Přejít na obsah

Radary, body a pokuty


jirkaK

Doporučené příspěvky

JIrko, tenhle radar s nulovou tolerancí je ale namířenej mimo vozovku. To on bude asi za svodidlem eliminovat neukázněný chodce a zvěř. :D

To není pracovní poloha, přece to nemůže zasahovat do profilu vozovky..to jen, když to bude zastavovat rychle jedoucí vozidlo ;) Navíc když nic nepojede, může to hlídat i přecházení na červenou a tak :)

Editováno: , autor: Jirik.DC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

kámaradoj z práce přišlo oznámení že má přijít vysvětlit přestupek, někdy v září.Tak tam došel a co se nedozvěděl, čekalo tam na něj 9 foteček a všechny ze strahovského tunelu a mrazovky potažmo celého toho úseku.První přestupek byl spáchán už v prosinci loňského roku!!!A vyřizují to v Praze měšťáci.Nějak to uhrál a je to v nějakým řešení čico.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak se dokazuje nedání blinkru? i když ono kdyz už těch bodů máš tolik, je to asi jedno :)

OT: ted je asi nějaký blbý období na měření, nás v posledních 3tejdnech změřili 3x

Jde možná o to, že se dopraváci probouzí po zveřejněných statistikách, které jsou po roce i přes bodový systém stále horší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim, zda na vsech usekovych merenich, ale TADY bude jiste soucasti dokumentace prestupku i foto. Za snizene viditelnosti v infra spektru. Pravidelne na mne blika :t i kdyz tam jezdim pomalu. Ta fotka by me zajimala. Jestli se tam daji napriklad rozlisit pasy ci mobil u ucha, to by pak bylo na papiry za jedno prekroceni rychlosti.

Nestydte se za sve fotecky (z obsilek), at i ostatni vedi, jak to vypada, kdyz nastesti jest enemaji vlastni zkusenost.

Editováno: , autor: oct
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o úsekovým měření vím skoro všude, ale nikde v tom přehledu nevidím stacionáry, jako jsou třeba v Barandovským kopci nebo na Patočkový. Myslím ty velký bedny, co už tam jsou řadu let. Pokud je to vůbec ještě v provozu. A nějak mě taky matou ty kamery na mýtných bránách. Psalo se něco o tom, že by krom výběru mýta měly od letoška taky měřit rychlost. Není něco třeba na obchvatu mezi letištěm a Baranďákem ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim, zda na vsech usekovych merenich, ale TADY bude jiste soucasti dokumentace prestupku i foto. Za snizene viditelnosti v infra spektru. Pravidelne na mne blika :t i kdyz tam jezdim pomalu. Ta fotka by me zajimala. Jestli se tam daji napriklad rozlisit pasy ci mobil u ucha, to by pak bylo na papiry za jedno prekroceni rychlosti.

To zas ne, vždy se postihuje jen ten závažnější přestupek..např. při jízde na červenou s alkoholem se posuzuje a boduje jen za ten alkohol..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chceš tím říct, že když jezdí člověk rychle, vyplatí se bejt permanentně ožralej ? lol

No, to je otázka ;) ..rozhodně je to nastavené tak, že když někoho chytí zároveň ožralého, s telefonem v ruce, jak nepřipoutaný jede moc rychle, tak se to nesčítá za jednotlivé přestupky, ale hodnotí ;) se pouze ten nejzávažnější z nich..a to je v tomhle případě alkohol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirko, mýtný brány podle mě ještě nefungujou, kdyby jo, myslim, že by se o tom vědělo

určitě by se o tom vědělo a proto se na to ptám. Bohužel mám tu zkušenost, že se takový věci sice dozvídám, ale když už je pozdě.

Z těch "dopravních" stránek mi vyplynulo, že mě můžou v Praze změřit buď mobilním zařízením, u čehož mě taky hned lapěj (což se mi dosud naštěstí nestalo) nebo úsekovým měřením, na který si snad dávám všude pozor. Stacionáry, na který jsem se ptal, mám asi taky zmapovaný, ale tam není jistý, který vlastně měří a který ne. Většinou vypadaj, že je za posledních 10 let nikdo ani neotevřel. O tom sledování jízdy na červenou jsem třeba ale vůbec nevěděl. Sice na ní nejezdím, ale zrovna nedávno mám pocit, že jsem na Vypichu vletěl do křižovatky v poslední chvíli. Na červenou to asi vysloveně nebylo, ale za oranžovou bych se už moc nehádal. Jak to mají vůbec nastavený ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, to je otázka ;) ..rozhodně je to nastavené tak, že když někoho chytí zároveň ožralého, s telefonem v ruce, jak nepřipoutaný jede moc rychle, tak se to nesčítá za jednotlivé přestupky, ale hodnotí ;) se pouze ten nejzávažnější z nich..a to je v tomhle případě alkohol

A za prujezd na cervenou se mu omluvi, protoze nemel volvou ruku aby mohl podradit a jel tak rychle, ze oranzovou ani nezaznamenal. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...