Přejít na obsah

Sníh


prtko5

Doporučené příspěvky

Dnes bolo kraaasne, rano -9 stupnov jasno, Jednoducho super :)

Nedalo mi to a uz som bol vyskusat svah. ;) Sneh bol uzasny, krasny prasan.

Zopar foto.

fuj, chce se mi grcat :angry:

ve středu jsem musel večer do Prahy a z Prahy pak kousek k Ostravě a pěkně na pi*u. Od Pardubic fujalo až do Práglu a z Práglu jsem vyjížděl někde po 20 hod. a ten sku*vený bordel padal skoro až k Brnu. A pěknej kus cesty mezi Práglem a Brnem bylo na "dálnici" místama až 10cm toho bordela. A aby toho nebylo málo, tak jsem chytil tu kalamitu na severu Moravy a celej pátek v tom jezdit. V kombinaci s hustou dopravou a všudepřítomnými opravami a uzavírkami silnic fakt pošušňání, obzlášť když se potřebuju přesouvat dle připraveného scénáře. Komu se to líbí, ať si ten hnusný sajrajt pěstuje doma v obýváku, grrrrrr. Mělo by se odhlasovat, že se toto zakazuje zákonem :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mel jsem sen,ze sedim v bazene 35 stupnu,slunce pali...... po rannim probuzeni mi spadla brada,toho sneha zase pribylo,nekdy tak uvazuju kde ho porad berou :D ... minus 6 :feve: ,pekna zima....

Takovej sen jsem měl vloni v dubnu - 5.4. jsem odlétal z republiky, tady 3 metry sněhu a za 15 hodin vylézal v San Antoniu v Texasu z letadla a tam bylo 35° ještě v deset večer :p :p :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mel jsem sen,ze sedim v bazene 35 stupnu,slunce pali...... po rannim probuzeni mi spadla brada,toho sneha zase pribylo,nekdy tak uvazuju kde ho porad berou :D ... minus 6 :feve: ,pekna zima....

Takovej sen jsem měl vloni v dubnu - 5.4. jsem odlétal z republiky, tady 3 metry sněhu a za 15 hodin vylézal v San Antoniu v Texasu z letadla a tam bylo 35° ještě v deset večer :p :p :p

No ty jsou fakt nejlepsi,clovek ma z toho pak cely den depku :) ... lepsi jsou ty opacny,, kdyz se mi v lete zda ,ze je zima....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

jj, dnes jsem si taky užil, ráno v 5.00 z Jaroměře do Čelákovic, sice jsem v HK u Malšáku potkal dva sypače, ale byly to multikáry a odklízely chodníky :) , pak jeden traktor na výpadovce na PU, ale se zvednutou radličkou a u Chlumce na D11 v protisměru pluhovaly, jinak docela dost bordelu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...