Přejít na obsah

** Vtipy, vtipné obrázky, videa **


colins

Doporučené příspěvky

Dispečér hasičského zboru vojde do miestnosti najvyššej pohotovosti.

Rozhliadne sa, zastaví sa, usmeje sa a dá si z automatu kávu.

Ostatní kolegovia sa na neho spýtavo pozerajú. On pomaly dopije kávu a hovori:

"Pani, P O M A L I N K Y sa zdvíhame, horí daňový úrad."

:kol-34:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prijde chlap do restaurace a rika vrchnimu: „Pane vrchni, jeden BRKEL prosim“. Vrchni odejde a jde do kuchyne kde se pta kuchare co ze to je BRKEL. Kuchar rika: „Vis co, ja se ti tam vymocim a on to nepozna. Tak take udelali, vrchni donesl plnou sklenici a host to vypil na ex mlsne se olizl a rika :“Jeste jeden". Tak jde vrchni znova za kucharem ale ten mu rika, ze uz se mu nechce at jde za uklizeckou. Vrchni tedy za ni jde a rika ji co po ni chce. Uklizecka ale rika ze ma ty zenske problemy, ze nemuze. Vrchni ji ale rika ,ze to host nepozna at se mu vymoci do sklenice. Ona tedy svoli a vymoci se mu tam. On to tedy nese hostovi, ten se podiva mlsne do sklenice jak tam plave ten bordel a krev a moc a pak to na ex vypije otre si pusu, mlsne se zase olizne a povida: „To byl aspon BRKEL, ne jak ty chcanky predtim“!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když byla žena těhotná střelili ji 2× do břicha. Doktor ji řekl, že až budou mít její děti 12let, vyčůrají náboj.

Když má dcera 12 let přijde za mámou a říká:

„Mami stalo se mi něco neuvěřitelného. Vyčůrala sem náboj.“

Máma na to: „To je dobré.“

Za chvíli přijde syn a říká:

„Mami mě se stalo něco neuvěřitelného.“

Máma: „Vyčůral jsi náboj?“

Syn: „Ne, když sem si honil zastřelil sem spolužačku.“

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stojí takhle tři cigáni u vitríny, nudí se a tak vymýšlí kraviny… kdo z nich tu vitrínu proflusne…

první vytáhne kemra až z paty, vší silou flusne na sklo a samozřejmě nic

druhý vytáhne rovněž kemra až z paty, ještě slízne ten flusanec ze skla, aby měl větší kalibr, flusne a nic…

třetí zopakuje postup toho druhého, chystá se flusnout, když v tom přijde policajt a „hoši, tak co to tu děláte?“

ten třetí cigán spolkne to, co měl v hubě a s medovým úsměvem odpoví „už nic“ :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Príde raz muž do kaviarne, dá si buchty s tvarohom. Čašník mu ich prinesie, on do nich šťastne zahryzne a hneď v druhej nájde chlp. Zavolá si čašníka: „Ako je možné, že v tých buchtách je chlp?“

„To si nedokážem vysvetliť, asi nejaké nedorozumenie, hneď prinesiem nové…“ V druhej várke, samozrejme nájde chlp zase.

„Tak to je už vrchol, pán vrchný, už druhý chlp, to snáď nie?“

„Panebože, veľmi sa ospravedlňujeme, to sa skutočne ešte nestalo…“ Donesie tretiu dávku a chlp je tam zase. To už ten chlap nevydrží, odstrčí vrchného, ide rovno do kuchyne, aby videl, ako sa tam tie chlpy dostali. Vidí, že kuchár stojí pri pulte, má na ňom rozvaľkané cesto, rozopnuté nohavice a penis položený na ceste… Chlap na neho chvíľku pozerá a potom vykoktá: „Ježišmária, to nemáte valček?”

Kuchár na to: „Nie, tvaroh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přijde Ježíš do hospody a posadí se. Číšník ho upozorní:

„Tady si nesedejte, bo zde sedí štamgasti. Vyhodí vás!“

Ježíš nereaguje. Ke stolu přijdou slepý, hluchý a cikán. Kupodivu ho

nechají sedět mezi sebou.

Ježíš:

„Za to, že jste mě nevyhodili se vám odvděčím!“

Dotkne se slepého, slepý vyskočí…

„Já vidím!“

Dotkne se hluchého, hluchý vyskočí…

„Já slyším!“

Otočí se k cikánovi a ten na něho:

„Ty pičo, na mě nešahej, já mám invalidní důchod!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přijdou 4 řádové sestry do nebe. Svatý Petr u brány povídá:„A teď se sestry v této míse se svěcenou vodou očistíte, podle toho, co dočinění jste měli s mužským pohlavním údem.“

První sestra:„Já jsem ho viděla.“

Sv.Petr:„Opláchni si tedy oči.“

Druhá sestra:„Já jsem ho držela.“

Sv.Petr:„Opláchni si tedy ruce.“

Čtvrtá sestra:„Mohla bych si vykloktat, než si půjde sestra Marie umýt prdel?“

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dva patologové na pitevně otevírají tělo utopence. Když otevřou žaludek, jednomu z nich se rozzáří oči a říká: hele, šunkafleky, a skoro čerstvý! Vezme lžíci a už se cpe – mňam, mňam, mlask, dokud není žaludek prázdný. Druhý na to: Fuj, viděl jsi ten hnusnej, černej, dlouhej zakroucenej chlup co tam byl? První: ty vole, to jsi mi to nemohl říct dřív? Udělá se mu špatně a bleeeeee, vyblije to tam zpátky. Druhý vezme lžíci, udělá mňam, mlask, mlask,…díky že jsi mi to ohřál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po několika nocích po svatbě si nevěsta stěžuje matce:

  • Už několik nocí spíme spolu a pořád ještě nic. Nevím co to má
    znamenat.
  • Je možné, že je ve stresu?
  • Ale mami on si mě vůbec nevšímá, pořád jenom čte knížku.
  • Dobrá, já si teda zkusím lehnout vedle něho místo tebe a zjistím
    v čem je problém – navrhuje matka.

