Přejít na obsah

CIMBU MOTORSPORT


HONZA83

Doporučené příspěvky

viz příspěvek od TDiFUN...

Jakmile budu vědět víc,tak dám vědět případnejm zájemcům..

Měření by probíhalo v Praze od půlky února,cenu za jedno změření ještě kamarád neupřesnil,ale bude se pohybovat do 1000Kč co mi zatím říkal..

Toť zatím vše,co je známo

....aha si to mohl napsat rovnou, nikdo by ti za to hlavu neurval :) ..je me jedno, jestli si to nechas zmerit u Tdifuna-praha, nebo na brzde kde meri DieselPower ;)

...jen je podle me brzda v Decine dlouhodobe odzkousena a presna, nehlede na super obsluhu...cene je holt takova jak je bezne, neni to zadna lace tj.

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tak sem obcas zajdu a pozoruju vase srazy a poznatky z chipu od Cimbu. Pokud by se dalo naplanovat neco na jaro na Mimon, tak bych se zkusil dostavit. Jsem z C.Krumlova, takze docela dalka, ale co bych neudelal pro srovnani a pokec!! :p

Pribyl by dalsi segment motoru 2.0 TDI 125kw. ;) Mam takove chvilky kdy me prepadne touha taky jit do chipu od Cimbu, trosku to rozebirame na forum. Ale zatim nikdo nevime co si mame myslet od slibovanych (namerenych) hodnot od p. Jandy. TADY Co na to rikate? Ja myslim ze je to nerealny, vzhledem k zivotnosti motoru. Chtel bych se s nim zkusit domluvit a zajet k nemu na zkousku, pripadne obsolvovat nejaka mereni at vime na cem jsme! :)

Jeste by me zajimalo, jak je dlouha draha na tom letisti? Da se tam vyzkouset maximalka? Zatim jsem nemel ani poradne moznost zkusit co z toho vytahnu, protoze v jiznich cechach skoro vubec zadne dalnice nejsou a kdyz uz se najde nejaky ten maly usek, tak je to do kopce. Zatim jsem zkousel jen letiste v Tchorovich u Blatne.

Podle me je to co Cimbu slibuje nesmysl, 178kw ..v DE co jsem koukal chipuji tenhle motor na cca 200-210PS pri podobnem kroutaku 420Nm ...nehlede nato pokud je pravda, ze Cimbu kupuje SW z DE ...a taky by me zajimalo co to bude delat s debilnim filtrem pevnych castic...(radsi by meli prijit na to jak ho odstranit)

Taky by me zajimal kdybych prijel k Mr. Cimbu a nechal si upravit ORS II TDi a pak jim ric jestli na te jejich doporucovane brzde Srba v praglu nenamerim tech 178Kw jestli me vrati penize...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....aha si to mohl napsat rovnou, nikdo by ti za to hlavu neurval :) ..je me jedno, jestli si to nechas zmerit u Tdifuna-praha, nebo na brzde kde meri DieselPower ;)

...jen je podle me brzda v Decine dlouhodobe odzkousena a presna, nehlede na super obsluhu...cene je holt takova jak je bezne, neni to zadna lace tj.

Pro tvoji informaci, tak bude to naprosto stejna brzda jako v Decine. A supr obsluha je taky. Myslim ze, ty 3 nebo 4 hodiny co jsi na srazu chipfora byl, dokonce tusim i najedl masa, zas tak spatne nebylo. Porad ale pro me neni tato brzda obektivni. Cena treba Maha brzdy je uplne nekde jinde.MAHA az 2melouny podle vybavy a MotoComTest 179 000,- ;)

Ja osobne bude stejne jezdit na poradnou brzdu kde jsou kola ulozena na dvou valcich a ne naspanovane na vrcholu jednoho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bimboun: to se ti do neděle určitě zahojí kol5 , pak to lehce porovnáme jako minule :palec2:

Jakub: možná na ten test pružného zrychlení postačí D8? ;) , nebo stejné parkoviště jako minule na sněhu?

