Přejít na obsah

KKL a Vag com


ma.li

Doporučené příspěvky

Ahoj

Potřeboval bych rovněž poradit ohledně VAG-COM 304 a Kabelu VAG-KKL.Koupil jsem si to tady prostřednictvím bazaru a nainstaloval do noťase. Když to chci vyzkoušet, zapojím kabel do auta(kontrolka na zástrčce svítí) ,klíček zapnutej.

V tom základním menu mi to udělá LED test OK, a napíše to: COM Port status: OK, Interface status: 5- modem

Když zadám třeba vyhledání řídících jednotek napíše mi to po chvíli : Adapter Status=5 adapter nepřipraven.

Jelikož to používám poprvé nevím co s tím dál.

Děkuji za případnou radu a pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj

taky mam problem s VAC-COM 304 CZ a kabelem KKL USB ...... kdyz v nastaveni portu zvolim COM 1 nebo COM 2 nebo COM 4 tak mi to napise port nedostupny, kdyz zvolim port COM 3 tak napise:

COM port status: OK

Interface status = 5-modem!

kdyz zkusim autoscan nebo hledani RJ tak mi to napise:

Adapter status = 5 adapter nepripraven

Jinak mam notebook s vistama 32 bit kabel pripojeny klicek zaonuty ale pise to to same i kdyz neni notebook pripojen k autu, kontrolka LED sviti. Uz vazne nevim co s tim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj

taky mam problem s VAC-COM 304 CZ a kabelem KKL USB ...... kdyz v nastaveni portu zvolim COM 1 nebo COM 2 nebo COM 4 tak mi to napise port nedostupny, kdyz zvolim port COM 3 tak napise:

COM port status: OK

Interface status = 5-modem!

kdyz zkusim autoscan nebo hledani RJ tak mi to napise:

Adapter status = 5 adapter nepripraven

Jinak mam notebook s vistama 32 bit kabel pripojeny klicek zaonuty ale pise to to same i kdyz neni notebook pripojen k autu, kontrolka LED sviti. Uz vazne nevim co s tim

Jestli to nemá souvislost s OS VISTA? Zkus to pročíst jestli ti to pomůže tady:

http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...11&hl=vista

Ale stejně si myslím, že to bude v portech - po mých zkušenostech taky jsem měl z toho hlavu v pejru :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj

taky mam problem s VAC-COM 304 CZ a kabelem KKL USB ...... kdyz v nastaveni portu zvolim COM 1 nebo COM 2 nebo COM 4 tak mi to napise port nedostupny, kdyz zvolim port COM 3 tak napise:

COM port status: OK

Interface status = 5-modem!

kdyz zkusim autoscan nebo hledani RJ tak mi to napise:

Adapter status = 5 adapter nepripraven

Jinak mam notebook s vistama 32 bit kabel pripojeny klicek zaonuty ale pise to to same i kdyz neni notebook pripojen k autu, kontrolka LED sviti. Uz vazne nevim co s tim

Ještě bych vlezl do BIOSu toho notenbooku a tam bych zakázal integrovaný modem. Nebo alespoň ho zakázat ve správci zařízení ve windowsech, pak by se mohl ten port 3 uvolnit a použít ho pro kabel....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ještě napíšu jak jsem to vyřešil kdyby měl někdo podobnej problém

takže sem zakázal ten modem ... což ani nebylo nutný no a pak sem stahl tohle:

http://www.ftdichip.com/Drivers/CDM/CDM%202.04.06.exe

tim sem vytvoril virtualni COM port u kteryho sem ve spravci zarizeni nastavil cislo na kolik sem potreboval (4) no a pak uz to bylo vlastne hotovy zejo :D

podle me byl problem jen v tom ze kdyz sem pripojil ten kabel tak si visty sami nainstalovaly naky ovladace a pak uz se nechteli aktualizovat z tech co byli na tom CD takze sem nemel vlastne zadnej com port. No to je asi vse

Editováno: , autor: tuareg1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...