Přejít na obsah

Zabezpečení Octy VIN vyleptanej


zabiak

Doporučené příspěvky

taky nad tím leptáním uvažuju. někdo tady psal, že na to sleví pojišťovna na pojistce. tak by mě zajímalo, jestli je někdo u český pojišťovny? leptat budu i když nic nesleví (pojistku neplatím já :-) ), jenom by mě to tak zajímalo. včera sme jim tam psali a zatím neodpověděli.

Ja mam VIN-MARK a dostal jsem slevu u Kooperativy. U ostatnich pojistoven nevim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovolím si jenom poznamenat, že Vinprotect je i bez akcí a slev stejně nejlevnější, pečlivě si to hlídám. A ještě k tomu nemusíte připlácet za šablonky nebo jiné přání :palec2: Dělali jsme např. i takovou malou specialitku pro Milousse (tam už to za malý příplateček bylo, protože měl prakticky 3 sady)

P. Svoboda

Vinprotect

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obvykle vyleptaný VIN zbělá po vyschnutí, ale nemusí to být pravidlo. Na Vašem VIN není vůbec nic špatně. Když se to vezme do důsledku, tak stačí, aby vyleptaný VIN byl jakkoli čitelný. Bělost je spíš výsledek specifického zdrsnění povrchu skla...

P. Svoboda

Vinprotect

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nad tím také uvažuji je to super... mám jen malou prosbu když mám Fabku Combi napočítal jsem celkem 10 skel musím označit všechny nebo jen ty hlavní jako je to tady na krátké Fábce? Mám auto ještě v záruce a na splátky - neporuším tím záruku a jiné věci co se toho týče? Myslím si že tím asi nic nezkazím..nebo jo? :help:

velky_1202344108.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud mas 10 oken, myslim, ze staci napsat do objednavky, ze mas 10 oken a dostanes urcite malinko vice pasty a pokud ne, jiste to vystaci. 2 sablony pouzijes 2x, nebo treba pokud pozadas, dostanes jich 10 :)

Zaruku tim jiste neporusis, jeste si dle pojistovny slevis na pojistce! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapáci díky moc za info...naštěstí mám Alianze a ten davá slevu. Ale šlo mě o to jestli je mám vyleptat všechny nebo jen ty hlavní :-)

Udělej všechny a jestli máš i střešní, tak to taky. Do objednávky napiš že chceš 10kusů šablonek. Dostaneš je zdarma a bez příplatku :) Já jich taky potřeboval 10, protože jsem dělal střešní okno - z obou stran lol

Ještě jsem nedal nějaké foto jak se mi zadařilo, tak to napravím co nejdřív ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm tak ja cakam a cakam a stale nechodi :feve:

Este dnes pockam ci to nedojde a potom tam skusim napisat ci na mna nezabudli <_<

Jasně, že nezapoměli, sady už jsou na cestě :) jen ještě překonávám porodní bolesti s posíláním zakázek na Slovensko (musím to přeposílat přes prostředníka, protože dobírka napřímo vyjde na nehorázný peníze), takže jsem musel zařídit i účet na Slovensku a zjistit, jak to tam vůbec funguje atd. Ale už to všechno je, tak jsme sady odesílali z CR v utery.

Jakmile se to jednou zaběhne, tak už to pak bude chodit včas jako na drátkách.

Ing. Petr Svoboda

Vinprotect

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Jo jo, právně na vině je pošta. Ale uznejte sami ta baňka je z celé zásilky nejsilnější cokoli se na obálku položí vyvíjí tlak nejprve na tu ampulku která je z křehkého plastu. Já bych k baňce přiložil nebo přilepil kousek silnějšího materiálu (dřívka). Pak by ten tlak nešel na baňku ale na to dřívko. Ale to by musel ten odesilatel trošku přemýšlet a nespoléhat se na to že ty čtyři bublinky v obálce co se jich baňka dotýká všechno vyřeší.

Je to i moje blbost měl jsem si to nechat udělat v servisu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo, právně na vině je pošta. Ale uznejte sami ta baňka je z celé zásilky nejsilnější cokoli se na obálku položí vyvíjí tlak nejprve na tu ampulku která je z křehkého plastu. Já bych k baňce přiložil nebo přilepil kousek silnějšího materiálu (dřívka). Pak by ten tlak nešel na baňku ale na to dřívko. Ale to by musel ten odesilatel trošku přemýšlet a nespoléhat se na to že ty čtyři bublinky v obálce co se jich baňka dotýká všechno vyřeší.

Je to i moje blbost měl jsem si to nechat udělat v servisu...

Kontaktuj firmu vinprotect a urcite ti posle novu kyselinu+stetec. A vyleptas si VIN sam na svojom aute. FOTO NAVOD som SEM DAL.

Tu je FOTO NAVOD: LINK:

Editováno: , autor: PROCHY603
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...