Přejít na obsah

Čím odstranit asfalt na metalízou lakovaných plastových častech karoserie


MirekM

Doporučené příspěvky

Poraďte čím ostranit asfalt z metalízou lakovaného plastového zadního nárazníku za zadním kolem.

Mám se chovat k tomuto lakovanému plastovému nárazníku jako k plechu nebo k plastu?

V chytrém manuálu píšou, že vnější plastové části nevoskovat a neosetřovat přípravky s rozpouštědly ... tedy mimo jiné tuto část karoserie voskovat či nevoskovat?

Na staré škodovce jsem používal na asfalt petrolej, ale na metalízou lakovaném plastu nemám odvahu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to odstanuji čističem Alu disků... Vždycky ho stříknu na hadr a opatrně ten asfalt sundám, kámoš to sundavá ředidlem obdobným způsobem, taky bez problému (já ale radči ten čistič na Alu)...

A co se týče rozdílu plech vs. plast, myslim,že je to jedno. Já se k tomu chovám stejne (mytí,voskování, udržba) a nikdy ani po 5 letech u mojí původní starý fábky jsem neměl problém... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...