Publikováno Září 25, 200717 r Zdar lidi, potřeboval bych poradit jak namontovat hagusy na oktu jestli tam půjdou i když nemám lišty s prolisem na hagusy. předem dík za rady.
Září 25, 200717 r Někde se tu o tom hóóóódně mluvilo. Prohledej fórum a jistě to najdeš. Řešilo se i to zda použít raději origo, nebo ne. Upraveno Září 25, 200717 r od danmark
Září 25, 200717 r Někde se tu o tom hóóóódně mluvilo. Prohledej fórum a jistě to najdeš. Řešilo se i to zda použít raději origo, nebo ne. Třeba tady: http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...2&hl=hagusy
Září 26, 200717 r Autor Někde se tu o tom hóóóódně mluvilo. Prohledej fórum a jistě to najdeš. Řešilo se i to zda použít raději origo, nebo ne. Třeba tady: http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...2&hl=hagusy Jj díky moc chlape pomohlo mi to.
Připojte se k diskuzi
Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.