Přejít na obsah

Vysypané zadní okno


Luke288

Doporučené příspěvky

tohle ted hodil kluk na autohifi. čuměl jsem na to jako tele, v životě jsem o tom neslyšel. stalo se to někomu z vás?

http://www.autohificlub.cz/forum/10/789810-provar/0

sice to patří spíš do sekce OI, ale je to hoodně častý jev při zapnutém rozmrazování a brždění vznikne odpor na drátu, která vede po skle do 3. brzdového světla a najednou bum :) týká se to modelů MR97 98 99

je to tu an foru už hoodněkrát

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sice to patří spíš do sekce OI, ale je to hoodně častý jev při zapnutém rozmrazování a brždění vznikne odpor na drátu, která vede po skle do 3. brzdového světla a najednou bum :) týká se to modelů MR97 98 99

je to tu an foru už hoodněkrát

Tedy já měl Octu 97 a vůbec se mě to za celou dobu 7 let nestalo a nechtěl bych ani aby se to stalo. A to jsem parkoval většinou venku i v zimě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tedy já měl Octu 97 a vůbec se mě to za celou dobu 7 let nestalo a nechtěl bych ani aby se to stalo. A to jsem parkoval většinou venku i v zimě.

mě se to taky nikdy nestalo a ani když jsem ji ješte něměl já, ale pohled na skloservis, který mám v Pze kousek od baráku o tom praskání něco vypovídá ;)

jsem zapoměl: touto vadou trpí skla, která mají postraní lemovací lišty ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bráchovi se to stalo tehdy u Oct.I model 97 zrovna když odjížděl odemně,vyjel mi ze zahrady jen jsem zahlídnul jak se rozsvítila brzd.světla a v ten moment.se ozvala bomba jak z děla,to sklo normálně vybouchlo.V první moment jsem myslel že po něm někdo hodil šutr nebo tak něco.

V servisu mu to normálně vyměnily a zaplatila to MB ikdyž to auto bylo starý 4.roky,prý tyhle skla normálně vyměnily bezplatně kdykoliv i po záruce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...