Přejít na obsah

Koupě passat combi 4X4 dobře nebo špatně


Kombík

Doporučené příspěvky

Je to přesně tak manželka má Passata B5 Syncro 10/98 - je to pevný 4x4 Torsen,

já mám teď nový Passat B5.5 4Motion 01/03 - je to taky pevný 4x4 Torsen.

V nových B6 od 2006 by měly být Haldexy II.generace stejné jako v Octě II, takže až naše "bé-pětky" odejdou do věčných lovišť,

půjdu asi do Audi Quattro (v A6 je pořád Torsen), nebo se vykašlu na TDI a koncerňáky a půjdu do Subaru Forester.

Subaru Forester???To je snad nejošklivější subárko :doh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to přesně tak manželka má Passata B5 Syncro 10/98 - je to pevný 4x4 Torsen,

já mám teď nový Passat B5.5 4Motion 01/03 - je to taky pevný 4x4 Torsen.

V nových B6 od 2006 by měly být Haldexy II.generace stejné jako v Octě II, takže až naše "bé-pětky" odejdou do věčných lovišť,

půjdu asi do Audi Quattro (v A6 je pořád Torsen), nebo se vykašlu na TDI a koncerňáky a půjdu do Subaru Forester.

:palec2:

Přesně tak, kdo jednou vyzkouší čtyřkolu na sněhu tak už není cesty zpět, já když jsem nafasoval služebního Passata Syncro a odjezdil jsem s ním zimu a tehda to byla opravdová zima (ladovská ;) ) tak prostě bylo mi hned jasné že jednu hnanou nápravu už nikdy nekoupím. Teť mám doma 2 Torseny a nic jinýho už nechci - ikdyž Subarce bych se taky nebránil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
Už jsem to psal.jel jsem na dálnici v dešti,cca 120km/h +- a ve vyjetých kolejích nastal akquaplaning,prokluzl předek,zabral zadek a ten kopanec nikomu nepřeji.To se potom pěkně rozbuší srdce.Potom jsem udělal haldex na vypínač a byl klid.Jinak takto někdo robil TT,psal to kdysi na Audi fóru.Stalo se mu to samé a neustál to.

to jsi ale letěl jak prase ne ? chápu, že byly koleje jak prase, ale v tom případě jedu o to pomaleji...jinak ale o případu zatáčka a prokluz přední nápravy + připojení zadku = návštěva příkopu a v případě pravotočivé tak nedejbože Tatru s pískem :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...