Přejít na obsah

Radary, body a pokuty


jirkaK

Doporučené příspěvky

no jestli jsou funkční a když, tak který.

Jestli myslíš ty na pevno v těch velkých krabicích uprostřed , tak to poznáš jednoduše ,že mají čisté sklo. Pozor na cestě z D8 do Prahy za Bulovkou vždycky tam byla sedmdesátka a teď je tam padesátka. Jó a už jsem viděl i městský policajty , že dokážou snímat signál z měření úsekové rychlosti . Stojí tak 500 metrů za měřeným úsekem , na střeše auta mají položenou anténu jak na televizi a pokud překročíš hned tě zastaví.

V tunelech to měří pořád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli myslíš ty na pevno v těch velkých krabicích uprostřed , tak to poznáš jednoduše ,že mají čisté sklo. Pozor na cestě z D8 do Prahy za Bulovkou vždycky tam byla sedmdesátka a teď je tam padesátka. Jó a už jsem viděl i městský policajty , že dokážou snímat signál z měření úsekové rychlosti . Stojí tak 500 metrů za měřeným úsekem , na střeše auta mají položenou anténu jak na televizi a pokud překročíš hned tě zastaví.

V tunelech to měří pořád.

tak to budu muset vždycky zastavit a jít to sklíčko zkontrolovat lol Ale ve skutečnosti se spíš orientuju podle ostatních řidičů a především podle taxikářů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to budu muset vždycky zastavit a jít to sklíčko zkontrolovat lol Ale ve skutečnosti se spíš orientuju podle ostatních řidičů a především podle taxikářů.

No již jsem taky zachránil hodně taxikářů od pokut . Jelikož jezdím po Praze tam a zpět . Tak se dívám jestli náhodou neměří i v protisměru a když jedu na zpátek tak si dávám bacha a upozorňuj ostatní řidiče. Prostě jsem slušnej řidič.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nekoukal jsem na odkaz, ale to bys musel stihnout ohlásit dřív, než s tim autem vypadnou z prahy a logicky to bude fungovat jenom na konkrétní SPZ, takže když někde nějakou ukradnou, zjistí to tak maximálně, že nesouhlasí auto s SPZ. to jsou moje domněnky, třeba se pletu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nekoukal jsem na odkaz, ale to bys musel stihnout ohlásit dřív, než s tim autem vypadnou z prahy a logicky to bude fungovat jenom na konkrétní SPZ, takže když někde nějakou ukradnou, zjistí to tak maximálně, že nesouhlasí auto s SPZ. to jsou moje domněnky, třeba se pletu

A zjistí, že je tedy kradená RZ ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nekoukal jsem na odkaz, ale to bys musel stihnout ohlásit dřív, než s tim autem vypadnou z prahy a logicky to bude fungovat jenom na konkrétní SPZ, takže když někde nějakou ukradnou, zjistí to tak maximálně, že nesouhlasí auto s SPZ. to jsou moje domněnky, třeba se pletu

Neviem ako to zistuju, ale tvrdia ze sa to osvedcilo aj vo vacsich mestach ako v Prahe. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nekoukal jsem na odkaz, ale to bys musel stihnout ohlásit dřív, než s tim autem vypadnou z prahy a logicky to bude fungovat jenom na konkrétní SPZ, takže když někde nějakou ukradnou, zjistí to tak maximálně, že nesouhlasí auto s SPZ. to jsou moje domněnky, třeba se pletu

V podstatě tak nějak to funguje..měla by se porovnávat RZ, barva a typ vozidla, jen je otázka, jak potom se s nějakým zjištěním nakládá..každopádně je to aktuální stopa, buď v pátrání po autě nebo RZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vim ze zkouseli, nevim zda uspesne, scanovat (tenkrat jeste SPZ) a porovnavat s databazi vozidel. Delali to z pomalu jedouciho vozu. Samozrejme, kdyby tam bylo nahlasene i ukradene, tak to vyhodnoti.

Ale nekamenujte me, nevim jak to dopadlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K těm ručním radarům MP vím,že stopro nemužou měřit za tmy,prej není nic vidět,říkal mi to osobně známej od MP.

Na těch mýtnej branách zatím taky nic na měření rychlosti není,snad ani nebude.

Nejlepší proti těm usekovím radarům je sundaná spz,ale teďka už je to taky vo hubu.

Jo a pokud vás cajti zastavěj kuli tomu že ste neblikali a nebudou to mít zaznamenaný na videokameře tak je můžete vyfakovat.(at vám to dokažou),tak je i s telefonováním za jízda atd.

TO:Komárek,zaplať pánbůh že tady nato ser..!!Bylo na čase!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K těm ručním radarům MP vím,že stopro nemužou měřit za tmy,prej není nic vidět,říkal mi to osobně známej od MP.

Na těch mýtnej branách zatím taky nic na měření rychlosti není,snad ani nebude.

Nejlepší proti těm usekovím radarům je sundaná spz,ale teďka už je to taky vo hubu.

Jo a pokud vás cajti zastavěj kuli tomu že ste neblikali a nebudou to mít zaznamenaný na videokameře tak je můžete vyfakovat.(at vám to dokažou),tak je i s telefonováním za jízda atd.

TO:Komárek,zaplať pánbůh že tady nato ser..!!Bylo na čase!

No vidíš a já tudle viděl měšťáky v Bohdanči jak měřili za tmy tou pistolí na stojanu. Taže s tím jde měřit po tmě, ne že ne.

Ad Komárek: bylo načase. Trvalo to, ale je klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...