Přejít na obsah

NĚCO O VÁS


Deny.Kr

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
Zdravim,no ja jsem tady kolem 3/4 roku a jsem tady strasne spokojeny! kol5 Kdyz se na neco zeptam hned prijde odpoved s vysvetlenim a to se nekdy ptam na poradne hovadiny! :) Lidi slusni,ochotni az se divim ze to je ceske forum! :p :p No samozrejme vyjadruju obrosky dik za toto forum,a at to tak zustane dal! Deny.Kr ta tvoje maska fakt vypada hoodne pekne! :palec2:

Maska vypadá super, Denny bude taky prima chlapík, ale ten PODPIS!

To je na zabití... lol:help:

děkuji za chválu :) já vím...už jsem ho zmenšil,co nejvíce to šlo a snad ho brzy odstraním.. :feve::palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I já to tu pravidelně sleduji a protože jsem už dlouho nic nenapsal, tak to tady taky pochválím včetně členů klubu.

A protože tu je demokracie, tak ti Deny tu masku nepochválím, mě se to nelíbí. Vypadá to jako Roomster s tangama dohromady. "V"éčko kapoty protáhnout až dolů je z kompozičního hlediska blbost, protože tomu ksichtíku okamžitě chybí dominantní vodorovná linie, která auto "rozesměje". Lidi to začali parodovat poté co AUDI přišla s novou maskou potopenou až do nárazníku. To je ale designérsky úúúplně jiná opera a naše Octa na to nemá primárně navržené linie.

Ale je to jenom můj osobní názor, každý má jiný vkus (a kdyby ne, bylo by to blbý na světě) :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I já to tu pravidelně sleduji a protože jsem už dlouho nic nenapsal, tak to tady taky pochválím včetně členů klubu.

A protože tu je demokracie, tak ti Deny tu masku nepochválím, mě se to nelíbí. Vypadá to jako Roomster s tangama dohromady. "V"éčko kapoty protáhnout až dolů je z kompozičního hlediska blbost, protože tomu ksichtíku okamžitě chybí dominantní vodorovná linie, která auto "rozesměje". Lidi to začali parodovat poté co AUDI přišla s novou maskou potopenou až do nárazníku. To je ale designérsky úúúplně jiná opera a naše Octa na to nemá primárně navržené linie.

Ale je to jenom můj osobní názor, každý má jiný vkus (a kdyby ne, bylo by to blbý na světě) :palec2:

mě se právě ta "linie" nelíbí,je to už zastaralé a když v kraji jezdí asi 1000 0000 octavií,alespoň se odliším..navíc-z obrázku nic moc nepoznáš,v reálu opravdu pěkně navazuje na "V" kapoty a vypadá to zajímavě...ovšemže,je to tvůj názor,většině(včetně mě) se to líbí,tak jsem spokojen.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pribehu Deny.Kr na BMW fore sa nedivim, prejavuje sa ako typicky fake ktory sa obcas objavi... napr. mam 2-3 auta a nemam fotak na odfotenie auta ale uz za pol roka ho odfotim a pridam fotky, alebo velke diskusie v teoretickej rovine a ked je vyzvany na dokazanie veci v reale tak zrazu to nie je az tak podstatne... a podobne.

mi to pride ako ten borec co riesil denne svietenie v dialkovych na O2, to bola tiez jeba...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pribehu Deny.Kr na BMW fore sa nedivim, prejavuje sa ako typicky fake ktory sa obcas objavi... napr. mam 2-3 auta a nemam fotak na odfotenie auta ale uz za pol roka ho odfotim a pridam fotky, alebo velke diskusie v teoretickej rovine a ked je vyzvany na dokazanie veci v reale tak zrazu to nie je az tak podstatne... a podobne.

mi to pride ako ten borec co riesil denne svietenie v dialkovych na O2, to bola tiez jeba...

:D těch je..tam spíše nešlo o to,že by to auto neměli a frajeřili,ale o to,že si moc mysleli..já si bmw kupuju pro radost z jízdy a uznávám - pro prestige...ale nechovám se tak,jako oni..beru auto sice jako něco víc,než jen kus plechu,ale přesto to kus plechu je..a proto se nemusím chovat,jak nafifňaný blbeček.mnohdy mi přišlo,že tam sedí 10-ti letá děcka a frajeří auty svých rodičů..-už tam nechodím,nebudu si kazit náladu-to je právě ten rozdíl..na skodahome jsem,kdy to jde a užívám si tady..něco se dozvím,pokecám,zasměju..prostě je tady prima parta.. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

že jsi ulítlej na BMW jsem už pochopil, chápu i důvody, proč ho máš jako druhý auto k oktávce, ale neubráním se poznámce, že Compact o kterým jsi psal je to nejošklivější BMW co vyrobili. nehledej v tom nic osobního, jen názor...