Další večer leží manžel v posteli, čte si knížku a tchýně si lehá vedle něho.

Najednou manžel strká ruku pod peřinu a pak přímo pod kalhotky. Tchýně vyskočí, běží rovnou za dcerou a křičí:

  • Zlatíčko, jenom jsem si lehla vedle něho a hned to na mě začal
    zkoušet.
  • Ale já vím mami, palec si namočí, stránku otočí a čte
    si dál…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Profesor stojí nad pitevním stolem, na němž leží přikrytá mrtvola a

okolo něj stojí studenti a profesor říká:

Na doktořině jsou nejdůležitější dvě věci.

Za prvé: „odvaha.“

Profesor odkryje igelit, strčí mrtvole prst do análu, vytáhne ho a olízne.

„Tak například já. Strčil jsem do mrtvoly prst a olízl jsem. A co vy?“

Studenti se na sebe podívají a neochotně strčí taktéž do mrtvoly prst a

olíznou si ho.

„No a za druhé: bystrost.

Například já jsem do mrtvoly strčil prostředník a olízl jsem si ukazovák. A

co vy?“

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlap sedí v křesle , vyhazuje do vzduchu arašídy a chytá přímo do úst.

Najednou ho manželka vyruší z činnosti a vyhozený arašíd

mu spadne do ucha.

On i manželka se ho snaží vytáhnout, ale arašíd se dostává stále hloub a hloub do ucha.

V tom okamžiku vchází do dveří dcera s kamarádem.

Ten, když vidí, co se děje, sebevědomě strčí chlapovi dva prsty do nosu a řekne:

„Foukněte.”

A skutečně – arašíd je venku.

„To je fantastické,” říká manželka, „ten chlapec je génius, jsem zvědavá, co z něj bude.”

Otec smutně přikývne:

„Podle toho, jak mu smrděly prsty, bych řekl, že náš zeť.”

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlap s kozou v náručí vejde do ložnice, kde v posteli leží jeho manželka:

„Hele, tohle je kráva, se kterou šukám, když máš krámy.“

„Kdybys nebyl takovej čůrák, tak bys věděl, že to není kráva ale koza.“

„Kdybys nebyla taková píča, tak víš, že nemluvím s tebou.“

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Povídají si matka s dcerou a babičkou,jakou zažily největší bolest.Dcera začne:”Když jsem přišla o panenství,to byla bolest.”Matka dodá:”Jen počkej, až budeš rodit.”Ale babička je obě uzemní:”No jen počkejte,až se vám dostane klitoris do řetězu u kola!”

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mladík je na plese a strašně se mu tam zlíbí krásná mladá slečna. Začne přemýšlet, jak ji nejlíp oslovit, aby neudělal ostudu. Otázka Kolik je hodin? je trapná, navíc ona nemá hodinky. Jak se jmenuješ? To je hned na začátek vlezlý. Půjdem si zatančit? Co by tak tančil, když to neumí. Jak tam tak sedí, nehty okousaný, najednou vidí, jak se zvedá a odchází k toaletám. Tentokrát sebere všechnu odvahu a jde za ní. Chvíli čeká přede dveřmi, když se najednou otevřou a vyjde z nich ona. Zhluboka se nadechne a zeptá se: "Sralas?"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj nejoblíbenější kousek :D

Letecky den, piloti predvádeji, co umi a jako vždycky je vylosovany jeden civilista, ktery si muže vyzkoušet, jaké to je proletet se s akrobatickym pilotem. Takže onen štastlivec nastoupí do stíhacky a je patricne arogantní, tak si pilot rekne, že mu teda ukáže... Start a hned první figura, letoun se vrátí do normální polohy a pilot se ptá chlápka: "Tak co - jak je?" Chlápek s ledovim klidem: "Jsem cekal", tak pilot mírne nasrany udelá mnohem složitejší cvik a opet se ptá: " a co ted, jak se cítíte?" "To jsem taky cekal", zní pilotovi ve sluchátkách. Pilot, vytoceny uplne na maximum, obrátí letadlo vzhuru nohama a tak podletí most. Po návratu do normální polohy se zase ptá a chlápek prizná: "no tak todle jsem fakt necekal". Pilot je spokojenej a ukoncí let. Když vystupují ze stíhacky, ríká pilot tomu chlápkovi: "teda reknu vám, takovýho tvrdase civilistu jsem ješte nepotkal". Chlápek se zamyslí a riká: "no po pravde, pri tom prvním cviku jsem se pochcal - což jsem cekal, pri druhem, jsem se posral- a to jsem taky cekal, ale pri tom tretim, kdy mi to všecko nateklo do helmy - tak to jsem necekal."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...