Přejít na obsah

** Vtipy, vtipné obrázky, videa **


colins

Doporučené příspěvky

Už jsem potkal podobnýho magora, kterej nastříkal do brzdovejch bubnů olej ve spreji (už nevím jestli Konkor nebo WD-40), protože se mu zdálo skřípání zadních brzd bejt způsobený špatným namazáním...

Tiez som poznal jedneho magora, za onych cias to bol strasny macher lebo mal favorita (bicykel) a ako pubertaci sme sa mu smiali ked mu pri brzdeni vrzgali gumicky (samo bolo to zo zavisti, vsetci sme chceli taky bicykel, my sme mali len vselijake liberty alebo dvojrulak po dedkovi) tak sme po nom kricali ze to nema namazane preto to skripe a on ich namazal vazelinou, nemusim hovorit co sa dialo potom kedze cela tlupa z ulice sme byvali na kopci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dva kamarádi popíjejí večer v hospodě a jeden se začne druhému svěřovat. "Nevím, co už mám dělat, když se vracím v noci domů z hospody. Nejdříve, než vjedu na příjezdovou cestu ke garáži, tak vypnu motor, pak světla a zajedu tam setrvačností. Potom si sundám boty, po špičkách vyjdu schody nahoru a v koupelně se odstrojím. Opatrně si lehnu do postele, ale moje žena se stejně vzbudí a začne na mě ječet, co si to dovoluji přitáhnout domů zase tak pozdě!" Jo, kamaráde, ty máš úplně špatný přístup k věci. To já do garáže vletím, až skřípají brzdy, vyřítím se po schodech nahoru, hodím boty do skříně, skočím do postele, plácnu ji přes zadek a zeptám se: "Jsi taky tak nadržená jako já?" A ona předstírá, že je v hlubokém spánku."

 

 

 

 

Šel jsem se svým 70letým otcem koupit nové boty. Z běhání po obchodech jsme vyhládli a rozhodli se zajít do restaurace najíst. U stolu jsem zpozoroval, že otec nemůže spustit oči z vedle sedící dívky
Měla vysoko natupírovaného kohouta, nabarveného do zelena, oranžova, červena a modra.
Kdykoliv k němu dívka obrátila oči, viděla, že na ni stále civí a když už toho měla dost, tak se ho sarkasticky zeptala:
„Co máš za problém, dědo? Ty jsi v životě neudělal nic divokýho!?“
Protože otce znám, tak jsem raději rychle polkl sousto, co jsem měl v puse, aby mě při jeho odpovědi nezaskočilo.
Otec nezklamal a s důstojným klidem a bez mrknutí oka odvětil: „Jedenkrát v životě jsem si vzal drogu a přefiknul pak páva. Teď se ptám, jestli ty nejsi moje dcera?“.

Editováno: , autor: ASPIRE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aspire - podobnou scénu jsem zažil jako kluk na písáku u Mohelnice. Přijeli tam v "transportéru" VW s německým číslem kluk a holka punkeři, oba dva s multibarevným "čírem", naprosto samozřejmě se svlíkli jak na FKK "na Adama a Evu" a šli se vykoupat. A celej písák čuměl jak nahá prdel z roští, protože oba dva měli to barevný číro nejen na hlavě, ale i v rozkroku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...