Přejít na obsah

Snizit ci nesnizit??


soptajs

Doporučené příspěvky

Dival, a zkousel snizit, a snizeny nechal....Koukej....

http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...22403&st=25

Díval jsem se na tvou prezentačku. A vida ho, kluka jednoho... aspoň jeden, co z Octavie nedělá offroud a šel dolů pořádně! Ty cíga pod autem, hmm, tak tolik já to dole nemám... :palec2:

Zatím co my snižujeme, tak jiní auta zvedaj. To když vídím, jeblo by mě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz zase nekdo vyhorzuje prasklou vanou :-(

kolega ji ted rupnul na serii, nechapu

ja musim zatim zaklepat, taky se toho bojim ale ja se proste na ty nesnizeny auta nemuzu divat :-)))

jinak fabii jsem mel snizenou skoro 4 roky, najezdil jsem s ni 130tis a nikdy jsem nic neprask, neurval atd a to jsem ji mel posledni leta snizenou o 85mm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz zase nekdo vyhorzuje prasklou vanou :-(

kolega ji ted rupnul na serii, nechapu

ja musim zatim zaklepat, taky se toho bojim ale ja se proste na ty nesnizeny auta nemuzu divat :-)))

jinak fabii jsem mel snizenou skoro 4 roky, najezdil jsem s ni 130tis a nikdy jsem nic neprask, neurval atd a to jsem ji mel posledni leta snizenou o 85mm

Snížit se to můsí aspoň o ty 3cm jinak octávka vypadá blbě a nehledě na jisté zlepšení ovladatelnosti takže jedině snížit :palec2::palec2::palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz zase nekdo vyhorzuje prasklou vanou :-(

kolega ji ted rupnul na serii, nechapu

ja musim zatim zaklepat, taky se toho bojim ale ja se proste na ty nesnizeny auta nemuzu divat :-)))

jinak fabii jsem mel snizenou skoro 4 roky, najezdil jsem s ni 130tis a nikdy jsem nic neprask, neurval atd a to jsem ji mel posledni leta snizenou o 85mm

K té tvojí třetí větě: jak se jezdí se zavřenýma očima? Já bych nemohl, ale já jsem "jouda", protože najedu za měsíc jen cca 5500 až 6000km. :feve:

Editováno: , autor: Palo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdy jsem auto nesnižoval, jelikož ho potřebuji jako každý obyč. člověk, pro normální provoz. Když potkám Vitta v praze a vidím, jak se řítí 20km/h rychlostí, tak se usmívám. Něco jinýho je, když vidím Garnyho, kterej sem tam protáhne bílou saň a jinak lítá po Praze se šeďákem a nebo s picUpem. (nic proti Vittovi ani Garnymu, jen to byly příklady)

Já to prostě vidím tak, že pokud máte auta dvě, pak chápu, že to dáte dolů a nic proti tomu. Ale pokud máte jen jeden vůz a používáte jej jako rodinný, pak to nějak nemohu pochopit, jelikož kvalita našich silnic a různé příčné prahy a další vymoženosti nejsou zrovna tomuto nakloněny. Myselte si co chcete, ale než něco na to odepíšete, tak se nad tím co jsem zde napsal zamyslete. ;)

Editováno: , autor: Palo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdy jsem auto nesnižoval, jelikož ho potřebuji jako každý obyč. člověk, pro normální provoz. Když potkám Vitta v praze a bidím, jak se řítí 20km/h rychlostí, tak se usmívám. Něco jinýho je, když vidím Garnyho, kterej sem tam protáhne bílou saň a jinak lítá po Praze se šeďákem a nebo s picUpem. (nic proti Vittovi ani Garnymu, jen to byly příklady)

Já to prostě vidím tak, že pokud máte auta dvě, pak chápu, že to dáte dolů a nic proti tomu. Ale pokud máte jen jeden vůz a používáte jej jako rodinný, pak to nějak nemohu pochopit, jelikož kvalita našich silnic a různé příčné prahy a další vymoženosti nejsou zrovna tomuto nakloněny. Myselte si co chcete, ale než něco na to odepíšete, tak se nad tím co jsem zde napsal zamyslete. ;)

A jezdil jsi vůbec se sníženým autem ? já mám cca ty 3cm a je to super a ještě se mi nestalo abych někde škrtnul a po městě rozhodně 20km/h nejezdím auto používám jako rodinné a najezdím toho docela dost 35000km ročně já zase nechápu jak nikdo může jezdit na seriových pružinách vždyť se ta octule chová jak loď spíš se zamysli ty než něco napíšeš!!! Něco je snížení 5cm a víc

tam je to docela něco jiného

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dival, a zkousel snizit, a snizeny nechal....Koukej....

http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...22403&st=25

Mas to moc pekny !!!

