Přejít na obsah

CIMBU MOTORSPORT


HONZA83

Doporučené příspěvky

Super !!! Jak si vlastne dopadl a co si za to rekli ? A kdy des na ten chip ? Si s Jandou dohodlej na nejakou lepsi cenu ?

jak jsem už psal o několik příspěvků výše, byla to zap.cívka na 4. válci (1200kč) + práce (360kč) odtah a zapůjčení náhradní OCT TDI zdarma v rámci doživotní záruky mobility - a teď již OK, na čip jdu ve středu 2.1.08 a nechávám si upravit mou stávající ŘJ, o ceně jsem nesmlouval, nevím zda by mi to pomohlo, myslíš že to mám zkusit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak jsem už psal o několik příspěvků výše, byla to zap.cívka na 4. válci (1200kč) + práce (360kč) odtah a zapůjčení náhradní OCT TDI zdarma v rámci doživotní záruky mobility - a teď již OK, na čip jdu ve středu 2.1.08 a nechávám si upravit mou stávající ŘJ, o ceně jsem nesmlouval, nevím zda by mi to pomohlo, myslíš že to mám zkusit?

No co se ceny tyce, tak urcite. Pokud vim kazdej se s nim domluvil. Staci mu rict, ze nechces papir, ze nepotrebujes doklad. On Ti i pres to da nejakej certifikat, ze mas od nej upravenou jednotku, takze se nemusis bat, ze kdyby byl nejakej problem, ze se ke sve praci nebude hlasit. Nekde to tu na foru najdes, ze se s nim dalo domluvit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No co se ceny tyce, tak urcite. Pokud vim kazdej se s nim domluvil. Staci mu rict, ze nechces papir, ze nepotrebujes doklad. On Ti i pres to da nejakej certifikat, ze mas od nej upravenou jednotku, takze se nemusis bat, ze kdyby byl nejakej problem, ze se ke sve praci nebude hlasit. Nekde to tu na foru najdes, ze se s nim dalo domluvit.

nuže dobrá, uvidíme jak to půjde :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem si trochu vynahradil Mimoň, sešel jsem se s Bimbounem a udělali jsme takový menší testík a projíždku na D8 a musím říct, že je to fakt náhul. Jak na akceleraci, tak na pružné zrychlení je to úplně úplně někde jinde. Táhne jak ďábel, je to malá raketka. Toto jsem k svému rozhodnutí potřeboval, porovnání a test jak to jede. Naprosto v klídku mi v jakékoliv rychlosti totálně ujede :palec2: . Prostě super. Těším se na příští týden, kdy budu také Cimbulín.

Bimboun: až pojedu zpět, tak to můžem znova porovnat (rs cimbu sedan vs. kombi),

mám také domluven test s Audi TT 165kw, tak uvidíme jak ho roznesu? :aggressive:

ještě jednou díky za možnost srovnání :)

Editováno: , autor: HONZA83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem si trochu vynahradil Mimoň, sešel jsem se s Bimbounem a udělali jsme takový menší testík a projíždku na D8 a musím říct, že je to fakt náhul. Jak na akceleraci, tak na pružné zrychlení je to úplně úplně někde jinde. Táhne jak ďábel, je to malá raketka. Toto jsem k svému rozhodnutí potřeboval, porovnání a test jak to jede. Naprosto v klídku mi v jakékoliv rychlosti totálně ujede :palec2: . Prostě super. Těším se na příští týden, kdy budu také Cimbulín.

Bimboun: až pojedu zpět, tak to můžem znova porovnat (rs cimbu sedan vs. kombi),

mám také domluven test s Audi TT 165kw, tak uvidíme jak ho roznesu? :aggressive:

Na TT podle vykonu odhaduju Quattro nemaste sanci ani pokud to ma vserii jsou tam poradny trysky a velky turbo...mozna az v hodne vysokych rychlostech kdy je quattro v nevyhode, TT Quattro ma za 6,4s dostanete na prdel :) ....v mimoni sem videl chiplou ORS s Cuprou 154Kw a taky se skodovka nechytala..

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na TT podle vykonu odhaduju Quattro nemaste sanci ani pokud to ma vserii jsou tam poradny trysky a velky turbo...motna az v hodne vysokych rychlostech kdy je quattro v nevyhode....

