Přejít na obsah

Nastaveni praveho zrcatka


Jenik3

Doporučené příspěvky

Ahoj,

prestalo mi fungovat nastavovani praveho zrcatka pri zarazeni zpatecky. Urcite to neni z niceho nic, ale pricinu nevim.

Drive se zrcatko nastavilo na zadni kolo pri kazdem zarazeni zpatecky, ted uz to neudela. Auto jezdi bez problemu, ale tato funkce prestala fungovat.

Nemate nekdo zkusenost s tim, co je treba udelat, staci se podivat na VAG a nastavit nebo v tom muze byt nejaky jiny problem (elektrika)

diky

H.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

prestalo mi fungovat nastavovani praveho zrcatka pri zarazeni zpatecky. Urcite to neni z niceho nic, ale pricinu nevim.

Drive se zrcatko nastavilo na zadni kolo pri kazdem zarazeni zpatecky, ted uz to neudela. Auto jezdi bez problemu, ale tato funkce prestala fungovat.

Nemate nekdo zkusenost s tim, co je treba udelat, staci se podivat na VAG a nastavit nebo v tom muze byt nejaky jiny problem (elektrika)

diky

H.

a svítí ti zpátečka??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci zakladat nove tema tak to sem supnu co je nutne vsechno dodelat aby se ty zrcatka naklapela.Asi bude nutne dat prvne elektrickou sedacku ridice.Nebo se mýlím a je to jednoduzsi

musíš dát el. sedačku s pamětí, pak jiná zrcátka se snímači nastavení a vše prodrátovat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musi byt cela elektricka sedacka nebo by stacila jen jeji ridici jednotka, ta je soucasti sedacky nebo je mimo? Proc jsou potreba obe zrcatka? Zklapi se jen prave ne?

jednotka je pod sedačkou a od ní je propoj k ovladači sedačky, pak k zrcátkům a k samotné komfortce, plus napájení.

Musíš tam dát prostě vše, jinak jednotka bude házet chyby, zrcátka musí být se senzorama, jelikož jsou s pamětí, která se ovládá ovladačem na sedačce a následně se jednotlivé pozice aktivují pomocí DO ke každé dálce je nastavená jiná paměť - doufám, že jsme to popsal dobře, kdyžtak prosím o opravu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jednotka je pod sedačkou a od ní je propoj k ovladači sedačky, pak k zrcátkům a k samotné komfortce, plus napájení.

Musíš tam dát prostě vše, jinak jednotka bude házet chyby, zrcátka musí být se senzorama, jelikož jsou s pamětí, která se ovládá ovladačem na sedačce a následně se jednotlivé pozice aktivují pomocí DO ke každé dálce je nastavená jiná paměť - doufám, že jsme to popsal dobře, kdyžtak prosím o opravu

Uf bylo by to moc pěkné , ale těch komponentů se na to můžu v....t :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me se nataci jen prave, tedy natacelo. Jedno staci :-)

Otazkou je, pro se ted nenataci. Bude stacit nastavit VAGem?

H.

aby se ti natacelo prave zrcatko musi byt prepinac - serizovac zrcatek na dverich u ridice na poloze R... kdyz odmrazuju zrcatka stane se ze to nekdy nevratim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...
Jo, mas recht :-)

Přesně tak, ale já mám jeden problém, proč se nenatačí, protože mám vylomený 2 zoubečky v nastavování zrcátka (tam u motorků takový plastový světlý pásky) proto to počase nefunguje a musí se to ručne jakoby zamáčknout a přenastavit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...