Palo : Hele urcite mas v nekterym smeru pravdu, je fakt ze ja mam svoje auto na vikendy a jinak jezdim firemnim, ale i tak kdyz jedu po meste nevidim nizsi podvozek jako nevyhodu, jen proste kdyz clovek vidi nejakej pricnej prah nebo tak neco tak zpomali trochu vic nez jinej, ale ty jizdni vlastnosti si myslim, ze ti to vynahradi. Ale zase, co clovek to nazor.

Ted me vlastne napadlo ... ja mam seriovej podvozek ... Palo ma pravdu :D !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdy jsem auto nesnižoval, jelikož ho potřebuji jako každý obyč. člověk, pro normální provoz. Když potkám Vitta v praze a bidím, jak se řítí 20km/h rychlostí, tak se usmívám. Něco jinýho je, když vidím Garnyho, kterej sem tam protáhne bílou saň a jinak lítá po Praze se šeďákem a nebo s picUpem. (nic proti Vittovi ani Garnymu, jen to byly příklady)

Já to prostě vidím tak, že pokud máte auta dvě, pak chápu, že to dáte dolů a nic proti tomu. Ale pokud máte jen jeden vůz a používáte jej jako rodinný, pak to nějak nemohu pochopit, jelikož kvalita našich silnic a různé příčné prahy a další vymoženosti nejsou zrovna tomuto nakloněny. Myselte si co chcete, ale než něco na to odepíšete, tak se nad tím co jsem zde napsal zamyslete. ;)

já si prostě tvrdim svoje, s octou mám doteď najeto cca 20 tis. km(sníženo zatim o cca55mm, najaře pujde ještě níž), předtim jsem jezdil s fabií combi sníženou o 85mm ročně najezdim(i najezdil jsem) kolem 40tis km(používám auto jako rodinný i k práci, jezdim denně!)), nikdy jsem si nic nerozmlátil max někde lehce štrejchnul názrazníkem, prostě občas si člověk něčim štrejchne, ale nikdy nic rozbitýho(a to věřte, že nejsem žádný dítě štěsteny :) )

i po praze nejezdim jako posranej ;) , prostě člověk si nato asi zvykne ;)

Editováno: , autor: kláca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to obcas fakt nema cenu tady, nekdo proste snozovani nesnasi a dokola ho bude hanit aniz by to zkusil

ale to je kazdyho vec jestl isi auto snizi nebo ne, jenom me dostavaj reci ze kdyz nekdo jezdi denne tak proste nemuze protoze by neco urval nebo jezdil po meste 20km/h to jsou nesmysly a hovadiny

ja jezdim den co den, a hlavne po praze a delam na stavbe takze jezdim i tam a obcas na chatu polni cestou

urcite bych nikomu kdo najezdi tech 5tis/mes nedoporucil 85mm snizeni ale 30mm bez problemu rozhodne takova hodnota nevede k nutnosti jezdit 20cet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to obcas fakt nema cenu tady, nekdo proste snozovani nesnasi a dokola ho bude hanit aniz by to zkusil

ale to je kazdyho vec jestl isi auto snizi nebo ne, jenom me dostavaj reci ze kdyz nekdo jezdi denne tak proste nemuze protoze by neco urval nebo jezdil po meste 20km/h to jsou nesmysly a hovadiny

ja jezdim den co den, a hlavne po praze a delam na stavbe takze jezdim i tam a obcas na chatu polni cestou

urcite bych nikomu kdo najezdi tech 5tis/mes nedoporucil 85mm snizeni ale 30mm bez problemu rozhodne takova hodnota nevede k nutnosti jezdit 20cet

Nikdo nepsal, že nesnáší snižování, ale k tobě konkrétně jsem psal, že "se ti musí blbě jezdit se zavřenýma očima" (psal si, že nemůžeš vidět nesnížené auto, podle mne jich jezdí většina).

Taky jsem nenapsal, že když se s tím jezdí denně, tak že někdo něco urve.

