Přejít na obsah

MaxiDOT


kvak

Doporučené příspěvky

Ne, jednoduše ji tam nedostaneš.. není to základní položka Maxidotu ;) pohledej téma "D DOT" nebo "J DOT" tak nějak se to jmenovalo a zpřístupnuje další volby.. Akorát to není nejlevnější a je to HW krabička, co se dává mezi jednotky (přesné podrobnosti nevím).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zobrazení teploty oleje na MaxiDotu mají jen Octavie od výrobního období 06/2010, takže zapnout nejde. Alespoň ne oficiálně. (Octavii nemám, jen jsem si na internetu přečetl návod k autu. Ale vím, že existují lidé, kteří návody nečtou a na všechno přijdou sami...)

O vypnutí zobrazování na MaxiDotu nikde v návodu není ani slovo, takže předpokládám, že to nejde. Také mi to na Fabii 1 šlo, na Passatu také, ale na faceliftových budících jsem to ještě nezkoušel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zobrazení teploty oleje na MaxiDotu mají jen Octavie od výrobního období 06/2010, takže zapnout nejde. Alespoň ne oficiálně. (Octavii nemám, jen jsem si na internetu přečetl návod k autu. Ale vím, že existují lidé, kteří návody nečtou a na všechno přijdou sami...)

O vypnutí zobrazování na MaxiDotu nikde v návodu není ani slovo, takže předpokládám, že to nejde. Také mi to na Fabii 1 šlo, na Passatu také, ale na faceliftových budících jsem to ještě nezkoušel...

A mna prave zaujma ako "neoficialne" sa to da zapnut nakolko to asi pracuje s cidlom kvality oleja a cez neho meria teplotu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 1 rok později...

Zdravím, chci taky dodělat MAXIDOT na mou OII 2.0TDi MR2005 - teď jsem dával Bolero, mám novější gateway. Chci se zeptat, jakej potřebuju Maxík (diesel samozřejmě) ale jakej rok, jestli musí být nový, nebo může být s najetými kilometry, před FL, nebo FL nebo RS, jestli musím měnit ještě něco dalšího - komfortku mám původní z toho roku 2005 (už podle kodování je to ta první co má málo BITů, takže mi spoustu věcí nakodovat nejde), bude mi to pak něco ukazovat, nebo musim i tu komfortku měnit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

co jsem se docet nove budiky jdou nakodovat jedine s online pristupem kterym disponuji jen znackove servisy, na parkovisti mi to nikdo neudela, jestli se teda nic v tomhle smeru nezmenilo, proto hledam nekoho ze znackoveho servisu co by mi to udelal jako fusku. Servis by urcite byl ochoten kodovani provest, ale musel bych si u nich ty budiky koupit a to je obrovska palka

Editováno: , autor: sideA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co jsem se docet nove budiky jdou nakodovat jedine s online pristupem kterym disponuji jen znackove servisy, na parkovisti mi to nikdo neudela, jestli se teda nic v tomhle smeru nezmenilo, proto hledam nekoho ze znackoveho servisu co by mi to udelal jako fusku. Servis by urcite byl ochoten kodovani provest, ale musel bych si u nich ty budiky koupit a to je obrovska palka

Tak o tom on-line kodování nic nevím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co jsem se docet nove budiky jdou nakodovat jedine s online pristupem kterym disponuji jen znackove servisy, na parkovisti mi to nikdo neudela, jestli se teda nic v tomhle smeru nezmenilo, proto hledam nekoho ze znackoveho servisu co by mi to udelal jako fusku. Servis by urcite byl ochoten kodovani provest, ale musel bych si u nich ty budiky koupit a to je obrovska palka

vůbec není nutné si v servisu kupovat budíky od nich!!! příjdeš do servisu se svýma budíkama a oni to musí udělat!!! tohle je úplný nesmysl!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokousel jsem se zatim dohodnout se dvema autorizovanymi servisy v Bratislavě a vysledek: ,,nikdy jsme to nedelali a asi to nebude fachcit kdyz byli v aute obycejny budiky, nebudou se spravne zobrazovat funkce, atd..." - proto jsem to chtel resit pres nekoho znamyho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam dotaz, než začnu maxík shánět... Nemá někdo možnost nafotit, jaký je rozdíl u octávií v maxiditu MR2005, MR2007 a FL??? Mám Octavii II MR2005 a chci maxidot chtěl bych vědět jaký je rozdíl v maxíku v tom MR2005, v MR2007 co by mi tam ještě šel a mezi FL co už mi tam bez úprav nepůjde...

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rozdíl mezi rokem 05 a 07 je jen v popiskách menu, např 05 má Palubní počítač, 07 MFD. Jinak opticky rozdíl není žádný a 07 má většinou kontrolku tempomatu

A mezi FL? Teď neberu budíky okolo ale jen ten panel DOTu - jde mi o to, že teď jezdím služební FL octavií a na DOTu je vidět nahoře čas, uprostřed výběr z nabídky, dole teplota venkovní a pod čarou Trip a celkové kilometry, na DOTu před FL ale asi chybí ta teplota ve spodní čísti ne? Nemůžu si to nějak vybavit proto se ptám jestli to tak je, nebo jestli na DOTu 2007 (který by mi měl jít ještě do před FL octavie bezproblému) to také ještě není vidět. Potom by bylo jedno jestli bych sehnal 2005, nebo 2007, ale pokud ta 2007 ukazuje navíc tu teplotu, tak bych šel do 2007, protože jsem dal Bolero a to teplotu neukazuje a přecvakávat pořád na DOTu se mi moc nechce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...