Jump to content

brnenska.odchytova

Uživatel
 • Posts

  46
 • Joined

 • Last visited

Contact Methods

 • Website URL
  https://www.youtube.com/BrnenskaOdchytova/

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

brnenska.odchytova's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Conversation Starter Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare

Recent Badges

3

Reputation

 1. Na silnicích potkáte mnohé a mnohé už jste v mých videích viděli. Pokud si někdy říkáte, že řidičák občas dostane i úplný magor, tak v dnešním videu je jeden extra kousek. https://www.youtube.com/watch?v=tEWxDfriPmU
 2. Na silnicích potkáte mnohé a mnohé už jste v mých videích viděli. Pokud si někdy říkáte, že řidičák občas dostane i úplný magor, tak v dnešním videu je jeden extra kousek. https://www.youtube.com/watch?v=tEWxDfriPmU
 3. Kompilace, která ukazuje, že přilnavost na silnici je jen iluze. Ve skutečnosti je to místo, kde lítají auta, lidi i zvěř. Výběr toho, co chcete vidět, ale nechcete potkat na silnici.
 4. Je to téměř neuvěřitelné, ale na světe existují místa, kam by chodci lozit neměli...
 5. Co Vám v autoškole neřeknou. Ukázka toho, jaká jsou skutečná pravidla na silnicích. Jak způsobit nehodu Tesly? Co se stane, když jedete v protisměru? Jak couvat jako debil? Rozdělení chodců! A mnohem víc.
 6. Tentokrát si na své přijdou všechny kategorie utlačovaných menšin na silnicích – cyklisté, děti, chodci, psi, řidiči kamionů i Tesly. A jako bonus spousta nebezpečného předjíždění.
 7. Na aktuální téma: nácvik přivítání ruských tanků.
 8. Koho byste raději potkali na silnici – ukrytou policii, ležícího opilce nebo narkoleptika? Srážka se všemi v mé nejnovější kompilaci. Uhádnete, s kým byla ta čelní?
 9. Hrabiš říkal, že nejsou potřeba maturity. Krátké video o dvojici chlapců, kteří si poradí i bez ní. A co Vaše děti, mají si kde hrát?
 10. Jen zřídka se stane, že řidiči reagují stejně - slovním spojením této kompilace se však stala věta "To si děláš prdel?!"
 11. Nedávno jsem se Vás ptal "Už jste se někdy dostali do situace, kdy jste nemohli pokračovat v jízdě a pomohl Vám někdo?" - 4% lidí zvolilo - "Dostal, zastavil mi, nepomohl, zmlátil mě a okradl". Tak se pojďte podívat, co si o problematice zastavování myslím já?
 12. Tak schválně, kdo z Vás tušil, že ty pruhy někam směřují? První video ze série o dopravních značkách. Tentokrát o jednom záludném dopravním zařízení. Po nikdy nekončících opravách další oblíbený způsob, jak nás trolí silničáři.
 13. Pojďte se podívat na netradiční hodnocení BMW, Opelu a Peugeotu. I na to, jak spolu soupeří kamiony o to, kdo víc spěchá za rodinou. A jako bonus pravá příčina toho, proč studenti přestali chodit do školy.
 14. Když už nemůžeme odpálit ohňostroj, tak odpálíme výběr toho nejlepšího za rok 2020. Pojďte se podívat, jak vybouchli řidiči, cyklisti, chodci, někdy i já a nakonec zvířátka.
 15. Tak snad se budou líbit aji ty ostatní :)
×
×
 • Create New...