Přejít na obsah

Nejdou povolit šrouby


Konny

Doporučené příspěvky

Zdravím. Chci si vyměnit mikrospínač v zámku ve dveřích řidiče, ale nemůžu povolit ty 2 šrouby co drží ten zámek (tisícihram M8) a mám strach zabrat abych ty šrouby netrhl. Setkal se s tím někdo? Poraďte jak je povolit.

jjj jde to špatně, nevím na kolik je to utažené, já na ně klepl přes ráčnu nebo jen přes oříšek kladivem a pak to šlo! Nebo spíše jsem kladivem zatlačil ten oříšek do šroubu, a to jsem nejprve bez toho jeden pomalu očesal!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Chci si vyměnit mikrospínač v zámku ve dveřích řidiče, ale nemůžu povolit ty 2 šrouby co drží ten zámek (tisícihram M8) a mám strach zabrat abych ty šrouby netrhl. Setkal se s tím někdo? Poraďte jak je povolit.

Navrhoval bych spíše využít moderní techniku, než hrubou sílu. Viz www.motipdupli.cz - doporučuji "Shock olej" č.výrobku 000589-jedná se o kombinaci mazacích schopností a prudkého schlazení teploty.Dost to pomáhá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Chci si vyměnit mikrospínač v zámku ve dveřích řidiče, ale nemůžu povolit ty 2 šrouby co drží ten zámek (tisícihram M8) a mám strach zabrat abych ty šrouby netrhl. Setkal se s tím někdo? Poraďte jak je povolit.

Samotný šroub neutrhneš. Jsou pevnostní. Spíš opravdu přeskočí ořech v šroubu. Opravdu tak jak ti to tu kolegové radí . Nasaď ořech neboj se a poklepni. Raději jednu ránu těžším kladivem s citem, něž více ran malým kladivem. Chce to opravdu cit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samotný šroub neutrhneš. Jsou pevnostní. Spíš opravdu přeskočí ořech v šroubu. Opravdu tak jak ti to tu kolegové radí . Nasaď ořech neboj se a poklepni. Raději jednu ránu těžším kladivem s citem, něž více ran malým kladivem. Chce to opravdu cit.

Tak tak ..... :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc díky, :palec2: zámek už je venku

No tak vidíš! A měníš mikrospinač podle návodu zde na foru a to jen vršek mikrospinače, nebo celý? Já se chystám na ten vršek, mám tam zatím náhradní zámek, ale u toho původního, je jasně vidět, že ten čudlík mikrospinače je jen ošoupaný, kdyby to šlo jen nahradit ten čudlík bylo by to super! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak vidíš! A měníš mikrospinač podle návodu zde na foru a to jen vršek mikrospinače, nebo celý? Já se chystám na ten vršek, mám tam zatím náhradní zámek, ale u toho původního, je jasně vidět, že ten čudlík mikrospinače je jen ošoupaný, kdyby to šlo jen nahradit ten čudlík bylo by to super! :)

Tak zámek už je spravený a namontovaný a měnil jsem jen ten vršek. Celé jsem to vyčistil (bordela tam bylo nehorázně) a pak opět promazal, smontoval a fakčí to jak divý. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska jsem vyzkoušel to zamikání a několikrát se mi stalo že mi po zamčení neblikala ta dioda, ale těmi dveřmi u řidiče by to nemělo být. Snad byl někde jinde blbej kontak a nebo to chce aby si to sedlo.

hmm ..... tak to bude ještě někde jinde mikrospinač! Já měnil oba zadní zámky, ale stejně musím vlést na LZ protože mi po elektrickém uzamčení nejdou otevřít zvenku, jen zevnitř! Tak prohodím vršky mikrů u těch původních a hodím ho tam! Ještě k tomu neblikání kontrolky, vždy mi pomohlo 2 x otočení klíčku v zámku kufru do polohy zamknout, zámek pak zacvakal dvakrát a kontrolka se rozblikala! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...