Je vidět, že když člověk udělá trocha srandy, tak se někteří naježí a jsou nervózní.

A na konec, no jo no na stavbě a na chatě, to to lítá.

Už mně chápeš šmudlo? :p

Nachytal se nachytal :p

Ale co mne překvapilo, že se ozvou i jiní, protože to předtím bylo myšleno jen a jen na tebe. A ono se toho "hovna" chytli i jiní :)

Už to neřeš ;)

A dále, co jsem psal už jen tak, jsem to myslel asi v tom smyslu, že pokud jezdím s rodinou jen jedním autem, tak mi to přijde zbytečné snížit. Zbytečné myšleno hlavně ekonomicky. Nikde jsem nenapsal, že mně se to nelíbí tu ťuldo. Ale to předtím jsem tě chtěl trošku vyprovokovat, to jooooo :feve:

Editováno: , autor: Palo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jezdil jsi vůbec se sníženým autem ? já mám cca ty 3cm a je to super a ještě se mi nestalo abych někde škrtnul a po městě rozhodně 20km/h nejezdím auto používám jako rodinné a najezdím toho docela dost 35000km ročně já zase nechápu jak nikdo může jezdit na seriových pružinách vždyť se ta octule chová jak loď spíš se zamysli ty než něco napíšeš!!! Něco je snížení 5cm a víc

tam je to docela něco jiného

Ne ne, nejezdil, jen traktor a Octavia lol;):feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci a někdy i dívky, proboha, jestli čtete tady to forum, tak přece víte, že můj názor je takový, ať si každej se svým autíčkem dělá co chce. No a dále přece víte, že jsem rypák držkatý, který si dělá srandu z kde čeho, tak prosím, klídek, pohoda, úsměv a hlavně ať nám to všem jezdí.

Ati ticho už pacholci :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci a někdy i dívky, proboha, jestli čtete tady to forum, tak přece víte, že můj názor je takový, ať si každej se svým autíčkem dělá co chce. No a dále přece víte, že jsem rypák držkatý, který si dělá srandu z kde čeho, tak prosím, klídek, pohoda, úsměv a hlavně ať nám to všem jezdí.

Ati ticho už pacholci :)

Takze kdy snizujes ? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidám svojí čerstvou negativní zkušenost. Sníženo mám viz. http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=29148. Parkoval sem u naší babi před barákem - levá kola na trávě, pravá na asfaltu. Asfalt vyvýšenej tak max o 5 cm. Zajíždim a najednou příšernej rachot - zadřel sem se spodkem o hranu toho afaltu a nešlo to ani dopředu ani dozadu. Odtrhnout se mi povedlo až napotřetí. Naštěstí se nic nepoškodilo, ale ten zvuk mi rval uši. Se sníženym podvozkem si holt človek musí dávat pozor na každou dirku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidám svojí čerstvou negativní zkušenost. Sníženo mám viz. http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=29148. Parkoval sem u naší babi před barákem - levá kola na trávě, pravá na asfaltu. Asfalt vyvýšenej tak max o 5 cm. Zajíždim a najednou příšernej rachot - zadřel sem se spodkem o hranu toho afaltu a nešlo to ani dopředu ani dozadu. Odtrhnout se mi povedlo až napotřetí. Naštěstí se nic nepoškodilo, ale ten zvuk mi rval uši. Se sníženym podvozkem si holt človek musí dávat pozor na každou dirku.

Presne jak pises, clovek proste musi davat pozor !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidám svojí čerstvou negativní zkušenost. Sníženo mám viz. http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=29148. Parkoval sem u naší babi před barákem - levá kola na trávě, pravá na asfaltu. Asfalt vyvýšenej tak max o 5 cm. Zajíždim a najednou příšernej rachot - zadřel sem se spodkem o hranu toho afaltu a nešlo to ani dopředu ani dozadu. Odtrhnout se mi povedlo až napotřetí. Naštěstí se nic nepoškodilo, ale ten zvuk mi rval uši. Se sníženym podvozkem si holt človek musí dávat pozor na každou dirku.

Já měl Lízu 3 dny a už jsem měnil přední nárazník, v práci jsem zaparkoval stejně jako se svojí dřívější Feldou u obrubníku a když jsem od něj couval, tak jsem ho urval, člověk se pořád učí. Ještě, že jsem to už tehdá měl pojištěno, dali mi novej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...