Přejít na obsah

drnčení-skřípání


Radka

Doporučené příspěvky

Ahoj všem...už podruhé :-))

Nedá mi to, zkusím se ještě na něco zeptati i tady..:-) Minulej tejden se na mé Fabulce sundávala palubní deska, neb sem v afektu hodila něco do ofuku předního skla...:-)) no a když se mi pak vrátila smontovaná, tak sem zjistila, že mi časem začalo něco jako skřípat jakoby za budíky (před faceliftem)----ten zvuk těžko popsat...něco jako skřípání-vibrování-cinkání kovu ve skle....a vždycky se to začne ozývat až po několika km a stačí i drobná nerovnost....

Neví někdo co by to mohlo bejt? Strašně se bojím, aby to zas nebylo něco pod palubkou....a nebo něco s volantem??? Sundává se taky??

Dzenkujem velmi pěkně za nápady...;-))

Vaše Radka...:-))

Editováno: , autor: Radka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyndej, popřípadě nech vyndat budíky (zvládneš sama, vytrhnout plast před nima a dva šrouby) a jukni za ně, mohl by to být nedotažený šroub právě za nima

jestli sudávali palubku, tak byl volant 100pro dole taky (také jednoduchá operace)

pak můžeš sundat kastlík u spolujezdce a pokusit se lokalizovat zdroj pazvuků

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyndej, popřípadě nech vyndat budíky (zvládneš sama, vytrhnout plast před nima a dva šrouby) a jukni za ně, mohl by to být nedotažený šroub právě za nima

jestli sudávali palubku, tak byl volant 100pro dole taky (také jednoduchá operace)

pak můžeš sundat kastlík u spolujezdce a pokusit se lokalizovat zdroj pazvuků

Dzenkujem velmi za odpověď,

dneska ráno sem jela a nedalo mi to, mám v autě fonendoskop, tak sem jen tak pro srandu zkoušela cestou poslouchat....:-))) jsem asi švihlá....ale z volantu to tím bylo 100% vykloučeno, nebylo tam nic slyšet, ale začalo to vypadat, jakoby to bylo spíš za středovými průduchy ventilace...těmi nad rádiem...ale fakt to nedokážu určit...je tam taky něco, co by to mohlo dělat???

Jejda, no nevím, jestli se do tech budíků sama pustím, nikdy sem to nedělala...;-)) tak bych tam nechtěla něco zlomit...

Vaše Radka :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli jsi to velice odborně lokalizovala jako za průduchy, tak je vyndej a jukni kde co a jak. Vyndáš vypáčením (opatrně ať nic nepoškrábeš)

Tak pozor, změna...:-))) teď sem jela domů a skřípalo to stopro přímo přede mnou z palubky za budíky...tak to asi fakt bude chtít sundat...a beze všech pochybností tam něco vibrovalo....bylo to moc dobře slyšet.....tak sem zvědavá, doufám, že se to nějak vyřeší, chtěla bych tam konečně mít ticho...:-))

Radka ;-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přímo před budíkama je malej černej plast. Strč palce tam co je taková látková prachovka a trhni směrem k sobě. Budíky drží na dvou torxech (hvězdička) tuším 25. BUdíky vyloupneš nejlépe kreditkou, kterou zasuneš ze shora jakoby pod kapličku. Tu mírně přizvedneš. Jsou tam dva zobáčky, tak bacha ať ti nepraskne plexi. Až budou budíky venku, tak odpoj konektory.

POZOR KLICE VEN ZE ZAPALOVANI a pokud budou budiky venku, tak nedavat do zapalovani

post-5783-1194439012_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přímo před budíkama je malej černej plast. Strč palce tam co je taková látková prachovka a trhni směrem k sobě. Budíky drží na dvou torxech (hvězdička) tuším 25. BUdíky vyloupneš nejlépe kreditkou, kterou zasuneš ze shora jakoby pod kapličku. Tu mírně přizvedneš. Jsou tam dva zobáčky, tak bacha ať ti nepraskne plexi. Až budou budíky venku, tak odpoj konektory.

POZOR KLICE VEN ZE ZAPALOVANI a pokud budou budiky venku, tak nedavat do zapalovani

Ahoj ;-) Předem díky moc za podrobný návod a dokonce i fotku. Moc to pomohlo...

Nuž tu plastík sem sundal, ale nějak mi nejdou ven budíky...ach jaj, nejsem asi tak manuálně zručná, jak sem si myslela!!! :-)) ale tak to ještě budu nějak zkoušet....;-)

Radka :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...