TT má v sérii 165kw a 280Nm, já budu mít 140kw a 330Nm, tak na akceleraci to snad možný je? uvidíme a pak dám vědět jak to dopadlo, ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v sérii má 6.6 :p, takže šance tam je

Záleží co,kde a jak budete porovnávat..

To TTčko 165kw je minimálně o 150kg těžší,než RSo a ty ztráty u toho pohonu všech kol jsou obrovské..

Dle mě bude mít TTčko navrch akorát do ca 80km/h,pak pojede lépe Octavie..

Ale jsem zvědavej na todle porovnání a držim palce :palec2:

Editováno: , autor: octavia rrs
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží co,kde a jak budete porovnávat..

To TTčko 165kw je minimálně o 150kg těžší,než RSo a ty ztráty u toho pohonu všech kol jsou obrovské..

Dle mě bude mít TTčko navrch akorát do ca 80km/h,pak pojede lépe Octavie..

Ale jsem zvědavej na todle porovnání a držim palce :palec2:

souhlas, už jsem s tím TT jezdil a takový zátah jako dnes s Cimbu jsem tam necítil, takže to necháme až na samotný test, který ukáže skutečný výsledek :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem si trochu vynahradil Mimoň, sešel jsem se s Bimbounem a udělali jsme takový menší testík a projíždku na D8 a musím říct, že je to fakt náhul. Jak na akceleraci, tak na pružné zrychlení je to úplně úplně někde jinde. Táhne jak ďábel, je to malá raketka. Toto jsem k svému rozhodnutí potřeboval, porovnání a test jak to jede. Naprosto v klídku mi v jakékoliv rychlosti totálně ujede :palec2: . Prostě super. Těším se na příští týden, kdy budu také Cimbulín.

Bimboun: až pojedu zpět, tak to můžem znova porovnat (rs cimbu sedan vs. kombi),

mám také domluven test s Audi TT 165kw, tak uvidíme jak ho roznesu? :aggressive:

ještě jednou díky za možnost srovnání :)

Nemas zac, rad jsem poslouzil... :)

Urcite to pak porovname. Hlavne si na tu silu trosku zvykni .... chichi ... pak bys mi teoreticky mel ujet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem si trochu vynahradil Mimoň, sešel jsem se s Bimbounem a udělali jsme takový menší testík a projíždku na D8 a musím říct, že je to fakt náhul. Jak na akceleraci, tak na pružné zrychlení je to úplně úplně někde jinde. Táhne jak ďábel, je to malá raketka. Toto jsem k svému rozhodnutí potřeboval, porovnání a test jak to jede. Naprosto v klídku mi v jakékoliv rychlosti totálně ujede :palec2: . Prostě super. Těším se na příští týden, kdy budu také Cimbulín.

Bimboun: až pojedu zpět, tak to můžem znova porovnat (rs cimbu sedan vs. kombi),

mám také domluven test s Audi TT 165kw, tak uvidíme jak ho roznesu? :aggressive:

ještě jednou díky za možnost srovnání :)

Uz se Ti to blizi !!! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové a co by jste řekli na upravce Motordesign nebo BitPower, myslím že tito by ještě taky mohli patřit k solidním úpravcům.

Jinak jak koukám na tu křivku RS od Cimbu tak to vypadá že nám z toho udělali TDI kol117 Ale každopádně jak jsem zhlédl to video tak musím uznat že to jede pekelně. Škoda že tam nebylo pro porovnání ještě RS od Sportmotoru nebo jiných úpravců. Podle mého názoru by při testu akcelerace mohlo být ještě lepší pokud ten jejich graf nelže. Každopádně jste mě tím testíkem taky navnadili :palec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové a co by jste řekli na upravce Motordesign nebo BitPower, myslím že tito by ještě taky mohli patřit k solidním úpravcům.

Jinak jak koukám na tu křivku RS od Cimbu tak to vypadá že nám z toho udělali TDI kol117 Ale každopádně jak jsem zhlédl to video tak musím uznat že to jede pekelně. Škoda že tam nebylo pro porovnání ještě RS od Sportmotoru nebo jiných úpravců. Podle mého názoru by při testu akcelerace mohlo být ještě lepší pokud ten jejich graf nelže. Každopádně jste mě tím testíkem taky navnadili :palec:

No bohuzel se nikdo se Sportmotorem nedostavil. Ono to bude zajimave i v porovnani s OII RS. Snad nekdy na jare bychom neco mohli domluvit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...