Přejít na obsah

Trojůhelník


prtko5

Doporučené příspěvky

Tady je něco pro toho chytráka co mě tu před časem napadal,když jsem tvrdil že výstražnej trojúhelník v dnešní uspěchné době nedostačující. Tak tady to máš, přesně co jsem tvrdil, jen škoda že to někdo smazal.

http://www.novinky.cz/clanek/129479-pri-hr...nul-clovek.html

Editováno: , autor: prtko5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zaprvé, neříkal jsem, že trojúhelník je dostatečný či nedostatečný, tos řešil Ty, jen jsem řekl, že je zbytečné o tom diskutovat, prt. povinnost umístit ho za překážku na pozemní komunikaci je daná zákonem. Navíc to bylo v tématu o první pomoci.

Za druhé, já jsem u téhle nehody nebyl, ani Ty předpokládám, takže těžko říct co přesně bylo příčinou, jestli se nedalo jít za svodidly, po mezi, jestli měl vestu, baterku, jestli to auto viděl, atd. atd.

A za třetí, trojúhelník se píše s ú a ne s ů když už jsme u těch chytráků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zaprvé, neříkal jsem, že trojúhelník je dostatečný či nedostatečný, tos řešil Ty, jen jsem řekl, že je zbytečné o tom diskutovat, prt. povinnost umístit ho za překážku na pozemní komunikaci je daná zákonem. Navíc to bylo v tématu o první pomoci.

Za druhé, já jsem u téhle nehody nebyl, ani Ty předpokládám, takže těžko říct co přesně bylo příčinou, jestli se nedalo jít za svodidly, po mezi, jestli měl vestu, baterku, jestli to auto viděl, atd. atd.

A za třetí, trojúhelník se píše s ú a ne s ů když už jsme u těch chytráků.

Tak zaprvé s tebou jsem se nehádal.

Za druhé píšou to jasně .

A za třetí někdy blbne ú tak píši ů v příspěvku se zadařilo už ú ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, to je hodně smutný....

Řádně označená nehoda výstražným trojúhelníkem je povinnost ze zákona.

I dnes, na Štědrý den jsu najel přes 150 km a na silnicích to bylo o dost znát: kupodivu jeli všici pomalu, až na pár výjimek, téměř vždy v nějakém SUV (to asi ten falešný pocit bezpečí). Ale nikdo na nikoho netroubil, nepředjíždělo se tam, kde se nemá. Viděl jsu mnohem větší ohleduplnost a říkám si: KÉŽ BY BYLO VÍCE TĚCHTO DNŮ V ROCE.. :palec2:

Jinak zemřít takto při označování nehody je smutné, ve Štědrý den dvojnásob. Málokomu už totiž nedoojde, že v některých rodinách na místo radosti a štěstí vždy ve Štědrý den převládne smutek a vzpomínky na někoho, koho měli rádi :(

Takže přátelé: je to všechno jen o lidech samotných (!) myslete na to.. (jako UŽ (!) já)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo táááák, pan prtko myslel me. Mno jo,ale on ten trojúhelnik teprv daval na silnici a esce tam nebyl, jak psal misko, zalezi, kama sel, mel vestu atd. nicmene az budess mit auto v zatacce nebo za zatackou, tak si ten trojúhelnik pred tu zatacku nedaval, me je to fuk.

Vinco, je to tak. Já sám bych ako první zapnul výstražné blikače, vzal si IHNED výstražnou vestu, pak ten trojúhelník..

(ale dal bych ho vždy, jistě však PŘEOPATRNĚ, protože jezdím stovky km každý den a vím, že ŘP dnes dostane kde kdo).

Jak jsu četl na Aktuálně.cz - tak toho mladíka ve věku pouhých 30 let (!) smetla NEPOZORNÁ ŘIDIČKA.

Mladík byl na místě ihned mrtev (nebylo jak pomáhat, prototo asi šlo o viditelná těžká zranění neslučitelná s životem).

Poté ji podle zprávy v hlubokém trauma (šoku z nehody) vezli do nemocnice taktéž.