Nebo ten srázek můžete udělat v Březně u Chomutova..

V sobotu tam je takovej "srázek" na letišti od 13:00...sprinty,pokec,sprinty...

Letiště má ca 600m,jezdí se tam už přes 3 roky takhle tradyčně,povrch klasika asfalt,vedle sebe se tam vejde 4-5 aut,vedle dráhy je druhá silnička,takže ta se vyuýívá i jako cesta k návratu z5 na start...

Tady pro představu pár fotek jak vypadá to letiště.. :palec2:

post-10440-1199902245_thumb.jpg

post-10440-1199902369_thumb.jpg

Editováno: , autor: octavia rrs
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo ten srázek můžete udělat v Březně u Chomutova..

V sobotu tam je takovej "srázek" na letišti od 13:00...sprinty,pokec,sprinty...

Letiště má ca 600m,jezdí se tam už přes 3 roky takhle tradyčně,povrch klasika asfalt,vedle sebe se tam vejde 4-5 aut,vedle dráhy je druhá silnička,takže ta se vyuýívá i jako cesta k návratu z5 na start...

Tady pro představu pár fotek jak vypadá to letiště.. :palec2:

:palec2:

super,

tak co Jakub Škodík+Bimboun, nezajedem jim ukázat jak jezdí škodovky?

v sobotu se mi to ale vůbec nehodí, ale na chvíli bych se mohl stavit

samozřejmě pokud bude sucho??

Editováno: , autor: HONZA83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro tvoji informaci, tak bude to naprosto stejna brzda jako v Decine. A supr obsluha je taky. Myslim ze, ty 3 nebo 4 hodiny co jsi na srazu chipfora byl, dokonce tusim i najedl masa, zas tak spatne nebylo. Porad ale pro me neni tato brzda obektivni. Cena treba Maha brzdy je uplne nekde jinde.MAHA az 2melouny podle vybavy a MotoComTest 179 000,- ;)

Ja osobne bude stejne jezdit na poradnou brzdu kde jsou kola ulozena na dvou valcich a ne naspanovane na vrcholu jednoho.

Pokud to bude stejna brzda jako ma SvanDrag (nerikam ze je to neco extra, ale je vyzkousena a nikdo se nestezoval, a 179t,- je v zakladnim provedeni) tak budu jedine rad, treba se zastavim i na mereni ;) , cena 1500,- neni nic lacinyho jak sem psal vyse, ale treba Jarov na kterej slysim spis stiznosti a ma taky MAHA LPS2000 a chtej taky stejnou castku, nebo Cimbu doporucena f. Srba meri za tusim 1900 bez DPH ..tak se hned necil..

PS: Nevim proc sem pletes sraz, nikde netvrdim ze byl spatnej, nebo nedejboze to maso... pokecali sme si myslim dobre ..(MAHA nova LPS3000 je nekde jinde, ale asi tezko za litra za zmereni)

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle me je to co Cimbu slibuje nesmysl, 178kw ..v DE co jsem koukal chipuji tenhle motor na cca 200-210PS pri podobnem kroutaku 420Nm ...nehlede nato pokud je pravda, ze Cimbu kupuje SW z DE ...a taky by me zajimalo co to bude delat s debilnim filtrem pevnych castic...(radsi by meli prijit na to jak ho odstranit)

Taky by me zajimal kdybych prijel k Mr. Cimbu a nechal si upravit ORS II TDi a pak jim ric jestli na te jejich doporucovane brzde Srba v praglu nenamerim tech 178Kw jestli me vrati penize...

No jasny, taky bych chtel vedet jak se k tomu postavi kdyz se tyto hodnoty nenameri (jako ze se na 99% nenameri)?! Jsem cekal ze ty hodnoty snizi, ale ono nic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo ten srázek můžete udělat v Březně u Chomutova..

