Jump to content

brnenska.odchytova

Uživatel
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About brnenska.odchytova

 • Rank
  Nováček

Contact Methods

 • Website URL
  https://www.youtube.com/BrnenskaOdchytova/

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Koho byste raději potkali na silnici – ukrytou policii, ležícího opilce nebo narkoleptika? Srážka se všemi v mé nejnovější kompilaci. Uhádnete, s kým byla ta čelní?
 2. Hrabiš říkal, že nejsou potřeba maturity. Krátké video o dvojici chlapců, kteří si poradí i bez ní. A co Vaše děti, mají si kde hrát?
 3. Jen zřídka se stane, že řidiči reagují stejně - slovním spojením této kompilace se však stala věta "To si děláš prdel?!"
 4. Nedávno jsem se Vás ptal "Už jste se někdy dostali do situace, kdy jste nemohli pokračovat v jízdě a pomohl Vám někdo?" - 4% lidí zvolilo - "Dostal, zastavil mi, nepomohl, zmlátil mě a okradl". Tak se pojďte podívat, co si o problematice zastavování myslím já?
 5. Tak schválně, kdo z Vás tušil, že ty pruhy někam směřují? První video ze série o dopravních značkách. Tentokrát o jednom záludném dopravním zařízení. Po nikdy nekončících opravách další oblíbený způsob, jak nás trolí silničáři.
 6. Pojďte se podívat na netradiční hodnocení BMW, Opelu a Peugeotu. I na to, jak spolu soupeří kamiony o to, kdo víc spěchá za rodinou. A jako bonus pravá příčina toho, proč studenti přestali chodit do školy.
 7. Když už nemůžeme odpálit ohňostroj, tak odpálíme výběr toho nejlepšího za rok 2020. Pojďte se podívat, jak vybouchli řidiči, cyklisti, chodci, někdy i já a nakonec zvířátka.
 8. Tak snad se budou líbit aji ty ostatní :)
 9. Výběr roku 2020. O 100 % lepší než Covid a karanténa... ale ani tohle nechcete potkat.
 10. Jak to vypadá, když si jednou auto nenabourám sám. Důchodce v protisměru, skok přes svodidla, horor ptáci a již tradičně řidiči kamionu.
 11. Již ve starověkém Římě věděli, co lidé potřebují: chléb a hry. Pojďte se podívat na novodobé císaře silnic, protože bez kamionů by nebylo rohlíků...a ani těchhle záběrů.
 12. Jak vidí šalinu řidič z města a jak řidič z vesnice?
 13. Návrh řešení problematiky cyklistů, těžký život polských řidičů a kolo, co se zatoulalo.
 14. Málem jsem to narval pod kamion. Časosběrné záběry jednoho tiráku. Ale také nehodu, sprostého motorkáře a nevyléčeného introverta najdete v mé nejnovější kompilaci.
 15. Slíbený speciál za 666 odběratelů: Zákrok městské policie Brno proti výtržníkovi z "Nemátedrobáček" gangu. Při čekání na speciál s policejním zásahem jsem sestříhal malou ukázku (upoutávku), třeba Vás pobaví nebo aspoň rozesměje..
×
×
 • Create New...