Přejít na obsah

Autoalarmy Magicar


daniel11

Doporučené příspěvky

jestli to funguje i na 799 AH (99-2001)či 799B(2001-----) tak je to rozhodně jednoduší než tahat dráty k jednotlivým spínačům

u modelu rv 2001 se to připojuje následovně

dveře:

LP ... 4 (černá)

PP ... 5 (žluto/fialová)

oboje zadní ... 7 (šedo/černá)

kufr ... 3 (modrá)

a to jsou pozice na komfortce ?

nebo dveřní konektor

nebo konektor na motorku centrálu

nebo na dveří jednotce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli to funguje i na 799 AH (99-2001)či 799B(2001-----) tak je to rozhodně jednoduší než tahat dráty k jednotlivým spínačům

u modelu rv 2001 se to připojuje následovně

dveře:

LP ... 4 (černá)

PP ... 5 (žluto/fialová)

oboje zadní ... 7 (šedo/černá)

kufr ... 3 (modrá)

a to jsou pozice na komfortce ?

nebo dveřní konektor

nebo konektor na motorku centrálu

nebo na dveří jednotce

jsou to pozice na komfortce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim poridil jsem si Magicar M100AS a chci si to natah primo do dveri jen nevim kam zapojit ty diody a jak zapojit zalohouvou baterku k alarmu diky :rolleyes: .
jakej rok výroby auta to je?

tahat to do dveří je zbytečně složitý když na hlídání dveří jde z alarmu jen jeden drát a přitom ze všech dveří je to vytažený na jeden konektor pod palubku. sám mám typ M100AS a není mi jasný proč tam chceš dávat zálohovou baterku. když už tak se připojuje jen zálohovaná siréna a její připojení je na ní zobrazený

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim poridil jsem si Magicar M100AS a chci si to natah primo do dveri jen nevim kam zapojit ty diody a jak zapojit zalohouvou baterku k alarmu diky :rolleyes: .
jakej rok výroby auta to je?

tahat to do dveří je zbytečně složitý když na hlídání dveří jde z alarmu jen jeden drát a přitom ze všech dveří je to vytažený na jeden konektor pod palubku. sám mám typ M100AS a není mi jasný proč tam chceš dávat zálohovou baterku. když už tak se připojuje jen zálohovaná siréna a její připojení je na ní zobrazený

Rok vyroby 98 typ motoru AGU tu zalohovou baterku jsem dostal k alarmu chci zaslepit zamky tak bych ji tam raci dal + jsem k tomu dostal 3 diody(P600k je na nich napsano)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim poridil jsem si Magicar M100AS a chci si to natah primo do dveri jen nevim kam zapojit ty diody a jak zapojit zalohouvou baterku k alarmu diky :rolleyes: .
jakej rok výroby auta to je?

tahat to do dveří je zbytečně složitý když na hlídání dveří jde z alarmu jen jeden drát a přitom ze všech dveří je to vytažený na jeden konektor pod palubku. sám mám typ M100AS a není mi jasný proč tam chceš dávat zálohovou baterku. když už tak se připojuje jen zálohovaná siréna a její připojení je na ní zobrazený

Rok vyroby 98 typ motoru AGU tu zalohovou baterku jsem dostal k alarmu chci zaslepit zamky tak bych ji tam raci dal + jsem k tomu dostal 3 diody(P600k je na nich napsano)

moje je rv 98 AKL zámky mám zaslepený a diody nebylo třeba nikam zapojovat

akorát mi pořád není jasný kam tu zálohovou baterku chtějí napojovat. Z jakýho shopu si ten alarm kupoval?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli to funguje i na 799 AH (99-2001)či 799B(2001-----) tak je to rozhodně jednoduší než tahat dráty k jednotlivým spínačům

u modelu rv 2001 se to připojuje následovně

dveře:

LP ... 4 (černá)

PP ... 5 (žluto/fialová)

oboje zadní ... 7 (šedo/černá)

kufr ... 3 (modrá)

a to jsou pozice na komfortce ?

