Přejít na obsah

prodlem se zmenou podsviceni ovladani zrcatek


lukkkas123

Doporučené příspěvky

Ahoj chtel bych se zeptat mam problem s podsvetlenim ovladani zrcatek. Diody jsou napajeny v poradku a vsechno svitilo. Nez jsem chvilku steloval zrcatka pak prestalo svitit. Vy¨menil jsem jednu ledku odesla a fungovalo to. nedavno jsem zase potreboval dostelovat zrcatka tak jsem otacel a tak a zase prestaly svitit?? !! Je tam nejae prepeti v ten moment ze prestanou svitit a nektera z nich odejde?? Diky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj chtel bych se zeptat mam problem s podsvetlenim ovladani zrcatek. Diody jsou napajeny v poradku a vsechno svitilo. Nez jsem chvilku steloval zrcatka pak prestalo svitit. Vy¨menil jsem jednu ledku odesla a fungovalo to. nedavno jsem zase potreboval dostelovat zrcatka tak jsem otacel a tak a zase prestaly svitit?? !! Je tam nejae prepeti v ten moment ze prestanou svitit a nektera z nich odejde?? Diky za radu

Tak třeba u starýho terčíku je osvětlení tedy cestičky na tišťáku pro ledky nezávislé na obvodu pro odpory a kontakty na spínače co se nachází na tom stejným tištáku, takže by se to ovlivnit nemělo tím zmačknutím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...