Přejít na obsah

Vybratie zamku dveri


3D controler

Doporučené příspěvky

Ahoj, som tu novy a chcel by som poprosit o radu. Mam 1.8 T '99 a hnevaju ma spolujazdcove dvere. Cital som forum a na 99% to bude mikrospinac. Moja otazka je ako dostanem ten zamok von? Je mi jasne ze musim rozobrat tapacir atd. Lenze ked chcem vybrat klucku, nastane problem. V manuale mam napisane ze mam otocit klucom vo dverach, ja vsak vo dverach dierku na kluc vobec nemam. A dalsia vec je ze ked chcem uvolnit tu skrutku ktora je na cele dveri, tak neviem aky kluc pouzit 3ka inbus je maly 4ka velky. Dakujem za akukolvek pozitivnu radu. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dakujem za rady, uz mi je to jasne.......inak je tam torx 20, lenze to som zistil az na vodicovych dverach. V tych spolujazdcovych predchadzajuci majitel tu hlavicku tej skrutky tak znicil, ze mi nepomoze uz ani ten torxny kluc, neviete poradit ako by som ho vybral? Asi mi zostava len nasilie, lenze ako? Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dakujem za rady, uz mi je to jasne.......inak je tam torx 20, lenze to som zistil az na vodicovych dverach. V tych spolujazdcovych predchadzajuci majitel tu hlavicku tej skrutky tak znicil, ze mi nepomoze uz ani ten torxny kluc, neviete poradit ako by som ho vybral? Asi mi zostava len nasilie, lenze ako? Dik

kup si torx o jeden rozměr větší a zkus ho tam naklepnout, poku se ti to povede, tak pak tam dej nový, ten starý šroub už tam nevracej. A bacha, naťukávej opatrně, je to tam částečně z hliníku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze uz to mam konecne spravene :punk: Dal som na radu kazdeho z Vas, takze som to ciastocne odvrtal a potom som tam nabil (opatrne) 20ku torx. Vytiahol, rozobral a nebol vadny mikrospinac, ale len preskoceny taky plastovy jazycek, ktory sa pohybuje hore-dolu. Napravil som a funguje bezvadne. Smutne vsak je ze na druhy den mi odisiel zamok vo vodicovych dverach :aggressive: ten sa uz nedal opravit - normalne v tej mechanickej casti praskla jedna suciastka, ale uz je to vymenene opravene. Dufam ze so zamkami uz mam pokoj :wacko:

Editováno: , autor: 3D controler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...