V sobotu tam je takovej "srázek" na letišti od 13:00...sprinty,pokec,sprinty...

Letiště má ca 600m,jezdí se tam už přes 3 roky takhle tradyčně,povrch klasika asfalt,vedle sebe se tam vejde 4-5 aut,vedle dráhy je druhá silnička,takže ta se vyuýívá i jako cesta k návratu z5 na start...

Tady pro představu pár fotek jak vypadá to letiště.. :palec2:

..Nevipada to spatne ;) ..ted zalezi na pocasi.. Ma ta akce nakej nazev ?

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Název nemá...říkáme tomu "srázek v Březně u Chomutova" lol

Počasí zatim vypadá úplně super,má být 6°C a polojasno dle předpovědi na seznamu

co tam bude všechno k vidění? (myslim vozový park)

Editováno: , autor: HONZA83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co tam bude všechno k vidění?

Una turba,Alfy 145,146(ca 5ks),Corrado G60,poladene diesly,ktere tam jsou pokazde,ukecavam kamarada se 180PS TTčkem...vzdycky tam prijede ale dost "neohlasenejch" aut..

Ovšem to nejlepší co tam bude na 99% je Fiat Bravo 20VT,ktere možná znáš z Mostu Honzo..!

Pocitam zatim tak ca 20 aut urcite

Editováno: , autor: octavia rrs
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Una turba,Alfy 145,146(ca 5ks),Corrado G60,poladene diesly,ktere tam jsou pokazde,ukecavam kamarada se 180PS TTčkem...vzdycky tam prijede ale dost "neohlasenejch" aut..

Ovšem to nejlepší co tam bude na 99% je Fiat Bravo 20VT,ktere možná znáš z Mostu Honzo..!

Pocitam zatim tak ca 20 aut urcite

člověče? nějak si nejsem jist, asi jsem ho tu neviděl, asi jezdím se zavřenýma očima

to ani Jakub mu nedá na pr..? nebo tvá limitovaná edice? a nebo třeba já? tak to jsem na to zvědav

Editováno: , autor: HONZA83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Una turba,Alfy 145,146(ca 5ks),Corrado G60,poladene diesly,ktere tam jsou pokazde,ukecavam kamarada se 180PS TTčkem...vzdycky tam prijede ale dost "neohlasenejch" aut..

Ovšem to nejlepší co tam bude na 99% je Fiat Bravo 20VT,ktere možná znáš z Mostu Honzo..!

Pocitam zatim tak ca 20 aut urcite

Ty fotky sou primo z toho srazu, je naky vstupny ? maj tam casomiru ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

člověče? nějak si nejsem jist, asi jsem ho tu neviděl, asi jezdím se zavřenýma očima

to ani Jakub mu nedá na pr..? nebo tvá limitovaná edice? a nebo třeba já? tak to jsem na to zvědav

ca 250PS vs 1150kg co myslíš?Včetně samosvoru... ;)

Jakub by mu nejspis dal stim velikym turbem,kdyz ho tam mel..

Ovsem nevim to jiste,ale udajne tam bude davat GT28RS do toho Brava..jestli ji tam uz nema.. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fotky jsou nekdy z leta...

se vstupnym neblbni,je to neofiko akce,proste jen o pokecu a sprintovani na opustenem letisti a o casomire nemuze byt ani rec :-))

..aha no i tak to muze byt zajimave, pocasi podle novy nema byt nejhorsi oblacno 3/7s ale obcasny dest...

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ca 250PS vs 1150kg co myslíš?Včetně samosvoru... ;)

Jakub by mu nejspis dal stim velikym turbem,kdyz ho tam mel..

Ovsem nevim to jiste,ale udajne tam bude davat GT28RS do toho Brava..jestli ji tam uz nema.. :feve:

No myslim si, ze by ho ani s tim velkym turbem Skodik nedal ani nahodou ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...