Jump to content

ntr23

Uživatel
 • Content Count

  244
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0 Neutral

2 Followers

About ntr23

 • Rank
  Uživatel
 • Birthday 02/15/1979

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.ntr23.net
 • ICQ
  66967711

Recent Profile Visitors

837 profile views
 1. ntr23

  KDO CO DĚLÁ

  Tak já prodávám na svém e-shopu www.badgees.cz a také vyrábím na zakázku placky o průměru 24 mm. Takže, pokud třeba pořádáte sraz klubových vozů a trička jsou drahá položka, která se navíc nedá nosit celoročně, tak placka za pár kaček se píchne na batoh a nosíte ji do ztracení. Placky se taky hodí na letní tábor, jako rozdělení družstev, odměny atd.
 2. ntr23

  Styl písma ROOMSTER

  blacky> aleš má zkoušky, ale pracuje na nové verzi webu, kde už se budou moci členové samoeditovat. samozřejmě hledá i někoho kdo umí web a třeba by mu s tím pomohl. já na to čas bohužel nemám. club ale úplně zahodit nechce. říkal že po prázdninách už by mohla být nová verze online
 3. ntr23

  Styl písma ROOMSTER

  Eugen> mám jednu nevyřízenou objednávku. Pokud jsi z Liberce, tak nálepky už mám doma, jen je nějak doručit na poštu. jinak nápis Fabia a Roomster vychází z fontu Serpentine, ale neodpovídá zcela, je graficky upraven, takže se nedá přímo použít. musíte si pohrát s křivkama.
 4. TPM není stavěné na proražení pneu. snímá to dlouhodobě otáčky a pokud jsou jiné než nastravené, tak to pípne. Takže je to spíš funkce "Chci dohustit kolo" a ne píchl jsi. Když jsem přehodil z letních na zimní, tak jsem zapomněl zklaibrovat a píplo to až po sedmdesáti kilometrech. Takže to funguje, ale opravdu ne na defekt
 5. Nepřeháněj Tak se vyřeže z reflexní folie..
 6. Tak už jsem tady zase. Nyní problém s rádiem. Poslouchám mp3 z CD. Dohrála písnička, na displayi přeskočila druhá a na počítadle bylo už 0:18 a pořád ticho, tak ji přetáčím a ticho. Říkám si, že asi chyba v mp3, přepnu na další skladbu ale zase ticho. Tak přepnu na další album, ticho. Přepnu na rádio, ticho. Všechno funguje jak má, hlasitost zesiluje, stanice přepíná, rds načítá...jen to ticho. Motor slyším, takže uši jsou v pořádku. Máte nějaké nápady?
 7. Řešil jsem to v Roomstru. Bylo mi řečeno že lankové ovládání velmi často zaskakovalo a lidi jezdili do servisu aby jim to otevřeli. Proto je nyní zamykání na klíč.
 8. Takže já bez jakéhokoliv náznaku plísně. Izolace je jako nová.
 9. Já zvyklý na zavírání pátých dveří u roomstra jsem teď zavíral dveře u Fabie Combi a to má úplně jiný odpor. Byl jsem rád že se nevysypalo okno..)
 10. ntr23

  Stěrače

  Je to tak jak píše, napřed jedou stěrače a až potom stříkání.
 11. Ne,yslím si že kdyby sis koupil forda, tak si frajer. Věc se má tak. V diskuzi píší vždy jen ti co jsou na druhé straně barikády. Takže tady ti na Roomstra napíší nadávky jen ti co je nevlastní. Ale pokud by sis koupil Renaulta, tak ti zase budou psát ti co mají Audiny a tak dále. Prostě ať uděláš cokoliv tak jsi blbec.
 12. Ještě mě tak napadlo. Všimli jste si jak jsou vždy koncepční auta opěvována jak neodbornou veřejností, tak tou odbornou. Jakmile to ale jde do sériovky, tak už to jsou trakaře.
 13. Není "in" nadávat na Škodu, ale je "in" nadávat na všechno. V diskuzi o radaru se nadává na radar, v diskuzi o VyVolených se nadává na VyVolené, v diskuzi o změně letního času se nadává na změnu letního času a bohužel v diskuzi o Fabii se dočteš že při průjezdu Fabie je dotyčnému pisateli na blití. Taková je doba "internetová".
 14. Vyrobit jde cokoliv. Problém je že Roomster ani Fabia neexistuje ve fontu. Je to předělaný font, takže v podstatě každé písmenko, které ještě nemám se musí ručně nakreslit. Nakreslím co je třeba vyřezat a pak to předám firmě. Vyřeže to plotr z fólie. Nejmenší řezací plotr stojí asi 30 000, takže nemá smysl si kupovat vlastní. Fólie jsou ve spoustě barev. Tím že to plotr vyřeže to ještě nekončí. Písmenka se musí vyloupat od té části fólie, která není potřebná.
×
×
 • Create New...