Přejít na obsah

Chci aby mně auto ku*** hrálo mám Fabia Rs Poradte


Dannys

Doporučené příspěvky

Tsk z dexonu mi napsali, že v nabídce nemja to co hledám, že ozvučení fabie řeší pomocí wooferu, ale to vzhleem k velikosti kufru fabie v mém případě nepřipadá v úvahu.. :feve:

Kdyby jste pro mě měl někdo doporučení na konrétní repro kterými ty dveře, sloupky, strany plata a kliky dveří osadit.. byl bych vděčný.. díky

...moje nabíka se ti nelíbí... ;) ty repro jsou do Fabie...komponentní do dveří a malé koaxiály do původních míst u plata.Výšky v zad. dveřích můžou zůstat zapojené, ale nedělal bych to...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...moje nabíka se ti nelíbí... ;) ty repro jsou do Fabie...komponentní do dveří a malé koaxiály do původních míst u plata.Výšky v zad. dveřích můžou zůstat zapojené, ale nedělal bych to...

Ale tak jako líbí, ale hledám komplet 8 repro, abych to kompletně vyměnil.. :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...pokud chceš sestavu pro Fabii...jen rádio je už nový model CDE-9872R...cena zůstává :palec2:

jo moment, ty výšky tam taky jsou.. aha, no a předpokládám, ty větší přijdou do předních dveří, ty výšky dostanu do předních sloupků???

A ty zbývající jsou do stran zadního plata??

Je tak správně?? :help::kuk::kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže říkáš přímo do fabie? Zajímavý.. :palec2:

Přijdou mi dost hluboký, určitě se do dveří předu vejdou jo??

Jinak to vypadá, že by mohli hrát pěkně a cena je taky zajímavá.. :feve:lol Jako ale asi kvalitka.. to se musí nechat..

Editováno: , autor: jvees69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...