nebo dveřní konektor

nebo konektor na motorku centrálu

nebo na dveří jednotce

jsou to pozice na komfortce

na komfortce asi ne

el. od 5/01

4 - není ve schématech

5- kladný pól svorka 15 (černo/bílá

7- vede na spínač centrálního zamykání v 5. dveřích

3- vede na motorek centrálu 5. dveří

el. do 5/01

4 - vede na spínač centr. v 5. dveřích

5 - svorka 15 (černo/bílá)

7 - vede do jednoky ovládání střešního okna

3 - svorka 86s

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alarm jsem koupil na aukru byla k tomu ta zalohova baterie+mikrovlnny cidlo+bypass.Ty diody my dal k tomu ze u nekterych aut to dela problemy ze se spousti samovolne alrm.Mam vse v elektrice + original DO s alarmem.Na stopni svetlo se my to montovat nechce abych pak nemusel porad cekat nez zhasne a pak zamknout auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli to funguje i na 799 AH (99-2001)či 799B(2001-----) tak je to rozhodně jednoduší než tahat dráty k jednotlivým spínačům

u modelu rv 2001 se to připojuje následovně

dveře:

LP ... 4 (černá)

PP ... 5 (žluto/fialová)

oboje zadní ... 7 (šedo/černá)

kufr ... 3 (modrá)

a to jsou pozice na komfortce ?

nebo dveřní konektor

nebo konektor na motorku centrálu

nebo na dveří jednotce

jsou to pozice na komfortce

na komfortce asi ne

el. od 5/01

4 - není ve schématech

5- kladný pól svorka 15 (černo/bílá

7- vede na spínač centrálního zamykání v 5. dveřích

3- vede na motorek centrálu 5. dveří

el. do 5/01

4 - vede na spínač centr. v 5. dveřích

5 - svorka 15 (černo/bílá)

7 - vede do jednoky ovládání střešního okna

3 - svorka 86s

tyhle přípojný místa mám přímo od prodejce kterej je zdarma přidává na požádání podle jednotlivýho typu auta

podle zapojení RV 98 to mám ve svým a funguje to RV 01 budu zapojovat za 14 dní tak se uvidí jak to dopadne a co bude souhlasit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alarm jsem koupil na aukru byla k tomu ta zalohova baterie+mikrovlnny cidlo+bypass.Ty diody my dal k tomu ze u nekterych aut to dela problemy ze se spousti samovolne alrm.Mam vse v elektrice + original DO s alarmem.Na stopni svetlo se my to montovat nechce abych pak nemusel porad cekat nez zhasne a pak zamknout auto.

na nic čekat nemusíš :) stačí když v programovacím menu 2 v položce 2-6 nastavíš zapnutý zpoždění dveřních spínačů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alarm jsem koupil na aukru byla k tomu ta zalohova baterie+mikrovlnny cidlo+bypass.Ty diody my dal k tomu ze u nekterych aut to dela problemy ze se spousti samovolne alrm.Mam vse v elektrice + original DO s alarmem.Na stopni svetlo se my to montovat nechce abych pak nemusel porad cekat nez zhasne a pak zamknout auto.

na nic čekat nemusíš :) stačí když v programovacím menu 2 v položce 2-6 nastavíš zapnutý zpoždění dveřních spínačů

Nevis na jaky pozici a barva kabelu je spinani kapoty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Alarm jsem koupil na aukru byla k tomu ta zalohova baterie+mikrovlnny cidlo+bypass.Ty diody my dal k tomu ze u nekterych aut to dela problemy ze se spousti samovolne alrm.Mam vse v elektrice + original DO s alarmem.Na stopni svetlo se my to montovat nechce abych pak nemusel porad cekat nez zhasne a pak zamknout auto.

na nic čekat nemusíš :) stačí když v programovacím menu 2 v položce 2-6 nastavíš zapnutý zpoždění dveřních spínačů

Nevis na jaky pozici a barva kabelu je spinani kapoty

měl by být na tom menším konektoru na komfortce (15 pinová svorkovnice) pin 1 barva hnědo-červená

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
To fakt nikdo todle neví? Ani ty, co ho maj?

Pokud opravdu nemá plovoucí kód nebo jinak zašifrovanou komunikaci, tak to není bezpečný alarm.

ahoj plovoucí kod magicar má...!!!!!!!!!! oboustraný takže zloděj s čtečkou má potíže. u jablotronu nebo bety to je jednoduší, a cobra taky není k zahození...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...