Přejít na obsah

Superb II


Host V/// RS

Doporučené příspěvky

To jsou právě motory, které se svým charakterem k SII vůbec nehodí...

Tak mozem uznat, ze 240 koni z dvojlitra, je uz dost nasponovane, ale to sa da povedat aj o tej 1,4... Co sa tyka tej 3,2 FSI - myslel som, ze je v sulade s modernym downsizingom ponuknut vyssi vykon z mensieho objemu a snad aj s nepatrne nizsou spotrebou...

Zdalo sa mi to ako velky skok - predtym bol najvacsi motor v Supe 2,8 a teraz rovno 3,6. Viem to pochopit tak, ze je tam kvoli prestizi..?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3,2 nebo 3,6 to už máš jedno ..... 3,2 FSi stejnak na platformě golfa neni tak vyvynuli rovnou 3,6 jen škoda že nemáme víc 220kW by Superbu moooc slušelo

A jak jsem tady již několikrat psal MPi nesplí EU5.

2,0 TFSi 155kW není zatím pro podélou zástavbu. Má ho tuším A4 a tam mají jivý vačky než na 147kW.

Motor 2,0 TFSi 177 (Cupra) a 195 ( S3 ) je tak super, ale je jiný než 147kW. Ale taky si myslím, že by superbu slušel ;) třeba přijde časem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lol Ale veď ten benzín má byť V6 :p

Ale ten je konstruovanej VW pro uložení napříč z min.sevřením....ale V6 TDI jsou vyvíjené Audi pro uložení motoru podélně(jako tomu je u star.Superba,A6 apod.) a tudíš pro ulož.napříč je použít nelze........taky jsem si myslel že to tam borci nějak narvou,ale pak jsem se dočetl v SM že tyto motory v SII scela určitě nebudou......což mě třeba osobně dost štve,už jsem se konečně těšil na něco kultivovanýho co mi pod kapotou bude brumlat a ho.no,asi se budu muset spokojit z koktájícimi čtyřválci TDI jako doposud.

Třeba VW aspoň nějakej ten řadov.pětiválec do toho vykoumá když má napříč.ulož.motor i poslední Passat a nemůže tam pořádný V6TDI narvat ani u VW,ale to asi nebude hned.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky si to myslím. Ty naši Šmoulové ještě nemaj ani ceny na Supa II s comon railem, kterej tam Audi i VW dávaj už dávno. Ať jdou do prdele, to mi vždycky zkazí náladu.

Tak on zatim ten 2.0TDi-CR se zatim dává jen do té nové A4.....zatim ho nemá ani Passat,zrovna včera jsem koukal do VW konfigurátoru a neni tam o něm ani zmínka.

Řekl bych že ty ceny SII vylezou na světlo během Dubna,max.začátkem Května když se má začít prodávat od Června.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...