Přejít na obsah

klimakompresor


Ignác

Doporučené příspěvky

Dneska jsem zjistil, že při vypnutém klimakompresoru (mám climatronic) se to kolco (asi ta elektrospojka či co) u motoru pomalu pootáčí a píská nebo vrže. Jakmile zapnu klimakompresor, tak se to kolco pěkně roztočí a je klid.

Poradíte mi prosím, v čem to je a jak to opravit? Musím to řešit hned nebo můžu pár dnů jezdit? Díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem zjistil, že při vypnutém klimakompresoru (mám climatronic) se to kolco (asi ta elektrospojka či co) u motoru pomalu pootáčí a píská nebo vrže. Jakmile zapnu klimakompresor, tak se to kolco pěkně roztočí a je klid.

Poradíte mi prosím, v čem to je a jak to opravit? Musím to řešit hned nebo můžu pár dnů jezdit? Díky za rady.

buď povolená spojka (stačí dotáhnout)

nebo ložisko KO

pro představu

post-167-1194544684_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem zjistil, že při vypnutém klimakompresoru (mám climatronic) se to kolco (asi ta elektrospojka či co) u motoru pomalu pootáčí a píská nebo vrže. Jakmile zapnu klimakompresor, tak se to kolco pěkně roztočí a je klid.

Poradíte mi prosím, v čem to je a jak to opravit? Musím to řešit hned nebo můžu pár dnů jezdit? Díky za rady.

Tuhle poruchu jsem měl taky na OI 1.6 55kW a tenkrát mi ho měnili celý kompresor s tím, že mám typ s nerozebiratelnou řemenicí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...