Přejít na obsah

** Vtipy, vtipné obrázky, videa **


colins

Doporučené příspěvky

Na L-živě už jsem skoro přestal chodit, protože co tam jsou ti "takyajťáci" schopní nablejt za bláboly ohledně elektriky, to je děs běs hrůza utrpení ... Gůůůgla + jsem zrušil, protože se mi na něj furt nasírali nějaký votrapové s nabídkama "přátelství" a Xichtoknihu jsem nikdy neměl, nemám a ani v budoucnu mít nehodlám. Takže zbejvají nějaký ty zpravodajský servery, tady škodovácký fórum, Bastlírna - a moje dvě mailový schránky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč jsem se dnes ráno probudil v nemocnici.....
Když se nám nedávno rozbila sekačka na trávu, manželka mi neustále připomínala, abych ji opravil. 
Ale já jsem byl vždy zaneprázdněný. Na programu bylo: auto, fotbal, internet, rybaření, kamarádi, hospoda... něco, co bylo pro mne vždy mnohem důležitější.
Nakonec přišla s nápadem, ve který doufala, že zabere.
Když jsem přišel včera domů, seděla ve vysoké trávě a stříhala ji malými krejčovskými nůžkami. Tiše jsem ji chvíli pozoroval a pak jsem vešel do domu. Po pár minutách jsem se vrátil a podal jí zubní kartáček.....
"Až skončíš se stříháním, drahá, mohla bys zamést i dvůr?"
Víc už si nepamatuju...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sebevědomý mladík jdoucí po pláži sám od sebe začne vysvětlovat staršímu občanovi odpočívajícímu na schodech, proč nedokáže starší generace pochopit mladou:

"Vy jste vyrostli v jiném světě, všeobecně vzato, ve velmi primitivním světě", řekl mladík dost nahlas, aby ho všichni okolo slyšeli.
"Mladí lidé dnes vyrůstají s televizí, s tryskáčema, cestováním ve vesmíru, člověkem chodícím po Měsíci. My máme atomovou energii, lodě, mobily, počítače s rychlostí světla... a mnohé další.

Po chvíli ticha starý občan odpověděl takto:

"Máš pravdu, synu. My jsme neměli tyto věci, když jsme byli mladí... tak jsme je vymysleli. No a teď, ty arogantní malé hovado, řekni, co ty děláš pro následující generaci?"



Zazněl obrovský potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdy nenosím výplatní pásku u sebe.
Kdybych náhodou zemřel při nehodě, lidé by si mohli myslet, že šlo o sebevraždu.

 

 

„Jak se daří vaší tchýni v nemocnici?“

„Asi se už brzy vrátí domů.“
„Jak to?“
„Doktor říkal, že se máme připravit na nejhorší.“

 

 

Žena se vrací po pěti hodinách z kosmetického salonu a hned ve dveřích volá na manžela: 

„Tak co, drahoušku, jak vypadám?“
„No, aspoň jsi to zkusila…“

 
 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...