Přejít na obsah

CIMBU MOTORSPORT


HONZA83

Doporučené příspěvky

Už, už jsem cimbulín :palec2:

Jsem v euforii, tak budu psát možná zcestně :) . Včera jsem se nedostal na net, proto píšu až dnes. Byl jsem tam od 8 do cca 10, ne že by to trvalo 2 hodky, ale docela dobře jsem si s MR.C. pokecal. :worthy Je to profík.

Jinak jestli je zájem,tak to trochu přiblížím. Zkušební jízda s měřením hodnot, kontrola všech fcí a diagnostika s prohlídkou motoru před úpravou (zda je vše OK, jinak by úpravu neudělal), pak vyndání ECU, naletování centimetrového čipu a namontování zpět do vozu (cca hodka). Podotýkám úprava mé ECU! Poté opět kompletní diagnostika, kontrola všech fcí se zkušební jízdou a měření hodnot po úpravě. Toť vše. Docela mne to překvapilo, jak to šlo hladce. Taky musím konstatovat, že mam vůz v naprostém pořádku ;). Dostal jsem pár reklamních předmětů a rad :) a frčel dom.

Co se týče úpravy, je to znát okamžitě! Bez diskuzí, při mírně větším sešlápnutí už to letí. Rozdíl je obrovský. Mé hodnoty po úpravě byly naměřeny 149Kw a 330Nm. Trakže veliká spokojenost.

Bimboun: jsem vítán v klubu MR.C ? Musíme to zase otestovat, teď už mi neujedeš ;) Mohli bychom se tentokrát sejít v Bílině?

Zatím, kdyby nějaká otázka, tak rád odpovím.

:band

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bimboun: jsem vítán v klubu MR.C ? Musíme to zase otestovat, teď už mi neujedeš ;) Mohli bychom se tentokrát sejít v Bílině?

Ahoj, hele já s bráchou sme z Bíliny a docela bychom taky radi otestovali chip cimbu s brachovo seriovkou. Tak kdyz se tu objevíte, tak určo dejte vědět :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už, už jsem cimbulín :palec2:

Jsem v euforii, tak budu psát možná zcestně :) . Včera jsem se nedostal na net, proto píšu až dnes. Byl jsem tam od 8 do cca 10, ne že by to trvalo 2 hodky, ale docela dobře jsem si s MR.C. pokecal. :worthy Je to profík.

Jinak jestli je zájem,tak to trochu přiblížím. Zkušební jízda s měřením hodnot, kontrola všech fcí a diagnostika s prohlídkou motoru před úpravou (zda je vše OK, jinak by úpravu neudělal), pak vyndání ECU, naletování centimetrového čipu a namontování zpět do vozu (cca hodka). Podotýkám úprava mé ECU! Poté opět kompletní diagnostika, kontrola všech fcí se zkušební jízdou a měření hodnot po úpravě. Toť vše. Docela mne to překvapilo, jak to šlo hladce. Taky musím konstatovat, že mam vůz v naprostém pořádku ;). Dostal jsem pár reklamních předmětů a rad :) a frčel dom.

Co se týče úpravy, je to znát okamžitě! Bez diskuzí, při mírně větším sešlápnutí už to letí. Rozdíl je obrovský. Mé hodnoty po úpravě byly naměřeny 149Kw a 330Nm. Trakže veliká spokojenost.

Bimboun: jsem vítán v klubu MR.C ? Musíme to zase otestovat, teď už mi neujedeš ;) Mohli bychom se tentokrát sejít v Bílině?

Zatím, kdyby nějaká otázka, tak rád odpovím.

:band

Ahooj, to vis, ze jsi vitan :palec2: Taky me zajima srovnani hatch / kombi, takze urcite na to mrknem. V Biline samozrejme OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týče úpravy, je to znát okamžitě! Bez diskuzí, při mírně větším sešlápnutí už to letí. Rozdíl je obrovský. Mé hodnoty po úpravě byly naměřeny 149Kw a 330Nm. Trakže veliká spokojenost.

149 kW ??? Nebo to melo byt 139 kW ?>

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tý jo když koukám na ten graf tak to je mazec ten výkon co polkne převodovka a diferák - nechcu radši ani vědět kolik mi na autě spolkne koníků pohon quattro :kol-26:

Jinak když jsem měřil svůj bike tak na klice výkon skoro 180 PS, na spojce nějakých 169 PS a na zadním kolcu 162 PS. Tam jsou ty stráty trochu menší.

Honza, Bimboun a Mustafa nezapomeňte ten srovnávací test pořádně zdokumentovat :excl: ať si to můžem vychutnat i my ostatní. Takže kameru s sebou ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...