Přejít na obsah

RS z OBYČEJNÉ OCTAVIE ?


jvees69

Doporučené příspěvky

čim jezdíš teď? já jezdim 77kW už třetí rok, jako žádnej závodník neni, ale extrémní lenoch taky ne. jede to stejně jak 81kW TDI...zaléží, kolik jezdíš km, jestli moc ne, tak se ti ty závady u 2.0 neprojeví dřív, než jí prodáš

Právě jestli moc nenajezdí, tak bych doporučoval benzín.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ROSTA1.8 : jj, ona musí vypadat suprově a když si dá člověk záležet, nechá udělat i komplet interiér, bude to auto k nerozeznání, na druhou stranu ale ta návratnost investice bude při následném prodeji asi fakt téměř nulová.. :feve: , což je škoda no..

No ale auto si přece upravuješ abys z něho měl radost především ty.Návratnost investice neřeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měla by být černá.. ;)

Jinak ještě by se mi líbily pedály RS :)

Jo a dík za info ohledně těch kol.. já to na fóru nemůžu najít kde se tohle řeší.. :help:

taky tady nikdo nepsal, že to odskakuje díky velikosti kol. To tady pan kolega s OI zbytečně mystifikuje. Důvod odskakování je rozhozená geometrie zadní nápravy. A pokud má auto k něčemu vypadat, stejně ho dáš min. na 17" a tam je šířka 225, stejně jako na 18". Já tam třeba mám 18".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ROSTA1.8 : jj, ona musí vypadat suprově a když si dá člověk záležet, nechá udělat i komplet interiér, bude to auto k nerozeznání, na druhou stranu ale ta návratnost investice bude při následném prodeji asi fakt téměř nulová.. :feve: , což je škoda no..

No ale auto si přece upravuješ abys z něho měl radost především ty.Návratnost investice neřeš.

To je sice pravda, ale někdo to řešit třeba musí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já do určité doby uvažoval o koupi O II RS, ale bohužel "nyní" nejsou finance, Ivan mě špatně platí :feve::aggressive:

Je to složitější, uvažoval jsem o jeté, ale ta vidina nové aa možnost vlůastní konfigurace do posledního detailu mě strašně lákala.., proto jsem se rozhodl, že bych šel do obyčejné O II a v rámci možností z ní udělal RS, ale chápu, že RS to nikdy nebude, ba naopak to potom na někoho může působit blbě..

Pořád mě láká ta vidina nové RS, takže se říkám, že bych vzal obyč., pojezdil s ní a do budoucna, až padne vláda, nastoupí nová a konečně pořádně zaplatí policii :) ... :palec2:

Myslím to trochu ironicky, takže si nemyslete, že jsem tak důvěřivý v lepší časy.. :kuk:

Každopádně jsem rád, že se vysvětlilo ono odskakování zadní nápravy na 18" kolech.. :palec2: , protože ty jsou na O II supr!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já do určité doby uvažoval o koupi O II RS, ale bohužel "nyní" nejsou finance, Ivan mě špatně platí :feve::aggressive:

Je to složitější, uvažoval jsem o jeté, ale ta vidina nové aa možnost vlůastní konfigurace do posledního detailu mě strašně lákala.., proto jsem se rozhodl, že bych šel do obyčejné O II a v rámci možností z ní udělal RS, ale chápu, že RS to nikdy nebude, ba naopak to potom na někoho může působit blbě..

Pořád mě láká ta vidina nové RS, takže se říkám, že bych vzal obyč., pojezdil s ní a do budoucna, až padne vláda, nastoupí nová a konečně pořádně zaplatí policii :) ... :palec2:

Budoucno asi tak růžové nebude hlavně z důvodů stále přísnějších emisí za 3-4 roky to bude zase tvrdší a vůbec by mě nepřekvapil motor 1.6 TSI v RS-vždyť touto cestou se vydává i BMW protože musí.

Plně dovedu pochopit tvoji touhu mít RS i fakt, že se ti nedaří na ni ušetřit.Na druhou stranu, když si koupíš jetý 2.0 FSI, u auto.asp2 si koupíš nárazníky a ustrojíš si ho jako RS jen opravdu veliký znalec pozná, že to není originál a v dnešním hustém provozu se úplně ztratí, že to má menší výkon.V koloně jedoucí 90-100 je ti úplně fuk jestli tam máš 110 nebo 147kW. Já jsem viděl takhle udělanou 1.9 TDI a vypadala moc hezky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měla by být černá.. ;)

Jinak ještě by se mi líbily pedály RS :)

Jo a dík za info ohledně těch kol.. já to na fóru nemůžu najít kde se tohle řeší.. :help:

taky tady nikdo nepsal, že to odskakuje díky velikosti kol. To tady pan kolega s OI zbytečně mystifikuje. Důvod odskakování je rozhozená geometrie zadní nápravy. A pokud má auto k něčemu vypadat, stejně ho dáš min. na 17" a tam je šířka 225, stejně jako na 18". Já tam třeba mám 18".

za případnou mistifikaci se omlouvám, ale pojal jsme tento dojem po přečtení tohoto tématu: :http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=28438&st=0

je teda pravda, že na tom geometrie má taky vliv + huštění + gumy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měla by být černá.. ;)

Jinak ještě by se mi líbily pedály RS :)

Jo a dík za info ohledně těch kol.. já to na fóru nemůžu najít kde se tohle řeší.. :help:

taky tady nikdo nepsal, že to odskakuje díky velikosti kol. To tady pan kolega s OI zbytečně mystifikuje. Důvod odskakování je rozhozená geometrie zadní nápravy. A pokud má auto k něčemu vypadat, stejně ho dáš min. na 17" a tam je šířka 225, stejně jako na 18". Já tam třeba mám 18".

za případnou mistifikaci se omlouvám, ale pojal jsme tento dojem po přečtení tohoto tématu: :http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=28438&st=0

je teda pravda, že na tom geometrie má taky vliv + huštění + gumy

skutečnost je taková, jak říkám. Odskakování zadku má za následek špatná geometrie. Široký gumy tomu bohužel ještě napomáhaj, ale nejsou prvotní příčinou. A je jedno, jestli 17 nebo 18".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...