Přejít na obsah

Jake spotrebice do kuchyne?


Martinoslav

Doporučené příspěvky

davon: Naprostej souhlas cece ;) Bytecek to bude paradni. Ze 3+1 jsem udelal vetsi 2+1 s jidelnou. Az bude hotova dalnice D8 z UL do Prahy, tak ten byt vcetne garaze prodam a postavim si baracek ;) Pozemek uz mam...

Kde mas pozemek? UL nebo PHA? Myslim tim cemu blize? Toto byl take muj plan, uvidime na kolik se uskutecni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

taky jsi bezdomovec? U tchána to bude pěkně na hovno. Bydlí ve třípokojáku 70m2 se švagrem a maj tam šílenej bordel a byt je ve stavu, že se tam na nic od postavení nešáhlo. Oni jsou v tom chlívku spokojeni, ale pro nás to bude utrpení. Jediný pozitivum je, že bydlí od nás 200m. Přesto tam kvůli toho bordelu nechodíme. Tchán má zabranej obývák, kterej je z poloviny zastavěnej bordelem, švagr jeden pokoj, taky z poloviny zabordelenej a poslední pokoj, tak tam je jen 40cm ulička. Po podlaze se válej drátky, šroubky, elektrosoučástky,... a všude samej chlup z čokla. Tchán spí na gauči se psem. Měsíc nám tchán tvrdil, jak to tam připravuje, aby jsme měli ten jeden pokoj pro sebe a dneska z něj vylezlo, že vyklízel... Se vsadím, že příjdem a bude prd.

Ti dva jsou na zabití. Čokl třeba něco roztrhá a oni ho pomalu div nepochválí, místo aby ho vypráskali. Tam si něco uschovat, tak se to už nikdy nenajde nebo tak na vyhození. Dokud tam s nima byla manželka, než jsem si ji odvedl, tak to šlo, držela je v lati, ale co tam není, tak děs.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:rolleyes: A už je to tady. Před chvilkou jsme hledali takovou drobnost, která se ztratila při stěhování. Hledali jsme kasičku s cca 150 tKč :) Naštěstí byla poměrně docela na přístupném místě a nemuseli jsme všecko, co jsme sestěhovali, opět přemísťovat.

Je to pakárna, těch věcí máme daleko víc než jsem si myslel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už je byt připraven a my u tchána :feve:

Nevím, jak to tady přežijeme. To je humáč k pohledání. A takto vypadá pokoj, kterej měl bejt pro nás vyklizenej. Už mi žena šuškala, že mu to tady pěkně probere :palec2:

Jak jsme tady už nebyli ne měsíce, ale roky, tak to je ještě větší mazec než jsem to tady znal. Tak první co bylo jsem říkal, jestli raději nejdem někam na hotel. Prej to tady přežijem. No já teda za sebe nevím, nevím. Budu se snažit bejt co nejvíc pracovně po hotelích.

Se tchánem bohužel vůbec nic nehne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukam radioamater, :)) osciloskop na stole... ale jinak peknej boršus :)))

No on dělá od velmi vysokého napětí až po elektroniku. Je šikovnej, to jo, umí opravit to co ti každej řekne, že to nejde, ale jinak na zabití. No a švagr něco podobného, jen s tím rozdílem, že je to matlal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi si myslim, ze je lepsi bydlet v hotovem byte a mit to co mas na 4 kolech, nez si vozit pr_el v RS II a mit staveniste v holobyte... :)

Btw dnes privezli troubu, posledni spotrebic, co jsem postradal...

jestli je to ta za katalogovou cenu něco přes 17 tis, tak to budeme mít asi stejnou :) A k tomu jsme vybrali varnou desku bez čudlíků + čudlíky zvlášť panel, kterej příjde zadělat do přední stany linky. Je to tak kvůli případnému zatékání do čudlíků. Varná je plyn kvůli problémovému el. připojení, nejsou na to od ČEZu natažený kabely, tak aby nám pak nepadala elektrika. A tuším, že je to ve sklokeramickém provedení s takovými masívními asi litinovými stojánky na kastrole, který se jen nadzvednou a jsou pryč.

Já teda do toho moc nekecal, jen jsem řekl manželce, ať si vybere co chce a měl jsem to z krku a ona si zase vybrala podle sebe :) Takže oboustranná spokojenost. Jinak jsem si dal tu práci a spočetl jsem si rozdíl v cenách katalogových a z internetu a rozdíl mi udělalo bez pár korun 30.000,-.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že stropy jsi šel taky do sádroše. Zaujaly mně ty futrály na žaluzky. Já žaluzky jen stáhnul nahoru, tak budou zapráskaný jak prase. To si žena užije, až je bude čistit.

Přihazuju další foto. Už nastoupili vodáci. Zejtra vodáky vystřídá "drátkař". Teda vlastně zejtra budou vodáci ještě asi něco kutit s vanou, sprcháčem a tak. No a pak už asi půjdou kachle a dotažení stropů sádrošem a dodělání perlinky.

Editováno: , autor: TomasB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...