Přejít na obsah

měření tlaku turba a dalsi pristroje


kubajz von odry

Doporučené příspěvky

hodlam si udelat radost a dat si nad radio do 1DIN prostoru 3 budiky - jeden z nich bude mereni tlaku turba.. mam ale dotaz, mam O I v absolutnim zakladu, a nevim jak a zadli vubec se da merit tlak turba.. a taky netusim kolik baru dava turbo na 1.9 TDI 66kW... je to pro radost tak chci aby se ta rucicka aspon trosku hybala :-) dal planuju asi voltmetr a bud tlak nebo teplotu oleje.. (tim zase vznika otazka kam tyto dve eventuality zapojit...) kdyz bych zapojil teplotu oleje na zadku vypusti oleje tak budu merit bludy do jest teplotu oleje v miste kde neni tato teplota funkcni.. a tlak oleje uz vubec netusimkam zapojit.... pokud byste navic vedeli o cernych pristrojich se zelenym podsvicenim dejte sim vedet... chtel bych aby to ladilo trosku se zbytkem auta... btw chromovany ramecek taky radsi ne ale ten bych kdyztak strikl do cerneho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hodlam si udelat radost a dat si nad radio do 1DIN prostoru 3 budiky - jeden z nich bude mereni tlaku turba.. mam ale dotaz, mam O I v absolutnim zakladu, a nevim jak a zadli vubec se da merit tlak turba.. a taky netusim kolik baru dava turbo na 1.9 TDI 66kW... je to pro radost tak chci aby se ta rucicka aspon trosku hybala :-) dal planuju asi voltmetr a bud tlak nebo teplotu oleje.. (tim zase vznika otazka kam tyto dve eventuality zapojit...) kdyz bych zapojil teplotu oleje na zadku vypusti oleje tak budu merit bludy do jest teplotu oleje v miste kde neni tato teplota funkcni.. a tlak oleje uz vubec netusimkam zapojit.... pokud byste navic vedeli o cernych pristrojich se zelenym podsvicenim dejte sim vedet... chtel bych aby to ladilo trosku se zbytkem auta... btw chromovany ramecek taky radsi ne ale ten bych kdyztak strikl do cerneho...

Zkus se podívat tady. Máš to tam krásně přímo v Maxidotu.

http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...&hl=maxidot

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty chceš asi něco podobnýho ;)

jo jo jo presne takhle!!! akorat nevim co mas v tom prostrednim budiku... ja bych si tam asi hodil talk turba... no a budiky mas peknyyyy ja bych si asi vybral VDO ale chtel bych to zelene podsviceny at mi to ladi se vsim co mam v aute ... poradis mi jak si to zapojoval a pripadne jake sou uskali?? a taky ceny??:-)

btw mesto kde bydlis..... hmm nejsi ty nahodou z noveho jicina??? :-) to bych to mel k tobe kousek (odry)

Editováno: , autor: kubajz von odry
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj presne tak chci to zvlast, vim ze je to pikacovina a zvlast na 1.9 TDI 66kW ale je to jen pro moji radost:-)

no a jak mas udelany ten tlak turba?? jak je to zapojeny prakticky??

a jaky mas budiky??

Mám od Jeneburga J-dot kterej mi zobrazuje tyto údaje tlak turba,otáčky motoru,teplotu motoru,množství paliva a nabíjecí proud

budíky mám ty nový s maxi-dotem v horní polovině kde se ti ukazuje rádio mám toto zobrazení mrkni na foto mýho auta je to tam vidět je to docela dobrá vychytávka lollol:palec2::palec2:lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Kupoval jsem tlak turba,tlak a teplotu oleje.

Budik turba - dodava se s hadickou a T-spojkou. Dává se to k ventilu pro turbo co tam pisou,bohuzel zatim jsem to tam nedal,takze vic neporadim. Urcite bych nevrtal do trubky k IC,ale nic neni nemozne.....

tlak oleje- je tam snimac,kterej prevadi tlak na el.signal který přivedes do budíku....

teplota oleje - tam jsem nasel malej bonus. Byla tam takova kostka ( 4 vstupy) a redukce a propojka. Opet tam je cidlo,ktere prevede teplotu na el.signal ktery privedes do budíku....

Montáž: Vyndáš originalní snímač tlaku,našroubujes tam propojku na kterou pak nasroubujes tu kostku. zbejvají 3 vstupy- 1-nasroubujes snimac teploty 2-snimac tlaku 3-originalni snimac tlaku. Pak staci dvoulinka,kterou privedes signali k budikum. Je lepsi to dat na cerveny tmel na motory,poradne odmastit,aby to nekde nepropoustelo. Musel jsem to predelavat. neni to nejak narocne. Nejhorsi je vybrat misto,volil jsem A sloupek. Trocha kitu a pak asi poflockovat......

Byli to budiky od Xtune brown cover

post-15428-1201709730_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...