Přejít na obsah

Snizit ci nesnizit??


soptajs

Doporučené příspěvky

Se sníženým podvozkem jezdím křížem krážem po celé republice. Najel jsem s ním už asi 40tis.km a vana pořád ok. Občas jezdím i po polních cestách, ale převážně po dálnicích a okres.cestách. Většinou ve 3 lidech kufr naložený. Nikdy jsem neškrtl, chce to koukat na cesty a díry, které se občas objeví. Jinak super jízda, když je to dole 3 cm a alu 8x17 32 Et a na nich 225/45/17. NIKDY NEBYL PROBLEM!! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se sníženým podvozkem jezdím křížem krážem po celé republice. Najel jsem s ním už asi 40tis.km a vana pořád ok. Občas jezdím i po polních cestách, ale převážně po dálnicích a okres.cestách. Většinou ve 3 lidech kufr naložený. Nikdy jsem neškrtl, chce to koukat na cesty a díry, které se občas objeví. Jinak super jízda, když je to dole 3 cm a alu 8x17 32 Et a na nich 225/45/17. NIKDY NEBYL PROBLEM!! :palec2:

To se stačí někde v díře kterých je už zase dost shoupnout když už nejsou tlumiče OK a je vymalováno. Takhle jsem viděl na benzince stát oktu co táhla za sebou přívěs s větroněm a pod motorem černá kaluž. Ten človíček byl v šoku jak pod ni koukl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se stačí někde v díře kterých je už zase dost shoupnout když už nejsou tlumiče OK a je vymalováno. Takhle jsem viděl na benzince stát oktu co táhla za sebou přívěs s větroněm a pod motorem černá kaluž. Ten človíček byl v šoku jak pod ni koukl.

Tak to je nezáviděníhodná situace, kterou bych nepřál nikomu! :mellow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja taky souhlasim s kolegou Spidakem a klácou..Bum s tim na zem at to vypada trochu k svetu.. :D Staci davat bacha a necpat to vsude jak dobytek a myslim,ze se to da..Je sice pravda,ze jsou situace,kterym se clovek nevyhne a tu vanu treba trefi,ale to je mylim spis spatna nahoda...

Kdybych takhle mel koukat,jestli dat 18" kola,tak nikam nedojedu a po jedne sezone,kterou jsem na nich ted odjezdil uz bych je dal pryc a do konce zivota kroutil 16"..Chce to zatnout zuby a zkusit to znova.. ;):palec2:

P.S. i kdyz je fakt,ze ty nase silnice jsou cim dal vetsi tragedie..Snad den ode dne.. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja si nemuzu pomoct ale auto proste musim videt snizeny :-) at si pak drkotam jak chci

jinak nekdy me dost prekvapuje ze nekdo ma auto snizeny treba jen o 3cm a pise ze se s tim neda jezdit

fabku jsem mel snizenou nejprv o 30, pak o 55 a pak skoro o 8cm a nidky jsem nic neposkodil (musim zaklepat) a kdyz jsem ji prodaval tak mela najeto skoro 130 tis

a to jsem jezdil den co den na stavbu a casto na chatu po polni ceste

oktu jsem jiz mirne snizenou koupil a samo jsem ji poslal jeste niz, pravda ted v zime se uz trochu obavam protoze je je o neco niz nez byla fabie (ale zatim dobry musim zaklepat :-) )

jinak kdyby nekldo chtel jen decentni snizeni tak nabizim pruziny 35/20, myslim ze vzhledu pomuzou vic nez dost a pri tom nemusi byt clovek o moc opatrnejsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@komárek - ne-e jen trocha cviku :-) proste jde to

vzdycky jde jet nejak nasikmo a zase vratit tak aby auto neskrtlo

fotky zde:

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=1290&st=50

Jasně, to mě se nikdy nedařilo... na polní cestě nebo v lese sem vždycky prorazil ten plastovej kryt naspodku motoru - ten je tam spíš na ozdobu mi přijde..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@komárek - ne-e jen trocha cviku :-) proste jde to

vzdycky jde jet nejak nasikmo a zase vratit tak aby auto neskrtlo

fotky zde:

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=1290&st=50

taktak!! :palec2: stejnou cestu na chatu i na stavbu sem s amoghem absolvoval (i na atejnym podvozku), a mužu potvrdit, že si nikde nic neurval :palec2:

a stejně jako amogh když sem fábku prodával měla najeto cca120tis a uplně vpoho, nikde nic vhajzlu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...