Neber to milý Luke osobně zase ty,ale na tvůj názor k tomuto tématu se nikdo neptal.. ;) mi to zase přijde,jako jedno z nejpodařenějších bmw + jak jsem již psal,za necelý rok si kupuju nové,společně s novou octou ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tohle se asi jinak než osobně brát nedá, ale mě je to jedno, jsou věci, který mě nerozhodí, já jen nechtěl hledat ten příspěvek o tom, jak jsi opěvoval jízdní vlastnosti, prestiž a vůbec všechno o BMW, které i vlastníš, kvůli zábavě, jakou poskytuje. no a nakonec z toho vypad compact....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tohle se asi jinak než osobně brát nedá, ale mě je to jedno, jsou věci, který mě nerozhodí, já jen nechtěl hledat ten příspěvek o tom, jak jsi opěvoval jízdní vlastnosti, prestiž a vůbec všechno o BMW, které i vlastníš, kvůli zábavě, jakou poskytuje. no a nakonec z toho vypad compact....

ale to je TVŮJ názor...kvůli něčemu se compact asi dělal,kvůli něčemu se asi prodával tak dobře a kvůli něčemu byl cenově srovnatelný se sedanem...že se tobě nelíbí neznamená,že není pěkný a že ty nevíš,jak jede neznamená,že nejede dobře..já sice vím,že máš popisek ultraprovocaterio,ale měl bys znát hranici mezi nevinným popichováním a řečmi,kterými se jen strapníš,protože nevíš,o čem mluvíš..až bude téma,o kterém budeš něco vědět,poté provokuj..do té doby buď mlč,nebo se alespoň nehádej chytrolíne.. ;)

Editováno: , autor: Deny.Kr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale to je TVŮJ názor...kvůli něčemu se compact asi dělal,kvůli něčemu se asi prodával tak dobře a kvůli něčemu byl cenově srovnatelný se sedanem...že se tobě nelíbí neznamená,že není pěkný a že ty nevíš,jak jede neznamená,že nejede dobře..já sice vím,že máš popisek ultraprovocaterio,ale měl bys znát hranici mezi nevinným popichováním a řečmi,kterými se jen strapníš,protože nevíš,o čem mluvíš..až bude téma,o kterém budeš něco vědět,poté provokuj..do té doby buď mlč,nebo se alespoň nehádej chytrolíne.. ;)

a když už nic jiného,nedá-li ti to a budeš si stále trvat na svém neodborném názoru-poněvadž se osobně dobře znám s gen.ředitelem BMW ČR,kdykoli si řeknu,můžu si(kldně na celý den) vyzkoušet i 650i.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a když už nic jiného,nedá-li ti to a budeš si stále trvat na svém neodborném názoru-poněvadž se osobně dobře znám s gen.ředitelem BMW ČR,kdykoli si řeknu,můžu si(kldně na celý den) vyzkoušet i 650i..

Ha! A ty říďu neznáš Luku! Nejsi odborník ... :kol-135:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a když už nic jiného,nedá-li ti to a budeš si stále trvat na svém neodborném názoru-poněvadž se osobně dobře znám s gen.ředitelem BMW ČR,kdykoli si řeknu,můžu si(kldně na celý den) vyzkoušet i 650i..

Ha! A ty říďu neznáš Luku! Nejsi odborník ... :kol-135:

:kol-60: né..tím bylo myšleno,že když už pomlouvá auto,které nevlastní a ve kterém s největší pravděpodobností nikdy nejel a nenechá si říct,že to auto se nesoudí jeho názorem,chci jen,aby věděl,že jen planě nekecám o skvělých vlastnostech BMW..proto jsem mu přiblížil ,že mám vyzkoušené i (řekl bych) lepší modely..ale jak vidno,je zbytečné se snažit,neboť Audi je modla,BMW je krám a compact je srovnatelný s Felícií že.. :smich::blbec:;)

Editováno: , autor: Deny.Kr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale to je TVŮJ názor...

