Přejít na obsah

Radary, body a pokuty


jirkaK

Doporučené příspěvky

a nebylo už i těch 120 na 30 se zákazem? za co těch druhých 7 bodů?

nn, se zákazem těch 1. 7 bodů nebylo, neboť se nademnou asi ruka zákona slitovala nebo nevím. Řidičák jsem vracet nemusel, ale ted ho vrátim na 100% protože bodů už mam mnoho... těch druhých 7 je za = při dopravní nehodě, při které došlo k usmrcení nebo zranění osoby nebo k hmotné škodě převyšující zřejmě na některém ze zúčastněných vozidel včetně přepravovaných věcí nebo na jiných věcech částku 50 000 Kč, neprodlené nezastavení vozidla nebo neohlášení dopravní nehody policistovi nebo nedovolené opuštění místa dopravní nehody nebo neprodlené nevrácení se na místo dopravní nehody po poskytnutí nebo přivolání pomoci nebo po ohlášení dopravní nehody.

Řikam: budu studovat a až mi vrátěj papíry, tak zas možná do něčeho sednu.

p.s.: taky se mi podařilo jim 2x zdrhnout s rskem, ale měli jen Fabii..to už bych byl bez papírů teď, kdyby mě napařili vše co by mi napařit měli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na 30cítce 120. Fotoradar aktivní, pokuta 20.000,- 7 bodů a nashle. + teď 7 bodů + 1 bod za nedání blinkru. Takže si asi dlouho nezajezdim.

Ne že by to na věci něco změnilo,ale za překročení rychlosti o 40 a více v obci a o 50 a více mimo obec je "pouhých"5 bodů a pokuta 5-10 tis.,nedání znamení o změně směru jízdy není hodnoceno body vůbec. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nechápu, ale mam teď 8 bodů a při těchle přestupcích mě zastavili. A když jsem si nechával na magistrátě okopírovat výpis z registru bodového systému, tak to tam takhle bylo: "datum"....1 bod; "datum"....7 bodů. Dohromady 8. A za tu rychlost mi dali 20.000,- (nekecam) platil sem hned na místě.

Je to daný zákonem,asi by se měl dodržovat na všech úřadech stejně.

http://www.novapravidla.cz/prestupky_a_pos...hled_prestupku/

Editováno: , autor: mikl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, už sem to našel. Takže docela poděl. Je jasný, že rok zpět už nezmohu nic. Ten bloček už jsem asi vyhodil, nebo mi ho vůbec nedali. Já ted ani nevím, byl jsem z nich tak na větvi, že jsem jim dal peníze, jen abych mohl co nejdříve odjet pryč. Neřešim - nejezdim - piju jak Dán...

To jako chceš říct,že jsi platil dvacítku v blokovém řízení?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co jsi ty , já myslím že jenom nějakej namachrovanej frajer kterej bude jezdit sockou. Hlavně si vytiskni jízdní řád autobusů , budeš ho potřebovat.

Od čeho jsou kamarádi? Sorry, ty asi žádný mít nebudeš, když hned každého urážíš ani ho neznáš! Navíc, já nikam jezdit nepotřebuju, já budu studovat od října ;) Do tý doby mě bude do práce vozit kolega a kamarád :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Seniore, ty jsi zase těžkej kuřák, kterej nedovede se svou závislostí bojovat, tak nadává mladým perspektivním klukum jako já, kterým prostě rodiče ty peníze daj, když je potřebujou. Chápeš?

A je mi 22 a ne náctiletej, pro upřesnění. Nemohu za to, že nemám potřebné zkušenosti jako ty, ale auta mě bavěj a nevidim důvod, proč bych nemohl napsat to co si myslím. Navíc - vůbec tě neznám, ale rád poznám jestli máš rozjeto nějaké zajímavé téma..,.,,.,třeba..

Kdežto ty jsi jenom prolhanej fracek.

