Přejít na obsah

Sníh


prtko5

Doporučené příspěvky

Ďaľší idiot, ktorý si myslel, že na štvorkolku nepotrebuje zimné gumy :prc:

No ,ted si muze pekne koupit nejakou skodovenku na hory:) skoda scoutika

U nas uz to taky vypada celkem (ne)pekne ,,v nizinach sem tam nejaky ten bily flek,ale kousek,na horach uz to zacina byt typicky zimni,,,,,

post-4984-1194899365_thumb.jpg

post-4984-1194899401_thumb.jpg

post-4984-1194899425_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

večer cestou domů to drobet klouzalo. Na sjezdu z hradecký dálnice to bylo jak flaška. jen se mi zdálo, že se nějak vlním a pak koukám, že mi svítí kontrolka toho smyku. Docela pastička, protože až téměř na konec dálnice jen voda a teplota lehce nad nulou. A na tom sjezdu teplota padla na nulu a flaška.

V opačným směru na Prahu asi jeden chudák přišel o body. Oni teď stávaj i na vjezdu a kdo tu 60ku profičí, tak za ním vyrazí se zálohy. Jen jsem koukal jak ho doháněj a stavěj. Tak bacha na ně!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes rano som bol vencit o cca 5,30 a pekne som sa pred vchodom vydrbal na takej mikro poladovici nastastie hruba bunda az pod rit mi ochranila sedacie svaly.. a ja somar som este neprezul lebo som cakal ze sa zopakuje minuly rok...

obávám se, že letos bude, bohužel, zku*vená, poje*aná zima jak na Sibiři.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to na hovno furt si hlídat náledí a furt na to myslet, nedá se to pořádně kalit. Furt teď čumím na teploměr na palubce, hlídám mostky a při 180 už mám staženou prdel.

tak jako období 180tek an dálnici na chvíli končí, mě stačilo v minulém týdnu při podřazení ve 110km/h, že mi prohrábly kola a hned jsme byl na 80 a v pravym :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to na hovno furt si hlídat náledí a furt na to myslet, nedá se to pořádně kalit. Furt teď čumím na teploměr na palubce, hlídám mostky a při 180 už mám staženou prdel.

tak jako období 180tek an dálnici na chvíli končí, mě stačilo v minulém týdnu při podřazení ve 110km/h, že mi prohrábly kola a hned jsme byl na 80 a v pravym :)

tak nějak, a to jsem si ještě minulej tejden dopřával v Německu nerušeně a bez obav svou Vmax 225km-h. Včera večer jsem se po okresce plazil 60 a cejtil jsem jak se smekám, bylo to jako flaška.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...