mno, přečti si můj první příspěvek předtím, než jsi zareagoval ty (Posted Yesterday, 12:19 AM). tam přesně to, že je to jenom můj názor píšu, tak nějak nechápu o co ti jde. jestli se compact prodával dobře nebo špatně nedokážu posoudit, každopádně vidim jich minimálně a když už, sedí v něm ženská. ale v tomhle mě jistě zase ubiješ faktama a číslama, stejně jako o tom, jak audi je všeobecně o 200 000Kč dražší než MB a BMW a za cenu jednoho "blbého" audi si koupíš MB i BMW dohromady. jistě to bude tím, že se odobně znáš s nějakým generálním ředitelem. tyhle řeči o tom, kdo koho zná a kdo ne mě moc neberou, nemyslim si, že jsem nějakej starej, ale z tohohle už jsem vyrost.

ne, compactem jsem nikdy nejezdil, taky jsem ho nikde nehodnotil, takže mi nevkládej do úst nic, co jsem nikdy neřekl, to není moje ztrapňvání, ale tvoje. to, že napíšu, že podle mého NÁZORU je compact nejošlivější BMW je hodnocení tak maximálně vzhledu, nebo snad ty, než řekneš o autě, jestli se ti líbí nebo nelíbí tak jdeš a na tejden si ho půjčíš?

mmch to s tou modlou audi jsi mi taky vložil do úst ty, nikde jsem nic takovýho nenapsal, pouze jsem psal to, že permanentní čtyřkolka bude mít (a podle mě je to prokazatelný i z fyzikálního hlediska) vždycky lepší handling než systémy elektronický...

Editováno: , autor: Luke288
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno, přečti si můj první příspěvek předtím, než jsi zareagoval ty (Posted Yesterday, 12:19 AM). tam přesně to, že je to jenom můj názor píšu, tak nějak nechápu o co ti jde. jestli se compact prodával dobře nebo špatně nedokážu posoudit, každopádně vidim jich minimálně a když už, sedí v něm ženská. ale v tomhle mě jistě zase ubiješ faktama a číslama, stejně jako o tom, jak audi je všeobecně o 200 000Kč dražší než MB a BMW a za cenu jednoho "blbého" audi si koupíš MB i BMW dohromady. jistě to bude tím, že se odobně znáš s nějakým generálním ředitelem. tyhle řeči o tom, kdo koho zná a kdo ne mě moc neberou, nemyslim si, že jsem nějakej starej, ale z tohohle už jsem vyrost.

ne, compactem jsem nikdy nejezdil, taky jsem ho nikde nehodnotil, takže mi nevkládej do úst nic, co jsem nikdy neřekl, to není moje ztrapňvání, ale tvoje. to, že napíšu, že podle mého NÁZORU je compact nejošlivější BMW je hodnocení tak maximálně vzhledu, nebo snad ty, než řekneš o autě, jestli se ti líbí nebo nelíbí tak jdeš a na tejden si ho půjčíš?

mmch to s tou modlou audi jsi mi taky vložil do úst ty, nikde jsem nic takovýho nenapsal, pouze jsem psal to, že permanentní čtyřkolka bude mít (a podle mě je to prokazatelný i z fyzikálního hlediska) vždycky lepší handling než systémy elektronický...

tak si na oplátku zase přečti ty,cos psal o Audi..dle všeho ej tvým jediným argumentem mé OBRAZNÉ přirovnání cen ZÁKLADNÍCH MODELŮ Audi,BMW a MB,kde je audi znatelně dražší...ale na to jsem si už u tebe zvykl..je ten problém,že ty se snažíš o mnohých věcech rozumovat a přitom o nich nic nevíš..ale tuto debatu bych ukončil,jednak tady nemá co dělat a jednak s tebou se o čemkoli bavit nemá smysl..k bmw-tys psal svůj názor ke vzhledu...poznámka typu "že jsem se oháněl prestiží a jízdními vlastnostmi a nakonoc z toho vypadl compact" už nebyla jen "tvým názorem",ale komentoval jsi to,jakobys to auto vlastnil a něco o tom věděl..k prestiži svůj názor mít můžeš,to je tvá věc..k jízdním vlastnostem asi ne,když jso v tom ještě ani nejel..tímto to uzavírám,oslov mě,až budeš znát fakta,anebo až důrazně poukážeš na to,že je to "tvůj názor".. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nějak nerozumim tvojí potřebě neustále uvádět těžce zkreslený informace o těch cenách, kde neustále tvrdíš, jak je audi u základních modelů znatelně dražší, když jsem konkrétně tady http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...35362&st=75 naházel ceníkový ceny základních modelů a vyšlo najevo, že nejdražší je mercedes a ne audi, pak audi a pak o směšných 40tis Kč nejlevnější BMW, což je opravdu znatelný.