Nevěřím ti ani Ň stejně jako Bburago.To není první pohádkář,začíná to být nějaká móda tahat druhé za fusekli. <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, psal jsi 7, a pak ještě 7 a k tomu navrch ještě 1..to je dohromady 15, ne. No za 12 máš na rok zákaz, ten si odbydeš a těch 12 ti odmáznou..no a 3 zbydou, nebo to tak není?

Jo, takhle. Tak to budu mít 1 bod jen. Mam jich jen 13. Tamto byla minela..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, už sem to našel. Takže docela poděl. Je jasný, že rok zpět už nezmohu nic. Ten bloček už jsem asi vyhodil, nebo mi ho vůbec nedali. Já ted ani nevím, byl jsem z nich tak na větvi, že jsem jim dal peníze, jen abych mohl co nejdříve odjet pryč. Neřešim - nejezdim - piju jak Dán...

Řeknu to tak, přestaň tady ostatní krmit. 20000 na místě nelze, při překročení rychlosti v obci o více jak 40 km/h máš automaticky zákaz na 6 měsíců - 1 rok, no a to tvé 7 bodů jsem dostal za .... nebo .... nebo .... . To jako nevíš, co jsi spáchal, jestli jsi ujel z místa nehody\ nebo při nehodě někoho zabil? To si krm někoho jiného :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK Bburago, máš to mít Pražáku.

Body: no comment, radši

Radary: pevné radary - na trasách, kterými nejčastěji jezdím neznám jejich přesné umístění, tak se snažím jezdit dle přepisů.

Pokuty: 1. pokutu jsem dostal ve 20ceti letech, když jsem opilý na motorce naboural sousedovu Š 105L, když jsem chtěl jet domů a vjel jsem o vrata vedle, kde stála před vraty ve tmě schovaná Škůdka. Dostal sem pětikilo a šel se domu prospat..

Editováno: , autor: Komárek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedání blinkru? Jeli za mnou :aggressive:

a tos nechtěl důkaz? policajti nejsou Bozi, všechno ti musí dokázat.

jinak koukám, že se to tu zase nějak mele, no, poslední dobou je to tu takový divný, člověk už nemůže pomalu nikomu nic věřit, docela zvláštní jev, ale taky ho pozoruju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK. včera se to tu mlelo o dost víc. Admini jsi mě podali a to co bylo pravdivé smazali. Fašos, fa fašos tu nechceme, to ne! => alespoň takhle mi to vyznělo. Klidně mě odsud vyrazte, mě je to celkem šumák!! Když mi tady kupa zmetků nadává do fakanů, zmetků a nevim koho eště a pak to jen někdo krásně smázne a já za to dostanu upozornění s tím, že jsem vulgární a urážím členy fóra a podobné výmysli. Nevím zda jsem někomu nadával stylem: ty rozmazlenej fracku bburago, nebo di do píči ty sráči Mikl apod.! Teď ano, ale urážet se tu od nikoho nenechám a už vůbec ne od sráčů, který mi nesahaj ani po kotníky. Klidně si to vaše fórum sežerte a vyrazte mě zněj. Je mi z vás nanic. Vymyslím si 1 věc - dostanu tu desítku nadávek a k tomu warning s odůvodněním že urážím členy.. Vím, někdo to prostě nemůže stále překousnout, že jsem rozmazlenej synátor majitele x čerpacích stanic, to je holt ten českej bezcennej občan nižší chudé až střední třídy, který by samou závistí puknul, jen aby mi dokázal, že nějaké jeho fórum a písmenka v něm znamenají víc, než peníze, peníze a nic než peníze a moc a majetek a bezstarostné mládí lol

Editováno: , autor: Komárek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ď. Tobě ty fotky rád pošlu až je budu mít Luke. Stačí, když mi napíšeš osobní vzkaz s tvým e-mailem.

Jinak na tomhle fóru končim! Tohle už bylo fakt i na mě moc.

to jsme rádi, že se zbavíme slaboduchého kloučka, kterej je naprostá nula.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...