Ani ta žena nebude mít již nikdy pěkný ŠTĚDRÝ večer.. Bohužel :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vinco, je to tak. Já sám bych ako první zapnul výstražné blikače, vzal si IHNED výstražnou vestu, pak ten trojúhelník..

(ale dal bych ho vždy, jistě však PŘEOPATRNĚ, protože jezdím stovky km každý den a vím, že ŘP dnes dostane kde kdo).

Jak jsu četl na Aktuálně.cz - tak toho mladíka ve věku pouhých 30 let (!) smetla NEPOZORNÁ ŘIDIČKA.

Mladík byl na místě ihned mrtev (nebylo jak pomáhat, prototo asi šlo o viditelná těžká zranění neslučitelná s životem).

Poté ji podle zprávy v hlubokém trauma (šoku z nehody) vezli do nemocnice taktéž.

Ani ta žena nebude mít již nikdy pěkný ŠTĚDRÝ večer.. Bohužel :(

Ono nepozorný řidič je to "nej" na našich silnicích. U nás na Vysočině měli policajti Mondeo ST220,ale už nemaj. Nepozorný řidič ho poslal do šrotu i když stálo u nehody se zapnutejma majákama a kus před tím měli ještě světelnou šipku. Tady pomůže už jen betonovej zátaras.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono nepozorný řidič je to "nej" na našich silnicích. U nás na Vysočině měli policajti Mondeo ST220,ale už nemaj. Nepozorný řidič ho poslal do šrotu i když stálo u nehody se zapnutejma majákama a kus před tím měli ještě světelnou šipku. Tady pomůže už jen betonovej zátaras.

To je fakt . Koukal jsem na to v telce. U nás taky smetl kamion techniku tech. služeb a to byli oznašeni velkou blikající šipkou a majákama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je fakt . Koukal jsem na to v telce. U nás taky smetl kamion techniku tech. služeb a to byli oznašeni velkou blikající šipkou a majákama.

Teď už oranžovej maják nemá žádnou váhu-bo je "přeblikáno". Teď už každej větší traktor je širší než 2.55 metru a musí blikat. Lidi holt strácí respekt a úctu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapy me je to jedno,est-li si ten trojúhelnik nekdo da nebo ne, ale ja si ho davam, protoze kdyz vidim na ceste trojúhelnik, tak zpomalim a rozhlizim se, proc tam asi je. A pokud budes stat u krajnici,nebo bude porucha a napalim do toho auta, tak si myslim, ze kdyz si budu vyskakovat, ze jsi nemel oznacenou "prekazku" trojúhelnikem, tak ten clovek chytne taky spoluucast nebo se v nasem state pletu? :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapy me je to jedno,est-li si ten trojúhelnik nekdo da nebo ne, ale ja si ho davam, protoze kdyz vidim na ceste trojúhelnik, tak zpomalim a rozhlizim se, proc tam asi je. A pokud budes stat u krajnici,nebo bude porucha a napalim do toho auta, tak si myslim, ze kdyz si budu vyskakovat, ze jsi nemel oznacenou "prekazku" trojúhelnikem, tak ten clovek chytne taky spoluucast nebo se v nasem state pletu? :aggressive:

V našem státě není nic jistéé, ale mělo by to tak být...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapy me je to jedno,est-li si ten trojúhelnik nekdo da nebo ne, ale ja si ho davam, protoze kdyz vidim na ceste trojúhelnik, tak zpomalim a rozhlizim se, proc tam asi je. A pokud budes stat u krajnici,nebo bude porucha a napalim do toho auta, tak si myslim, ze kdyz si budu vyskakovat, ze jsi nemel oznacenou "prekazku" trojúhelnikem, tak ten clovek chytne taky spoluucast nebo se v nasem state pletu? :aggressive:

Neříkám nedávat trojúhelník. Jezdil sem na náklaďáku po družstvech v kdejakejch bordelech a kola sem dělal dost často a teď na nadněrech taky. Ale ani vesta, trojúhelník, všechny blikače a maják nedonutí někrerý lidi zpomalit a přemejšlet proč to všechno. Chtělo by aby lidi za volantem používali mozek a nejezdili jak paka-mám ABS, ESP, Airbagy a nevím co ještě,tak poč jet pomalu. Bohužel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...