ano, rozumuju o audi, kterou máme už druhou doma a jediný co tvrdim je to o výhodě permanentní 4x4 v oblasti jízdních vlastností. nikde jsem nepsal o tom, jak je bmw nebo mercedes nezajímavý oproti tobě, kterej tohle napsal o audi. tys psal, že, když nemam auto pro radost, tak se není o čem bavit, že ty máš právě proto BMW. z takovýhle řečí jsem čekal, že máš aspon 330i a ne kompakta o kterým se nikdy nějak moc nemluvilo ani nikde nepsalo, tím mám na mysli odborný časopisy a tak podobně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nějak nerozumim tvojí potřebě neustále uvádět těžce zkreslený informace o těch cenách, kde neustále tvrdíš, jak je audi u základních modelů znatelně dražší, když jsem konkrétně tady http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...35362&st=75 naházel ceníkový ceny základních modelů a vyšlo najevo, že nejdražší je mercedes a ne audi, pak audi a pak o směšných 40tis Kč nejlevnější BMW, což je opravdu znatelný.

ano, rozumuju o audi, kterou máme už druhou doma a jediný co tvrdim je to o výhodě permanentní 4x4 v oblasti jízdních vlastností. nikde jsem nepsal o tom, jak je bmw nebo mercedes nezajímavý oproti tobě, kterej tohle napsal o audi. tys psal, že, když nemam auto pro radost, tak se není o čem bavit, že ty máš právě proto BMW. z takovýhle řečí jsem čekal, že máš aspon 330i a ne kompakta o kterým se nikdy nějak moc nemluvilo ani nikde nepsalo, tím mám na mysli odborný časopisy a tak podobně...

když nebudu reagovat na ostatní věci..tobě přijde BMW 530d, MB 320CDI a Audi A6 3,0TDI jako základní model?..já mluvím o základních modelech=nejzákladnější motory v nejzákladnější výbavě pro chudé,kteří chtějí mít lepší auto...tam audi jasně "vyhrává" svou cenou.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, takže

Audi A6 2.0 TFSI- 900 504Kč bez DPH, 1 071 600Kč s DPH zdroj, www.audi.cz, základnější model už jsem nenašel

BMW 523i- 1 151 800Kč předpokládám, že s DPH, zdroj http://www.autorevue.cz/default.aspx?serve...p;article=11610 myslel jsem, že se dělá 520i, to uvedeno nebylo

E200- 923 529Kč bez DPH, 1 099 000 Kč s DPH zdroj http://www.mercedes-benz.cz/index_cenik-vse.htm

nemůžu si pomoct, Audi je nejlevnější a oprvadu vyhrává. mě tu říkáš, jak mudruju a nic nevim, ale sám vaříš z vody...čekám, že mě ubiješ jinými "fakty", protože nečekám, že bys uznal, že prostě kecáš...

Editováno: , autor: Luke288
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rosťo o to tady vůbec nejde. tady se neřeší co se komu líbí nebo nelíbí. nikomu nic neberu, dennymu se líbí BMW, OK, mě taky, jenom z něj nejsem tak usazenej na prdel a dovolil jsem konstatovat, že v dnešní době je audi alespon na stejný technický a kvalitatovní úrovni co BMW a Mercedes. nikde jsem nepsal, že je něco horší nebo lepší, narozdíl od někoho, kdo to evidentně nemůže rozdejchat a hází tady absolutní nesmysly a bludy a prezentuje je jako fakta...

Editováno: , autor: Luke288
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musim se stotožnit s názorem El provocatoria Luke288, kurva, v dnešní době už přeci nejde o značu, ale o to, jak se to auto často sere a jak drží na silnici, jinak je to jen kus železa namlácenej plastama, nic víc, nic míň. Značka je jen to, za co si připlácíme!

Nemůžeš tvrdit, že je auto kvalitní jen podle značky, každá automobilka vyrobí šmejd nebo serii šmejdů.

To je jako vybírat záchodovou mísu podle výrobce, stejnak si koupíte bílou, popřípadě béžovou, kdo má na drahou, koupí si drahou, kdo ne, koupí levnou, stejně se do toho jen ser*

A komu se to nelíbí, ať si ...

Hawg

PS: a tak krásně ta debata začala :(

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...