad, pry podle vin kodu corkari poznaj, co je to za typ vozidla, rok vyroby a v neposledni rade i poznaj nakodovani klicu apod. nevim, nerozumim tomu, nejsem odbornik :feve:

No,nevim. Vzdyt VIN mas i za prednim celnim sklem,takze tam si ho muzou zjisti take.

a jinak,take jsem si vyleptal VIN :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci, dozvedel jsem se,ze to leptani toho vin kodu neni dobry napad, pry podle vin kodu corkari poznaj, co je to za typ vozidla, rok vyroby a v neposledni rade i poznaj nakodovani klicu apod. nevim, nerozumim tomu, nejsem odbornik :feve:

Hele kdyz to bude chtit dotycny ukrast ,tak je mu to stejne jedno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak- stejně si ten VIN můžou přečíst pod předním oknem, takže je to celkem nesmyslný argument.

Mě bylo vyleptání taky nabídnuto, je to ta sada, kde si to člověk udělá sám doma. Cena je 600Kč. Takže příští týden objednávám a jdu do toho :palec2:

Sice nic není stoprocentní, ale aspoň to těm parchantíkům pořádně osladit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vin na oknech mam taky, ale podle me jde vetsina corek na nahradni dily takze okna jim muzou vadit jen tak ze je nemuzou prodat a to je asi nezastavi. Myslim si ze zlodeji aut by se meli verejne strilet to by snad ostatni odradilo :)

Jeste nedavno jsem jezdil s favoritem a to jsem se nebal auto nechat pred barakem odemcene, ted co mam Octavku v noci spatne spim a pred odchodem z auta tak dve minuty zamykam, myslel jsem si ze se na pojistku vykaslu ale jestli se chci vyspat tak budu muset :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Ano chce to auto co nejvice znehodnotit - tedy nemyslim jako spatne, ale pekne. Tuning - proste samolepky, okna potistena i klidne zatmavena, nejake to kridlo tedy diru jak v kufru tak i na strese a ruzne ravinky, nalepene spojlirky, na kolech bezp. srouby, alarm jiny nez origo tady bych volil s pagerem, tajny vypinac napr. cerpadla, zamk. radici paky, treba i ten volant obcas zamknout, autoradio pekne cerne barvy at neni v noci tolik pri sviceni svitilny zlodeje videt, take bych na tom autoradi smazal znacku, urcite zaslepil vsechny zamky, ale rozhodne bych si udelal spec. otvirani kufru predniho, treba na zatahnuti lanka od spoda kufru - napr. kdyz se ti bohuzel vyb. autobaterka-aby ses dostal aspon k vymene a tak dale a tak dale :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná jsem to někde překouk nebo nevím, ale od toho vinprotectu dostane člověk šablonu s už připraveným určitým číslem, jak se dosáhne toho že na okně bude skutečný vin auta a ne nějaký databázový číslo co mi oni poskytnou teda alespoň tak jsem to pochopil, nebo se ty písmenka v tý šabloně co dodají daj nějakým způsobem složit na origo vinko auta?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná jsem to někde překouk nebo nevím, ale od toho vinprotectu dostane člověk šablonu s už připraveným určitým číslem, jak se dosáhne toho že na okně bude skutečný vin auta a ne nějaký databázový číslo co mi oni poskytnou teda alespoň tak jsem to pochopil, nebo se ty písmenka v tý šabloně co dodají daj nějakým způsobem složit na origo vinko auta?

to nepochopils. Při objednávce jim napíšeš svůj VIN a oni ti podle toho udělají min. 8 šablon

Editováno: , autor: JardaJ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady řešíte že to jde ukrást i s vyleptanym vinkem vy se my zdáte :) . Když budou chtít ukradnou cokoliv.

Prostě je to levné, ale účiné zabezpečení. Octávek je všude jak sraček a které ukradnou to s vyleptanym vinkem nebo to vedle bez? Proč by si komplikovaly život. Každé zabezpečení je užitečné a snižuje možnost ukradení. Ale žádné není 100%ní.

Za ty prachy je to prostě supr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jiz se na prvni strance nekdo ptal,mate to nekdo na tonovanych sklech?Mam to zatmavene na max co dovoluje,jde to vubec pak videt nebo jake mate zkusenosti s tim? ;)

Tak já to mám na brutálně zatmavených sklech (propustnost 20 %) jak vpředu, tak i vzadu a ten výstražný štítek pomalu nejde přes ty tónované skla vidět, ale jinak viditelnost vyleptaného VINu je dle mého laického názoru vyšší než na sklech bez zatmavení.

Přes víkend se to pokusím nafotit a postnu to tady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...