Jump to content

brnenska.odchytova

Uživatel
 • Posts

  50
 • Joined

 • Last visited

Contact Methods

 • Website URL
  https://www.youtube.com/BrnenskaOdchytova/

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

brnenska.odchytova's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • Conversation Starter Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare

Recent Badges

5

Reputation

 1. Způsobil nehodu a ujel. Pomozte dopadnout nebezpečného řidiče kamionu.
 2. Mají opravdu cyklisté v hlavě jen vypletené dráty? Všimne si kamion, když do něj narazí auto? A všimne si toho osobák? Kdo má přednost - sanitka nebo polský řidič? Odpověď Vás jistě překvapí.
 3. Pojďte se podívat, jak to vypadá, když je někdo s oranžovým majákem opojen vlastní mocí natolik, že si myslí, že může vybržďovat.
 4. Dnešní díl Vám odpoví na otázku: Co vše se vejde pod auto - chodec, motorka nebo dítě na kole?
 5. Na silnicích potkáte mnohé a mnohé už jste v mých videích viděli. Pokud si někdy říkáte, že řidičák občas dostane i úplný magor, tak v dnešním videu je jeden extra kousek.
 6. Na silnicích potkáte mnohé a mnohé už jste v mých videích viděli. Pokud si někdy říkáte, že řidičák občas dostane i úplný magor, tak v dnešním videu je jeden extra kousek. https://www.youtube.com/watch?v=tEWxDfriPmU
 7. Kompilace, která ukazuje, že přilnavost na silnici je jen iluze. Ve skutečnosti je to místo, kde lítají auta, lidi i zvěř. Výběr toho, co chcete vidět, ale nechcete potkat na silnici.
 8. Je to téměř neuvěřitelné, ale na světe existují místa, kam by chodci lozit neměli...
 9. Co Vám v autoškole neřeknou. Ukázka toho, jaká jsou skutečná pravidla na silnicích. Jak způsobit nehodu Tesly? Co se stane, když jedete v protisměru? Jak couvat jako debil? Rozdělení chodců! A mnohem víc.
 10. Tentokrát si na své přijdou všechny kategorie utlačovaných menšin na silnicích – cyklisté, děti, chodci, psi, řidiči kamionů i Tesly. A jako bonus spousta nebezpečného předjíždění.
 11. Na aktuální téma: nácvik přivítání ruských tanků.
 12. Koho byste raději potkali na silnici – ukrytou policii, ležícího opilce nebo narkoleptika? Srážka se všemi v mé nejnovější kompilaci. Uhádnete, s kým byla ta čelní?
 13. Hrabiš říkal, že nejsou potřeba maturity. Krátké video o dvojici chlapců, kteří si poradí i bez ní. A co Vaše děti, mají si kde hrát?
 14. Jen zřídka se stane, že řidiči reagují stejně - slovním spojením této kompilace se však stala věta "To si děláš prdel?!"
 15. Nedávno jsem se Vás ptal "Už jste se někdy dostali do situace, kdy jste nemohli pokračovat v jízdě a pomohl Vám někdo?" - 4% lidí zvolilo - "Dostal, zastavil mi, nepomohl, zmlátil mě a okradl". Tak se pojďte podívat, co si o problematice zastavování myslím já?
×
×
 • Create New...